[MOC] The Last Pose of Defiance

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Johan
VIP
Posty: 916
Rejestracja: 2013-05-28, 08:46
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Brak
Kontakt:

 

[MOC] The Last Pose of Defiance

#1 Post autor: Johan »

Obrazek

Scena z książki "Wektor pierwszy" ze starego kanonu Star Wars. Pamiętam, że spore wrażenie zrobiła na fanach decyzja o uśmierceniu jednej z głównych postaci starej trylogii w pierwszym tomie Nowej Ery Jedi. I choć można się śmiać z tego jak przerysowani i kreskówkowi byli złoczyńcy w tej nowej serii wydawniczej, to jednak czuć było że to coś nowego.

Model powstał na konkurs Space Jam 2023, do kategorii Interstellar Conflict; drugą część historii Nowej Ery Jedi zbudował Rajtozaur.

To już moje ostatnie zgłoszenie na ten konkurs. Pięć prac do czterech kategorii w dwa miesiące - nie jest to może największe tempo w jakim zdarzyło mi się budować, ale dawno nie miałem takiej motywacji i inspiracji. Bardzo się cieszę że Space Jam powrócił i w przyszłym roku też postaram się wziąć udział.

Awatar użytkownika
bigfig2000
Posty: 30
Rejestracja: 2022-02-10, 12:49
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: [MOC] The Last Pose of Defiance

#2 Post autor: bigfig2000 »

Nie znam oryginału, ale świetnie to wygląda. Obok cybernetycznego oka najfajniejsza praca z tych pięciu w mojej ocenie. Powodzenia w konkursie!

Szygalew
VIP
Posty: 1620
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] The Last Pose of Defiance

#3 Post autor: Szygalew »

Ja też nie znam oryginału. Ale to nie przeszkadza, by uznać, że pięknie to zrobiłeś. Po prostu sztuka! :)

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2432
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

Re: [MOC] The Last Pose of Defiance

#4 Post autor: dmac »

Johan pisze: 2024-01-30, 11:01
Scena z książki "Wektor pierwszy"
Dobrze wiedzieć, że ktoś czytał mój przekład i nawet zachował książkę w pamięci :) .
Bardzo fajna, oszczędna, ale i misternie poskładana scenka. Powodzenia w konkursie!
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

Awatar użytkownika
Johan
VIP
Posty: 916
Rejestracja: 2013-05-28, 08:46
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Brak
Kontakt:

 

Re: [MOC] The Last Pose of Defiance

#5 Post autor: Johan »

dmac pisze: 2024-02-01, 17:28
Johan pisze: 2024-01-30, 11:01
Scena z książki "Wektor pierwszy"
Dobrze wiedzieć, że ktoś czytał mój przekład i nawet zachował książkę w pamięci :) .
Bardzo fajna, oszczędna, ale i misternie poskładana scenka. Powodzenia w konkursie!
Tak mi się właśnie wydawało że to jeden z Twoich przekładów. Chyba ta książka najbardziej mi zapadła w pamięci ze starego kanonu, więc dzieki za dobrą robotę ;)

ODPOWIEDZ