Star Wars Żołnierze - Klony z 501. Legionu. Zestaw-75280-vid

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
MattPro
Posty: 11
Rejestracja: 2020-12-28, 15:05
Lokalizacja: Chicago, USA
brickshelf: Nie posiadam (jeszcze)

 

Star Wars Żołnierze - Klony z 501. Legionu. Zestaw-75280-vid

#1 Post autor: MattPro »

Cześć wszystkim! Kolejna video-recenzja zestawu za naprawdę dobrą cenę zwłaszcza jak na star wars.
Ja zapłaciłem za niego 30$, ale w Internecie widziałem, że ten zestaw zaczyna się od 108zł w Polsce.

Zapraszam do oglądania i komentowania ;)

https://youtu.be/Jw7CM8Cy9cw
Ps: Zachęcam do subskrypcji na youtube za które z góry dziękuje;)
Ostatnio zmieniony 2021-01-24, 19:13 przez MattPro, łącznie zmieniany 2 razy.

Szygalew
VIP
Posty: 1584
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#2 Post autor: Szygalew »

Fajnie - no jest recenzja. Ale wydaje mi się, że jest za długa. I mimo tych szesnastu minut, niewiele w niej treści. Bierzesz np. "łazika" (maszynę kroczącą) i w sumie nic o nim nie mówisz. Po za tym, że ma ruchome nogi, naklejki z przodu oraz kokpit - niewiele więcej mówisz. A to wszystko w zasadzie wiadomo bez recenzji.. A jak on wygląda na tle wcześniejszych wersji? Czy występują w nim jakieś ciekawe połączenia klocków? W jakim stopniu odwzorowuje on oryginał? Czy są jakieś nowe części, w nowych kolorach? ...

W sumie nie znam się na recenzjach jakoś szczególnie, więc śmiało możesz moje słowa brać "z przymrużeniem oka", ale wydaje mi się, że całość powinna być bardziej zwarta, wypełniona konkretnymi informacjami (może jakimiś ciekawostkami), dynamiczniejsza, żywsze tempo powinna posiadać.. Obecnie, nie wiem ile osób obejrzy całość..

Ale próbuj, wytrwale próbuj, bo "nie da się nakręcić hitu, nie kręcąc filmów".. :)
Ostatnio zmieniony 2021-01-24, 19:16 przez Szygalew, łącznie zmieniany 1 raz.

MattPro
Posty: 11
Rejestracja: 2020-12-28, 15:05
Lokalizacja: Chicago, USA
brickshelf: Nie posiadam (jeszcze)

 

#3 Post autor: MattPro »

Szygalew pisze:Fajnie - no jest recenzja. Ale wydaje mi się, że jest za długa. I mimo tych szesnastu minut, niewiele w niej treści. Bierzesz np. "łazika" (maszynę kroczącą) i w sumie nic o nim nie mówisz. Po za tym, że ma ruchome nogi, naklejki z przodu oraz kokpit - niewiele więcej mówisz. A to wszystko w zasadzie wiadomo bez recenzji.. A jak on wygląda na tle wcześniejszych wersji? Czy występują w nim jakieś ciekawe połączenia klocków? W jakim stopniu odwzorowuje on oryginał? Czy są jakieś nowe części, w nowych kolorach? ...

W sumie nie znam się na recenzjach jakoś szczególnie, więc śmiało możesz moje słowa brać "z przymrużeniem oka", ale wydaje mi się, że całość powinna być bardziej zwarta, wypełniona konkretnymi informacjami (może jakimiś ciekawostkami), dynamiczniejsza, żywsze tempo powinna posiadać.. Obecnie, nie wiem ile osób obejrzy całość..

Ale próbuj, wytrwale próbuj, bo "nie da się nakręcić hitu, nie kręcąc filmów".. :)
Dzięki i takich odp potrzebuje!
No właśnie "maszyna krocząca" gdzieś miałem, to z tyłu głowy, ale pokazałem jeszcze działko haha. Tak na poważnie, zdawałem sobie sprawę, że mało informacji podałem i brak dynamiki wynikł właśnie też z braku wystarczającej wiedzy na temat zestawu. Mam nadzieję, że nie uraziłem tym żadnego kolekcjonera lub fanatyka star wars. Miejmy nadzieję, że z czasem będzie lepiej to wychodziło: D
Ostatnio zmieniony 2021-01-24, 19:20 przez MattPro, łącznie zmieniany 3 razy.

ODPOWIEDZ