[MOC] Salon Gier

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Insomnia
Posty: 177
Rejestracja: 2018-01-20, 17:08
Lokalizacja: Białystok
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[MOC] Salon Gier

#1 Post autor: Insomnia »

W konkursie Złote Study, w kategorii Wybraniec zdobyliśmy z Jeracem tyle samo głosów i urządziliśmy sobie dogrywkę. Tematem moca miały być lata 80te a na budowę mieliśmy 2 tygodnie.
Lata 80te kojarzą mi się z przepuszczaniem wszystkich drobniaków na automatach do gier, postanowiłem więc zbudować salon gier.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A tutaj zdjęcia samych maszyn, których trochę musiałem wyprodukować.

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
Sklep BrickLink: Extra Extra Bricks

Awatar użytkownika
Tisen
Posty: 158
Rejestracja: 2009-11-21, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

#2 Post autor: Tisen »

Jak salon gier z filmu TRON.Mi sie bardzo podoba!

Swoją droga są takie muzea starych automatów i można tam za np 40pln ( bilet wstępu) grać do woli. Polecam rozrywkę jak już będzie można korzystać.

wielkamucha
Posty: 798
Rejestracja: 2015-01-11, 20:14
Lokalizacja: Piękne Księstwo Warszawskie
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#3 Post autor: wielkamucha »

Normalnie słychać ten zgiełk, jaki zawsze jest w takich miejscach: gong cymbergaja, "bulgotanie" automatów, brzęk monet...

Automaty wyszły bardzo fajnie, podoba mi się dbałość o detale, naklejki. Te joysticki, pady... Proste, a efektowne. Choć takich smaczków "detalicznych" jest naprawdę dużo - i ta plama na podłodze (swoją drogą - cieć chce rzygnąć? Bo minę ma nie za szczególną) i ten gołąb na dachu... Takie detale to Twój mocny punkt - i chyba znak rozpoznawczy. :)

Czy dobrze widzę, że światła w salonie są "lelekstryczne"? Nie przypadkiem tymi małymi diodkami, które ostatnio testowałeś (widzę chyba ich kabelki na suficie)? Podoba mi się to :)

Najbardziej jednak "leży mi" drzewo - zbuduję sobie chyba takie :)

Awatar użytkownika
JAREMA.
VIP
Posty: 712
Rejestracja: 2014-08-12, 21:03
Lokalizacja: Katowice

#4 Post autor: JAREMA. »

Fajnie oddałeś klimat, automaty są rewelacyjne, najlepiej wykorzystane nadruki jakie widziałem od bardzo dawna.
Jako dzieciak również przepuszczałem sporo kieszonkowych w takim salonie, w domu był komputer i PSX ale pierwsze miejsce w rankingu "Power Stone" było obowiązkowe do wbicia :)

Szygalew
VIP
Posty: 1584
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#5 Post autor: Szygalew »

Super! Automaty, całe wnętrze, ogólny klimat, niepocieszony łepek z mopem (bo i czym się cieszyć..:)), fasada...

Jeracowy walkman pomysłowy (chociaż bez przesady ;)) i świetnie wykonany, ale Ty się dużo bardziej narobiłeś, a i świetnych pomysłów w pracy też od groma..

Brawo!

mw
VIP
Posty: 729
Rejestracja: 2015-05-31, 17:42
Lokalizacja: Mosina
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#6 Post autor: mw »

Super - automaty rewelka , nawet by mi do głowy nie przyszło że można coś takiego zbudować a jestem ich wielkim fanem :) nawet jeden stoi u mnie w pokoju Pac-Man

Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2454
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

#7 Post autor: eric trax »

JAREMA. pisze:Fajnie oddałeś klimat, automaty są rewelacyjne, najlepiej wykorzystane nadruki jakie widziałem od bardzo dawna.
Potwierdzam! Choć przyznam też, że po Twoich zabawach z oświetleniem przy ostatnich pracach spodziewałbym się podświetlonych ekranów automatów i mniej światła ogólnego. Byłoby widać mniej szczegółów ale klimat wjechał by na pełnej :O
Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

Awatar użytkownika
Dreamweb
Posty: 40
Rejestracja: 2005-08-24, 07:39
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Dreamweb
Kontakt:

 

#8 Post autor: Dreamweb »

Spędziło się w swoim czasie masę godzin w takich miejscach, choć ja głównie w latach 90-tych, no, w 80-tych też grywałem, ale wtedy mi się wydaje że te automaty wyglądały nieco prymitywniej. Albo po prostu na takie trafiałem.
A ta konkretna miejscówka kojarzy mi się bardzo z jednym Burger Kingiem w Warszawie gdzieś w połowie lat 90-tych, gdzie tak to właśnie wyglądało - na dole stoliki, na górze automaciarnia. :) Trochę żałuję, że te sprzęty (minimum w naszym kraju) mają swój złoty okres już za sobą.
Świetnie to wyszło!

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#9 Post autor: glaz_pimpur »

A ta konkretna miejscówka kojarzy mi się bardzo z jednym Burger Kingiem w Warszawie gdzieś w połowie lat 90-tych, gdzie tak to właśnie wyglądało - na dole stoliki, na górze automaciarnia. :)
Plac Konstytucji:)
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
Dreamweb
Posty: 40
Rejestracja: 2005-08-24, 07:39
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Dreamweb
Kontakt:

 

#10 Post autor: Dreamweb »

glaz_pimpur pisze:Plac Konstytucji:)
Tak! :) Tam gdzie teraz KFC. Ale już bez automatów. :(

Awatar użytkownika
Rysiek
Posty: 347
Rejestracja: 2019-10-18, 13:15
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#11 Post autor: Rysiek »

Ile tu się dzieje! Ładnie, kolorowo i klimatycznie, brawo :)

ODPOWIEDZ