[MOC] Kama3 5511

Technic, Scale Modeling, Great Ball Contraption

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Conrack1410

#61 Post autor: Conrack1410 »

Przecież to nie chodzi o to że "Scania źle" , "Kamaz źle" tylko o to ,że jak Ci bardziej doświadczeni konstruktorzy lego mówią co wypadałoby zmienić to zaraz się burzysz ... Masz złe podejście... to tak jakbyś nie trenując biegów chciał wygrać olimpiade ... chcesz być od razu najlepszy ... a to wymaga czasu i wysiłku ...

Zamiast się oburzać wyciągaj wnioski ... Przecież wystawiłes zdjęcia swoich modeli po to żeby inni je ocenili ... i o to masz pretensje? Czy ktoś chce dla Ciebie źle ??? przecież inni chcą tylko pomóc podając inne rozwiązania i propozycje .... Nie da się zbudować czegoś super tak od razu ... Przemyśl swoje podejście

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#62 Post autor: Misterzumbi »

Wlasciwie to mam juz dosc i nie mialem nic pisac, ale jednak jeszcze raz wychyle sie z okna...

Sluchaj Robcio. Nikt nie mowi ze masz z calej sily poprawic rzeczy ktore sa niepoprawialne, ale tobie sie po prostu nawet nie chce poprawiac rzeczy latwych, jak wysokosc kabiny itp. Nie chodzi o budowanie modelu z plastiku tyko budowanie tak ze nikt nie zaprzeczy ze jest to Kamaz i juz. Nawet takiej prostej rzeczy jak przelozenie felg na lewa strone bo ta lepiej imituje trilexy nie zrobiles, potem sie burzysz ze nie umiesz ze cie wszyscy wysmiewaja itd.
Im wiecej czytam tym bardziej sie we mnie gotuje, a jak sie WKURZE NA MAKSA to ci takiego KAMAZA na podstawie TWOJEJ ciezarowki WYMIOTE ze naprawde pojdziesz i wywalisz klocki i kupisz Playmobil albo Szachy... (Mala ironia, jak juz wywalisz to powiedz Jeracowi chociaż w jakim smietniku :D ). Pozatym naprawde nigdy w zyciu nie spotkalem tak stasznie upartej i zapartej osoby jak ty (moze to i dobrze jezeli kiedys zaczniesz studiowac marketing i zarzadzanie) ale w kontaktach miedzyludzkich raczej nie wroze ci przyszlosci. Trzeba miec troche pokory i sluchac tych ktorzy moze wiedza lepiej, nie kazda krytyka jest po to zeby dolowac. Trzeba wycagac wnioski i patrzec co da sie zrobic lepiej. Ja wiem ze jest to tylko hobby, ze ja jestem uparty jak swinia, moze nawet zadzieram nosa i niedaje sobie nic powiedziec, ale uwierz mi ludzie ktorzy daja sobie czasem cos powiedziec maja w zyciu o wiele latwiej. Tak w ogole to sie troche dziwie jak ty z takim temperamentem dozyles tej szesnastki? Jak pani od Matematyki mowi ze 2 plus 2 to cztery, to tez sie upierasz ze wedlug twoich obliczen to piec? A jak pokaze ci na jabuszkach ze jest to jednak prawda to tez mowisz ze liczysz tylko dla siebie i w szkole zbierasz tylko uwagi czy moze jednak komus sie podoba?
Potem jeszcze grozisz samobojstwem (chociaż podobno budujesz dla ciebie i cie mniemania innych nie interesuja), jest to naprawde nie na miejscu, bo jak widze zglosiles to czerwone na MOC miesiaca, a jak ci nikt (malo) nie odda na niego glosu to sie zalamiesz i naprawde skoczysz z tego 10 pietra, czego napewno nikt tutaj nie chce. A jak wiekszosc z nas mysli tak jak ja to da ci ten glos ino po to zebys nie myslal ze kazdy chce ci zle (no i zebys nie skakal) i na koniec to cos jeszcze wygra konkurs chcoiarz prawdopodobnie na to nie zasluguje bo do tej Zombikowej wiezy nie przystaje.

Dosyc tego OT,

Ide popracowac

Adam
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
Robson
Posty: 709
Rejestracja: 2006-08-31, 21:57
Lokalizacja: Łódź-Bałuty
brickshelf: robson1903
Kontakt:

 

#63 Post autor: Robson »

Misterzumbi pisze:Potem jeszcze grozisz samobojstwem (chociaż podobno budujesz dla ciebie i cie mniemania innych nie interesuja), jest to naprawde nie na miejscu, bo jak widze zglosiles to czerwone na MOC miesiaca, a jak ci nikt (malo) nie odda na niego glosu to sie zalamiesz i naprawde skoczysz z tego 10 pietra, czego napewno nikt tutaj nie chce. A jak wiekszosc z nas mysli tak jak ja to da ci ten glos ino po to zebys nie myslal ze kazdy chce ci zle (no i zebys nie skakal) i na koniec to cos jeszcze wygra konkurs chcoiarz prawdopodobnie na to nie zasluguje bo do tej Zombikowej wiezy nie przystaje.
Z tym pietrem to przenośnia bo po wysłuchaniu waszej krytyki mozna sie zalamac.
Misterzumbi pisze:Pozatym naprawde nigdy w zyciu nie spotkalem tak stasznie upartej i zapartej osoby jak ty (moze to i dobrze jezeli kiedys zaczniesz studiowac marketing i zarzadzanie)
Patrz, skad wiedziałeś że na takie studia się wybieram ?? Mówiłem Ci??
Misterzumbi pisze:Tak w ogole to sie troche dziwie jak ty z takim temperamentem dozyles tej szesnastki?
Też się dziwie ja ogólnie to extremalna osoba jestem - nie znasz mnie:) Wiec mało wiesz:)
Mnie przekonać jest ciężko.
Ostatnio zmieniony 2007-04-26, 15:21 przez Robson, łącznie zmieniany 1 raz.
Cb1100RR

Awatar użytkownika
Bricksley
VIP
Posty: 2573
Rejestracja: 2005-03-29, 23:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
brickshelf: KAROL4

 

#64 Post autor: Bricksley »

Na temat skali i podobieństwa zostało juz dużo powiedziane, więc ocenię go jak zwykły model MT. Model ogólnie mi się podoba, ale mam dziwne wrażenie, że paka jest zbyt wysunięta. Pozatym wygląd psuje ta skrzynka przy kole zapasowym oraz te małe dziurki w drzwiach. A kolor czerwony pasuje i światła też ciekawe :)

Jeżeli budujesz, nie śpiesz się. Jeżeli coś nie wychodzi warto poświęcić temu więcej czasu, nawet wtedy kiedy się to przeciąga trochę. O tyle jest to łatwiejsze jak ktoś posiada bogaty skład klocków. Ja na przykład teraz buduję niezbyt skomplikowany model Technic, który na warsztacie stoi już od lutego. Ale nie dlatego, że nie mogę budować, a dlatego, że pojawiają się różne problemy, które powoli rozwiązuję z pozytywnym skutkiem. Nawet może niedługo skończę -> długi weekend, aż 9dni. Na koniec przypomniały mi się pewne słowa/cytat: "śpiesz się powoli" :)
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
pitrek02
Posty: 880
Rejestracja: 2006-10-05, 19:27
Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
brickshelf: pitrek02

 

#65 Post autor: pitrek02 »

Drogi Robsonie, jeżeli wystawiasz swój MOC to musisz wiedzieć, że nie wszystkim może się on spodobać. Na początku, gdy pokazałem wam swoją pierwszą opublikowaną konstrukcję (to czerwone cuś ;) ) myślałem, że wam przypadnie do gustu. Teraz się wstydzę, że cos takiego wybudowałem ;) . Na początku mojej ,,LugPOLowej kariery” byłem bardzo niegrzeczny i arogancki. Kłóciłem się z Maćkiem Drwięgą za co jeszcze raz gorąco przepraszam. Teraz jest mi z tego powodu głupio. Mam taką nadzieję, że kiedyś zapomnicie tego starego i złego Piotrka. Jak widzisz Robercie nie należy się ze wszystkimi kłócić. Nie możesz się denerwować, że komuś się nie podoba twoja twórczość. Tak jest niestety w życiu. Mam nadzieje, że zrozumiałeś moje przesłanie :) .

ODPOWIEDZ