[G£OSOWANIE] Sierpieñ. Zbuduj scenkê z wykorzystaniem figurk

czyli małe i większe konkursy organizowane przez LUGPOLowiczów oraz linki do konkursów zewnętrznych

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Swój g³os oddajê na:

Czas głosowania minął 2021-09-11, 20:39

BlackKnight - Jestem biedronk±
8
30%
BlackKnight - Jestem biedronk±
8
30%
BHs - O czym marzy biedronka, gdy dorastaæ zaczyna?
11
41%
 
Liczba głosów: 27

Autor
Wiadomość
romkoo
Posty: 784
Rejestracja: 2016-11-12, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Romkoo

 

[G£OSOWANIE] Sierpieñ. Zbuduj scenkê z wykorzystaniem figurk

#1 Post autor: romkoo »

Zapraszam do g³osowania. Mamy 5 dni na oddanie 1 g³osu na wybran± pracê.
Poni¿ej przedstawiam zg³oszone prace.

1. BlackKnight
Jestem biedronk±
Obrazek
W±tek na forum

2. BHs
O czym marzy biedronka, gdy dorastaæ zaczyna?
Obrazek
W±tek na forum.

romkoo
Posty: 784
Rejestracja: 2016-11-12, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Romkoo

 

#2 Post autor: romkoo »

Gratulacje koledzy. Emocje by³y do samego koñca :) dziêkujê za udzia³. Mam nadziejê ¿e w kolejnych edycjach frekwencja bêdzie ros³a. Niebawem napiszê podsumowanie w g³ównym po¶cie.

Awatar użytkownika
Skylark90
Posty: 588
Rejestracja: 2021-01-26, 17:25
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#3 Post autor: Skylark90 »

Gratulacje! Ciekaw jestem podsumowania całości tej edycji :)

Awatar użytkownika
BHs
VIP
Posty: 1924
Rejestracja: 2013-04-30, 13:45
Lokalizacja: Ożarów Maz.
brickshelf: bhs

 

#4 Post autor: BHs »

Dziękuję bardzo za głosy, tak oddane na Biedrę, jak i – jeszcze raz - na poprzednie edycje!
Gratulacje i moje słowa uznania przede wszystkim dla BlackKnighta, którego oddech cały czas czułem przed sobą. Szkoda, że gdzieś w końcówce zagubił się Jaskier, ale trzeba oddać honory w zaangażowaniu organizacyjnym na ZT.

Co do samego konkursu, to taki wieloetapowy maraton ma sens, choć nie ukrywam, że potrafi być męczący. Oczywiście jest to tylko 16x16, co teoretycznie zajmuje jeden wieczór, ale… albo mam za dużo ostatnimi czasy na głowie - lub po prostu się starzeję :).

Dobór tematyki, wymóg z hasłami oceniam na plus, choć nie ukrywam, że przy pierwszym etapie polałem tę sprawę całkowicie (tak, tak, wyszła moja umiejętność czytania ze zrozumieniem… a może to pośpiech w natłoku spraw :) ). Co do kwestii związanej z wakacjami, która gdzieś po drodze się pojawiła, moje zdanie jest takie, że mimo wakacji, urlopów, itd. da się zrobić (to nadal tylko 16x16). Ja gdzieś też na urlopie byłem, ale projekt – akurat Biedronki – narodził się gdzieś nad morzem. Niemniej, jeśli taki konkurs-maraton zahaczałby o miesiące urlopu, to może dać tam lukę w postaci dopuszczenia – wyjątkowo – jednej pracy wirtualnej?
Żaden klocek LEGO nie ucierpiał przy tworzeniu tego MOCa.

Karol JR Bricks
Posty: 73
Rejestracja: 2021-01-29, 13:06
Lokalizacja: Toruń
brickshelf: -brak-

 

#5 Post autor: Karol JR Bricks »

Ja pogratuluje Panom zabawy, organizatorom chęci i gratki zwycięzcy a odniosę się do wpisu BHs.

Mi się podoba temat ale realizując jakieś tam prace własne tego czasu cholernie brakuje w dorosłym życiu.

Jako przykład podam fakt, że scenkę z aztekiem miałem zbudowaną a nie zdążyłem obfocić i wrzucić na forum....
Tak wiem, że dla sprawnej osoby to pół godz (czyt.dla mnie 1,5 hehe) ale jest dużo rzeczy takich tylko 1h, które w gromadzie nie idzie ogarnąć.

Myślę, że w miesiące jesienno zimowe liczba zgłoszeń wzrośnie :)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
BlackKnight
Posty: 164
Rejestracja: 2013-04-15, 07:53
Lokalizacja: Myślenice
brickshelf: KMarek

 

#6 Post autor: BlackKnight »

Dziękuję również za głosy na wszystkich etapach! Gratulacje dla BHs za zwycięstwo w ostatnim etapie jak i całym konkursie :) wg moich wyliczeń jestem tylko 1 pkt do tyłu co traktuje w kategorii osobistego sukcesu pt. "tylko 1pkt za BHs":)

Podsumowując, konkurs świetny i choć też u mnie z czasem ciężko to kolejne etapy były dla mnie bardzo motywujące! A jak jest chęć to i czas się znajdzie, zwłaszcza na 16x16!
Czarna noc

Szygalew
VIP
Posty: 1586
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#7 Post autor: Szygalew »

Gratulacje BHs@! I gratulacje BlackKnight@!
BlackKnight pisze:1 pkt do tyłu co traktuje w kategorii osobistego sukcesu pt. "tylko 1pkt za BHs":)
To w zasadzie jak wygrana, bo BHs@ jest przecież z innej planety..:p

ODPOWIEDZ