Warhammer - Procesja jaszczuroludzi

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Jaskier
Posty: 294
Rejestracja: 2017-11-23, 07:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: BardJaskier

 

Warhammer - Procesja jaszczuroludzi

#1 Post autor: Jaskier »

Cześć!

Przedstawiam moją kolejną makietę inspirowaną uniwersum Warhammer. Tym razem zdecydowałem się zbudować kilka jednostek z frakcji jaszczuroludzi. Jest to prastara cywilizacja zimnokrwistych istot zamieszkujących dżungle kontynentu Lustria. Zalicza się do niej wiele różnych ras - drobne, zwinne skinki pełnią role rzemieślników i kapłanów, dbają o miasta i świątynie, a na polu bitwy są zwiadowcami lub lekką piechotą. Na pierwszej linii stoją saurusy (jeszcze żadnego nie zbudowałem) - potężnie zbudowani jaszczuroludzie, którzy stanowią trzon armii jaszczuroludzi. Kroxigory (humanoidalne krokodyle) pełnią rolę ciężkiej piechoty. W armii tej frakcji znaleźć można także wiele istot wyraźnie wzorowanych na dinozaurach i innych prehistorycznych gadach - terradony, stegadony, karnozaury.
Politycznymi i duchownymi przywódcami jaszczuroludzi są natomiast slannowie - prastarzy, żyjący tysiące lat magowie i kapłani wyglądem przypominający olbrzymie ropuchy. Na pole bitwy wyruszają na lewitujących tronach lub na osiodłąnych bestiach.

Obrazek

Ja zbudowałem właśnie slanna przemierzającego dżunglę. Towarzyszą mu kapłani, a całą procesję obserwują skinki. W zaroślach poukrywani są przedstawiciele fauny.

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Mam nadzieję, że się podoba.
Więcej dinozaurów w planach. ;)

Fuku
Posty: 974
Rejestracja: 2015-11-24, 16:10
Lokalizacja: radom/kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

Re: Warhammer - Procesja jaszczuroludzi

#2 Post autor: Fuku »

Teb slann jest świetny, ścięte drzewo też super. Ogólnie cała praca kozak

Jaskier
Posty: 294
Rejestracja: 2017-11-23, 07:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: BardJaskier

 

Re: Warhammer - Procesja jaszczuroludzi

#3 Post autor: Jaskier »

Dzięki wielkie! ;)

Awatar użytkownika
Deckard Cain
Posty: 372
Rejestracja: 2010-06-17, 20:16
Lokalizacja: Krosno
brickshelf: DeckardCain

 

Re: Warhammer - Procesja jaszczuroludzi

#4 Post autor: Deckard Cain »

Fajna makieta, i bardzo pomysłowe odwzorowanie Slanan, szczególnie ten motyw z łapami smoka i kiełbaskami mi się podoba.
Trafnie tez dobrałeś figi. Ale czy Slanowie uratują stary świat i powstrzymają Pana Końca Czasów?
Ostatni z Horadrimów

ODPOWIEDZ