Doktor Hakim

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Toltomeja
VIP
Posty: 537
Rejestracja: 2011-06-04, 22:42
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Toltomeja

 

Doktor Hakim

#1 Post autor: Toltomeja »

Ekspert od spraw sercowych. Najbardziej zapadająca w pamięć postać z dwuosobowej gry komputerowej It Takes Two - którą, nawiasem mówiąc, polecam każdemu.

Obrazek

Oryginał:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 740
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

Re: Doktor Hakim

#2 Post autor: Kirysowaty »

Fajnie, że dałeś oryginał dla porównania - od razu widać, że odwzorowanie jest praktycznie doskonałe, lepiej chyba nie dało się tego zrobić. Można byłoby ewentualnie pokombinować jeszcze z brwiami i wąsami, osobiście spróbowałbym tych elementów (w kolorze fioletowym wystąpiły w dwóch zestawach), w przypadku brwi w połączeniu z najmniejszym zaokrąglonym slopem.
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

Awatar użytkownika
Falcrum
VIP
Posty: 608
Rejestracja: 2016-08-29, 14:22
Lokalizacja: Oksford/Lublin fifty-fifty
brickshelf: GrandVigoFalcrum

 

Re: Doktor Hakim

#3 Post autor: Falcrum »

OK praca, lecz jak na Twoje możliwości wygląda to bardzo słabo.

Właściwie jest to otile'owana cegła z wystającymi kończynami, jedyny ciekawy szczegół to usta oraz "Book of Love" z tych złotych zawijasów. Odnoszę wrażenie, że wszystkie pozostałe detale można zrobić lepiej - tj. oczy, wąsy, brwi oraz zdobienia książki na brzegach - szczegóły te są zbudowane w sposób banalny, pierwszy jaki przychodzi do głowy. Pomysł Kirysowatego to już lepsze, mniej oczywiste rozwiązanie.

Do tego sama twarz nie jest pozbawiona wad - jest umieszczona za wysoko. Pomijajam jej delikatną wypukłość, która byłaby cieżka do odwzorowania (chociaż podbródek jest wklęsły, a nie wypukły, i nie wiem czemu) i której brak jestem w stanie wybaczyć.

Znacznie lepiej Ci wychodzą prace architektoniczne (których jestem fanem).
A szare klocki są najbardziej kolorowe!

ODPOWIEDZ