[Zawody] LTTC 2023 Rajd #5

Wszystko co związane z / everything about LEGO Truck Trial, Cross Country, Truck Racing, Outdoor Car Racing

Moderatorzy: BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team, BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Aleksander Spyra
VIP
Posty: 243
Rejestracja: 2013-08-20, 18:41
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

[Zawody] LTTC 2023 Rajd #5

#1 Post autor: Aleksander Spyra »

LTTC#5 - 28.10.2023

Miejsce: Łódź
Z powodu deszczu będziemy jeździć pod wiaduktem. Sugerowane parking jest tutaj.

Godzina: 9.30

Cześć, wygląda na to że nie wyjeździliśmy się w tym roku, bo wszyscy są chętni na jeszcze jedno spotkanie 😊
Spróbujmy zacząć godzinę wcześniej niż zwykle, to zostanie nam więcej czasu na integrację.

Jak zawsze wpisujcie w tym temacie czym będziecie startować. Jeśli będzie to nowa maszyna pamiętajcie o zgłoszeniu jej w temacie [Zawody LTTC] Zgłoszenia modeli na sezon 2023
Ostatnio zmieniony 2023-10-27, 17:19 przez Aleksander Spyra, łącznie zmieniany 1 raz.

Kamyk
VIP
Posty: 237
Rejestracja: 2013-03-07, 11:01
Lokalizacja: Będzin
brickshelf: kamyk970

 

Re: [Zawody] LTTC 2023 Rajd #5

#2 Post autor: Kamyk »

Będę z Am General ;)

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2200
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

Re: [Zawody] LTTC 2023 Rajd #5

#3 Post autor: Kubrick »

Będę z żółtym 43206
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

Awatar użytkownika
dirtzone
VIP
Posty: 400
Rejestracja: 2013-08-11, 16:21
Lokalizacja: Łódź

Re: [Zawody] LTTC 2023 Rajd #5

#4 Post autor: dirtzone »

Będę z Unimogiem

Awatar użytkownika
Aleksander Spyra
VIP
Posty: 243
Rejestracja: 2013-08-20, 18:41
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: [Zawody] LTTC 2023 Rajd #5

#5 Post autor: Aleksander Spyra »

Ja powinienem wpaść z ZiŁem, chciałbym przetestować nowy napęd przed przyszłym sezonem 😊 Zobaczymy czy zdążę zrobić przeszczep.

Awatar użytkownika
Blaha
VIP
Posty: 876
Rejestracja: 2011-08-08, 23:09
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
brickshelf: blaha

 

Re: [Zawody] LTTC 2023 Rajd #5

#6 Post autor: Blaha »

Będę z Gazem 34 ;)

Cieślu
VIP
Posty: 1263
Rejestracja: 2009-04-13, 22:21
Lokalizacja: Karczew/Warszawa
brickshelf: cieslu12

 

Re: [Zawody] LTTC 2023 Rajd #5

#7 Post autor: Cieślu »

Będę z Uralem.
Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie.
WIP:
Oshkosh MMRS
MAN F2000
Iveco Powerstar

Awatar użytkownika
keymaker
Posty: 46
Rejestracja: 2023-05-01, 15:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [Zawody] LTTC 2023 Rajd #5

#8 Post autor: keymaker »

Przyjadę z AM General M818 :)

BJ
VIP
Posty: 1001
Rejestracja: 2012-01-16, 21:42
Lokalizacja: Majdan/Warszawa

Re: [Zawody] LTTC 2023 Rajd #5

#9 Post autor: BJ »

Będę z Uralem.
(19:28:58) Toltomeja: teraz powiem absolutnie serio, nawet jeśli zaraz będę żałował: trialowki wygrywają ten pojedynek

Awatar użytkownika
Aleksander Spyra
VIP
Posty: 243
Rejestracja: 2013-08-20, 18:41
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: [Zawody] LTTC 2023 Rajd #5

#10 Post autor: Aleksander Spyra »

Hej hej :) Wrzucam wyniki z dziś:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ObrazekObrazekObrazek

Sędziowie i zawodnicy dziękują za nagrody!

Zrobiłem też trochę fotek na rajdzie :) Na zachętę miniaturki poniżej, a tu jest pełna galeria.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Cieślu
VIP
Posty: 1263
Rejestracja: 2009-04-13, 22:21
Lokalizacja: Karczew/Warszawa
brickshelf: cieslu12

 

Re: [Zawody] LTTC 2023 Rajd #5

#11 Post autor: Cieślu »

Dziękuję za fajny rajd i integrację. Gratuluję wszystkim zwycięstwa!
Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie.
WIP:
Oshkosh MMRS
MAN F2000
Iveco Powerstar

Awatar użytkownika
Aleksander Spyra
VIP
Posty: 243
Rejestracja: 2013-08-20, 18:41
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: [Zawody] LTTC 2023 Rajd #5

#12 Post autor: Aleksander Spyra »

Hej, w niedzielę nie miałem za bardzo czasu żeby napisac coś więcej, to zrobię to dziś.
Dzięki wszystkim za świetny rajd! Jak w piątek, mając model jeszcze w połowie konwersji na nowy tandem sprawdziłem pogodę i zobaczyłem że ma padać, to trochę mi się odechciało. Teraz cieszę się że się spotkaliśmy, bo ani nie było strasznie zimno, ani bardzo mokro, a pod wiaduktem udało nam się ułożyć zacne trasy - końcowa była świetnym zwieńczeniem sezonu.
Miło było podyskutować o zmianach na przyszły sezon; postaram się jak najszybciej je spisać i przeprowadzimy ankietę tu, na forum.

Mam nadzieje że bricki się podobają i że zrobi się z tego jakaś tradycja - drukowane puchary z 2021 roku na pewno były bardziej efektowne, ale niestety też dużo droższe i bardziej czasochłonne...

Wśród aut nie było za bardzo nowości, oczywiście oprócz nowego modelu Keymakera. Powiem tak - przed rajdem zastanawiałem się, czy nie zaproponować jakiegoś bonusu dla aut z połączonym napędem jako jedną ze zmian w regulaminie. Po zobaczeniu Emki w akcji wyleczyłem się z tego pomysłu ;) widać że Keymaker chłonie rady, ale buduje dalej w swoim stylu i to działa. Kilka rzeczy jest do dopracowania - głównie skręt mógłby mieć jeszcze kilka stopni, i może zawieszenie z przodu mogłoby być ciut miększe, ale poza tym nie mam nic do zarzucenia. Mógłbym się rozpisać o każdym detalu, ale poczekam na prezentację na forum. I na instrukcję. Serio, też chcę taki model!

W temacie całego sezonu, to po raz pierwszy byłem na wszystkich rajdach. A niby po ślubie traci się cały czas wolny!
Próbowałem walczyć o pierwsze miejsce, ale Kamyk jest nie do objechania. Ledwo Atros zrobił sobie przerwę, to ktoś inny musiał go zastąpić w dominowaniu ;)
Tak czy siak jestem mega zadowolony z wyników w tym sezonie, jak i ze swojej jazdy.
Nie chciałbym jednak żeby wizja wygranej zabrała mi całą przyjemność, więc na przyszły sezon planuję zbudować coś bardziej nietypowego, i pewnie mniej kompetetywnego.

Awatar użytkownika
Jahoo
Administrator
Posty: 969
Rejestracja: 2012-12-09, 23:28
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

Re: [Zawody] LTTC 2023 Rajd #5

#13 Post autor: Jahoo »

To są dopiero piwniczaki !
Myślałem że wybór klocków do BOP jest trudny... a tu widzę przeliczniki, współczynniki kar itd...
Gratuluję dobrego sezonu wszystkim, zwycięzcom dobrego budowania !
GBC!

Awatar użytkownika
Skylark90
Posty: 594
Rejestracja: 2021-01-26, 17:25
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [Zawody] LTTC 2023 Rajd #5

#14 Post autor: Skylark90 »

Dziękuję wszystkim za przyjęcie mnie do grona, co prawda mało byłem, bo tylko na 1 rajdzie, ale na przyszły rok plany mam bardziej ambitne - i więcej rajdów, i więcej aut. Na razie mam przerwę od budowania, za to trenuję na symulatorze (SnowRunner xD). Niemniej wrócę i na pewno nie zabraknie mi ambicji, co najwyżej umiejętności :D

Awatar użytkownika
keymaker
Posty: 46
Rejestracja: 2023-05-01, 15:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [Zawody] LTTC 2023 Rajd #5

#15 Post autor: keymaker »

Skylark90 pisze: 2023-10-31, 10:19 Dziękuję wszystkim za przyjęcie mnie do grona, co prawda mało byłem, bo tylko na 1 rajdzie, ale na przyszły rok plany mam bardziej ambitne - i więcej rajdów, i więcej aut. Na razie mam przerwę od budowania, za to trenuję na symulatorze (SnowRunner xD). Niemniej wrócę i na pewno nie zabraknie mi ambicji, co najwyżej umiejętności :D
Uważaj na tę grę, im wiecej się w nią gra tym bardziej chce się któryś z występująych tam pojazdów zbudować z Lego i śmigać w terenie :D

ODPOWIEDZ