Star Wars Y-Wing Starfighter /75249

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
MattPro
Posty: 11
Rejestracja: 2020-12-28, 15:05
Lokalizacja: Chicago, USA
brickshelf: Nie posiadam (jeszcze)

 

Star Wars Y-Wing Starfighter /75249

#1 Post autor: MattPro »

Cześć wszystkim i zapraszam do video prezentacji tego właśnie modelu.
Zapraszam do komentowania i oceniania, krytyka jest jak najbardziej wskazana, wtedy bedę wiedział jakie błędy popełniam..
Model posiada 578 części i nabyłem go na amazonie w promocji za 55$
https://www.youtube.com/watch?v=9ACSi4H-o8Y

Ps:
Nie wiem czy, to odpowiednie miejsce na to, ale chciał bym nie co bardziej rozwinąć swoj profil o tematyce lego.. Może razem udało by się rszem zbudować coś większego! Wiecej Video prezentacji, moze live streamy ze sklepow lego w USA? Lub coś w tym stylu, nawet jakieś konkursy żebyśmy razem mogli w pełni czerpać z tego zabawe!
A więc oceniajcie, tutaj jak i na profilu youtube, bo jak wiadomo "video" materiały tam zamieszczam, ale i tutaj chciał bym prowadzić na bieżąco wszystko co z tym i innym związane. Rownież i forum zyska na rozgłosie:)
Ostatnio zmieniony 2020-12-29, 06:59 przez MattPro, łącznie zmieniany 1 raz.

Szygalew
VIP
Posty: 1578
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#2 Post autor: Szygalew »

MattPro pisze:moze live streamy ze sklepow lego w USA?
Jak dla mnie to mogłoby być ciekawe :). Ciekawe dla przykładu jak duże ścianki z klockami występują w USA?.. Chociaż trzeba też pamiętać, że pewnie to i owo można sobie obecnie już znaleźć w necie w tym temacie.. A konkursy... Z jakiej okazji np. ..?

MattPro
Posty: 11
Rejestracja: 2020-12-28, 15:05
Lokalizacja: Chicago, USA
brickshelf: Nie posiadam (jeszcze)

 

#3 Post autor: MattPro »

Sam nie wiem🤭? Moze z takiej żeby raz na jakiś kogoś uszczęśliwić😉
Wątpie żeby to wszystko wypaliło, ale nigdy nic nie wiadomo.
Wtedy też każdy czerpał by wiekszą zabawe i przyciągało by to większe grono, a tym nas więcej by było tym lepiej.
Sporo gości ogląda to forum, napewno zaciekawyli by się czymś nowy.

Tego typu rzeczy są bardzo powszechne w zagranicznych forach i vlogach. W Srod "polskich popularnych lego maniaków" natomiast nie widziałem..
Ostatnio zmieniony 2020-12-29, 23:43 przez MattPro, łącznie zmieniany 1 raz.

Szygalew
VIP
Posty: 1578
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#4 Post autor: Szygalew »

MattPro pisze:Sam nie wiem🤭? Moze z takiej żeby raz na jakiś kogoś uszczęśliwić😉
No tak, to zrozumiałe - każda nagroda uszczęśliwia.. :). Bardziej się zastanawiałem, jakiego rodzaju "konkursy" masz na myśli.. ?
MattPro pisze:Tego typu żeczy są bardzo powszechne w zagranicznych forach i vlogach. W Srod "polskich popularnych lego maniaków" natomiast nie widziałem..
Czyli jest tutaj pole do popisu dla Ciebie!.. I nie zrażaj się brakiem zakładanego odzewu na początek.. ( z tym odzewem na naszych forach bywa różnie - czasem fora śpią, czasem nie śpią.. :P) Działaj swoje (a widać, że masz określoną wizję!), a prędzej czy później mniej lub bardziej pożądany odzew się pojawi. ... A z kolei odnośnie istoty rzeczy - każda inicjatywa, każda nowa forma obcowania z Lego jest na plus, więc jeśli czegoś u nas nie ma, to wprowadź to i naucz nas to lubić..:) Życzę samozaparcia i powodzenia!

Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2454
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

#5 Post autor: eric trax »

MattPro pisze:Sam nie wiem🤭? Moze z takiej żeby raz na jakiś kogoś uszczęśliwić😉
To mogło by być ciekawe z punktu zaspokojenia czystej ciekawości jak to jest zorganizowane za oceanem :)
Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

MattPro
Posty: 11
Rejestracja: 2020-12-28, 15:05
Lokalizacja: Chicago, USA
brickshelf: Nie posiadam (jeszcze)

 

#6 Post autor: MattPro »

Widać odpowiedzi więc jest juz duży plus..
Z czasem może się rozkręci i wypali coś z tego:)

Żeby nie rzucać słów na wiatr odwiedziłem jeden ze sklepów Lego w centrum Chicago..fajny ale, widzialem duzo lepsze już tutaj

https://youtu.be/E-gdjaOC6Ok

Mam nadzieje że go nie wykasują, bo pisze "copyrights claim" i może w nie których krajach nie działać, nie wiem czemu tak się dzieje tym bardziej, że jest masa tego typu filmów
Ostatnio zmieniony 2020-12-30, 23:25 przez MattPro, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ