Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
10279 VW Camper Van T2
Autor Wiadomość
Cieślu 
VIP
Do odciny!

Wpisy: 1236
Wysłany: 2021-07-19, 17:43   

Firan napisał/a:
Poszedłbym dalej, T4 jest, a może dopiero niedługo będzie, kultowym samochodem. Gdzieś widziałem taki tekst: "Jak założyć firmę budowlaną? Kup VW T4 i możesz wystawiać ogłoszenie".

Jak stworzą serię LEGO Creator Eastern Europe to tak. Inaczej to nie ta liga kultowości :) Jak już się człowiek otrząśnie po obejrzeniu przodu to ten Camper Van robi na mnie bardzo dobre wrażenie. Niestety trochę głupio by było, gdyby na półce stał tyłem więc raczej zostanę przy klasycznym T1.
MAN F2000
Iveco Powerstar

Miguel 

Wpisy: 205
Wysłany: 2021-07-19, 18:24   

Po obejrzeniu recenzji, która jak zwykle trzyma poziom, stwierdzam, że mimo to samochód wyglada fajnie i ma wiele bardzo fajnych szczegółów.
Wnętrze z lodówką, która powstała praktycznie z kilku elementów, rozkładany stolik, kuchenka z czajnikiem (przeuroczym zresztą) no po prostu bajer.
To, że gdzieś nie są gładkie linie - aż tak mnie to nie razi, bo to są klocki a nie plastikowy czy kartonowy model, w którym po sklejeniu niedoskonałości maskuje się szpachlą.

Razi mnie jedynie przód z zezem rozbieżnym, przednie fotele (ale to akurat do przełknięcia, bo albo będzie skręcał albo siedzenia będą poprawnie zrobione) i zbyt szeroka deska surfingowa (choć mogę się nie znać).

Ciekaw byłem rozwiązania przesuwnych drzwi i podoba mi się ich rozwiązanie. Może nie do końca płynnie działające ale ciekawe i jednak funkcjonalne.

Gdybym był fanem to pewnie bym kupił do postawienia na półce i to co ten model ma w zupełności by mi wystarczyło.

Sariel 
VIP
My other ride is a tank

Wpisy: 5322
Wysłany: 2021-07-21, 16:47   

No to jeszcze bliskie spotkanie T2 z T1 z podziękowaniem dla Firana:

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu