Następny przystanek "Parkowa"

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Zbycho1983
Posty: 6
Rejestracja: 2022-03-22, 18:10
Lokalizacja: okolice Sztutgartu

Następny przystanek "Parkowa"

#1 Post autor: Zbycho1983 »

Witam,
jako że zawsze interesowały mnie kolejki (wszystko co jeździ po torach) postanowiłem zbudować wolną interpretację małego klimatycznego tramwaju. Następnie stwierdziłem, że powinno wystarczyć klocków na dobudowanie małej scenki. Tak oto powstał ten MOC.
Budując ten tramwaj wzorowałem się na innych legowych konstrukcjach i kilku nie-legowych zdjęc.
Link do galerii: https://flic.kr/s/aHBqjzGXQu
Mam nadzieję, że tym razem spotkam się z odzewem z Waszej strony.
Pozdrawiam
01_main.JPG
01_main.JPG (122.09 KiB) Przejrzano 1182 razy

Szygalew
VIP
Posty: 1608
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: Następny przystanek "Parkowa"

#2 Post autor: Szygalew »

Drugi przystanek, po obejrzeniu pierwszego w postaci latadła podwieszonego do kreatury, zdradza dobitnie, że jesteś już całkiem wszechstronnym budowniczym.
Tramwaj jest bardzo ładny, drzewo bardzo ciekawe, "podłoga" wyszła super, a do tego, zdaje się, umiałeś zgrabnie przemycić steampunkowość w postaci tego zegara i elementów na tramwaju.. ( chyba :))
Fajnie, że przybyłeś :)

Awatar użytkownika
Skylark90
Posty: 594
Rejestracja: 2021-01-26, 17:25
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: Następny przystanek "Parkowa"

#3 Post autor: Skylark90 »

Pięknie, kolorowo, jeszcze bym zrobił zielone torowisko, ale to już moje prywatne skrzywienie ;) Podoba mi się wykorzystanie fioletowych broni po bokach tramwaju dla ozdoby. I pantograf z trakcją - genialne!

Awatar użytkownika
bigfig2000
Posty: 30
Rejestracja: 2022-02-10, 12:49
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Następny przystanek "Parkowa"

#4 Post autor: bigfig2000 »

Na pierwszy rzut oka na przystanek i tramwaj od strony drzwi także odniosłem wrażenie, że to wędruje w klimaty steampunkowe... :D Ale nie ujmuje to nic pracy. Bardzo przyjemne dla oka i wiele detali

Awatar użytkownika
Zbycho1983
Posty: 6
Rejestracja: 2022-03-22, 18:10
Lokalizacja: okolice Sztutgartu

Re: Następny przystanek "Parkowa"

#5 Post autor: Zbycho1983 »

Dzięki za komentarze. Strona z drzwiami jest troche improwizowana bo zabrakło mi tanowych okien. Mnie ten rezultat zadawala i daje możliwość zrobienia mechanizmu otwierania drzwi. Ale to chyba w kolejnej odslonie.
p.s. Jak opublikować MOCa?

Szygalew
VIP
Posty: 1608
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: Następny przystanek "Parkowa"

#6 Post autor: Szygalew »

Zbycho1983 pisze: 2022-04-01, 09:44 Jak opublikować MOCa?
Przed nazwą pracy wstawiasz [MOC], dzięki temu praca jest zaciągana na stronę główną.
Zdjęcia natomiast wstawiasz nie jako załączniki, a korzystasz z funkcji w "pełnym edytorze" oznaczonej obrazkiem. Zalinkowujesz po prostu obrazek z flickra, czy skądś tam.
Albo wstawiasz miniaturki. Tutaj bardzo dogodne jest Bricksafe i kreator miniaturek Sariela dedykowany dla Bricksafe.

ODPOWIEDZ