Wiek: 28 Dołączył: 14 Maj 2015 Wpisy: 279 Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2020-08-05, 20:23 NIE MOC - Maszyna TBM - koncepcja, pytanie.
Zapytam wprost. Czy byłby chętny na zaprojektowanie, posłużenie radą dla mnie miniaturowej maszyny TBM (tunelownica)? Czy z LEGO to w ogóle wykonalne.
Co istotne, maszyna musiałaby być autentycznie działająca, żadnych fasoli. Ewentualne zniszczenie/zużycie klocków wpisuje w koszta.
Naturalnie maszyna nie miałaby się przedzierać przez skały. Zwykla ogrodowa gleba, ziemia. Żadna glina, czy inne tałatajstwo.
Ps. Wchodzi w grę budowa z innych materiałów, niż LEGO, ale to już na priv, jeśli znalazłby się chętny.
Może się wydawać dziwne ze pytam akurat tutaj, ale opierając się na wieloletnim doświadczeniu ludzi tutaj w budowaniu przeróżnych maszyn, w tym budowlanych (i górniczych) wydało mi się oczywiste, że te doświadczenie może być w moim problemie nieocenione.
Ostatnio zmieniony przez Iasafaer 2020-08-05, 20:31, w całości zmieniany 4 razy
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich wpisów Nie możesz usuwać swoich wpisów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum