[MOC] Eyeball Mk2

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Johan
VIP
Posty: 916
Rejestracja: 2013-05-28, 08:46
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Brak
Kontakt:

 

[MOC] Eyeball Mk2

#1 Post autor: Johan »

Obrazek
pisze:Lab grown using only cells of the finest lineage, Eyeball Mk2 offers an unmatched image processing quality. These best bio-receptors in market provide any cyborg or android with extended spectrum of visual stimuli - from infrared to ultraviolet. FreezeFrame technology allows for saving razor-sharp frames: either in on-board memory or uploaded to the mainframe.

Eyetronics - See the difference.
Model powstał na konkurs Space Jam 2023, do kategorii Bio-Mechanical Fusion.

Szygalew
VIP
Posty: 1620
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] Eyeball Mk2

#2 Post autor: Szygalew »

Dobre! Sprytne i pomysłowe. Nie wiem dlaczego, ale mnie to oko rozśmieszyło :). Nadruki na wtyczkach ciekawe. V1 kojarzę, ale tego drugiego nie :p

Awatar użytkownika
Johan
VIP
Posty: 916
Rejestracja: 2013-05-28, 08:46
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Brak
Kontakt:

 

Re: [MOC] Eyeball Mk2

#3 Post autor: Johan »

Szygalew pisze: 2024-01-20, 18:45 Dobre! Sprytne i pomysłowe. Nie wiem dlaczego, ale mnie to oko rozśmieszyło :). Nadruki na wtyczkach ciekawe. V1 kojarzę, ale tego drugiego nie :p
Dzięki. Też mam z niego radochę, szczególnie jak teraz się na mnie patrzy z półki ;) A nadruki zrobiłem jakieś losowe, żeby coś na nich było. Dopiero teraz zauważyłem że V1 to nerw oczny, trafiłem zupełnie przypadkiem :D

Szygalew
VIP
Posty: 1620
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] Eyeball Mk2

#4 Post autor: Szygalew »

Johan pisze: 2024-01-20, 18:57 Też mam z niego radochę, szczególnie jak teraz się na mnie patrzy z półki ;)
Tak, może o to chodzi z tym, że mnie rozśmieszył :). "Co on się tak ciągle gapi?" :p. Przy odpowiednim nastroju pewnie może też nieźle przestraszyć.. :)
Johan pisze: 2024-01-20, 18:57 Dopiero teraz zauważyłem że V1 to nerw oczny, trafiłem zupełnie przypadkiem :D
A ja nie trafiłem. To miał być wątpliwej jakości żart o naszym koledze z forum ;). Ale teraz też już wiem, że jest taki nerw :).

Awatar użytkownika
Durzy
Posty: 1113
Rejestracja: 2014-02-23, 12:37
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] Eyeball Mk2

#5 Post autor: Durzy »

Aż się prosi o kilka żyłek z nitki (można mówić, że to spruta pelerynka, nikt przecież nie udowodni nieobszerności nici), ewentualnie gumki;) Kapitalny pomysł i wykonanie!

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3942
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

Re: [MOC] Eyeball Mk2

#6 Post autor: legosamigos »

Rozumiem, że ta gałka oczna jest z jakiegoś cyborga. Fajnie wyszło. A te przewody, to co to za elementy?
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

romkoo
Posty: 805
Rejestracja: 2016-11-12, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Romkoo

 

Re: [MOC] Eyeball Mk2

#7 Post autor: romkoo »

Świetna koncepcja :) Bardzo pomysłowe użycie klocków.

Awatar użytkownika
Johan
VIP
Posty: 916
Rejestracja: 2013-05-28, 08:46
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Brak
Kontakt:

 

Re: [MOC] Eyeball Mk2

#8 Post autor: Johan »

Dzięki!
legosamigos pisze: 2024-01-22, 19:54 Rozumiem, że ta gałka oczna jest z jakiegoś cyborga. Fajnie wyszło. A te przewody, to co to za elementy?
Przewody to rączki od pudełek z Vidiyo: https://www.bricklink.com/v2/catalog/ca ... #T=C&C=158

ODPOWIEDZ