Hot Truck Rod

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2200
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

Hot Truck Rod

#1 Post autor: Kubrick »

Modelik zainspirowany bullikiem podlinkowanym przez Misterzumbiego, powstal rownolegle z bullikiem Piotrka, ale zdjecia powstaly wczoraj.
Inspiracja nie oznacza, ze sie wzorowalem na konkretnym modelu auta. Nie mialem nawet na to czasu, bo model powstal jak wiekszosc tych w skali minifig, kiedy moja siostrzenica wysypala klocki i powiedziala "wujek, zbuduj mi bryke".
No to powstala bryka i jakos to nawet wyszlo, ze sie trzyma do tej pory. Podczas sesji zdjeciowej (znowu dzieki szarikmowi ;) ) okazalo sie, ze niektore klocki sa tak zmaltretowane, ze musialem je wymieniac na inne i w galerii widac pewne zmieny w modelu pomiedzy kolejnymi fotkami.

GALERIA
zycze milego ogladania :)
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

pkowalcz

#2 Post autor: pkowalcz »

Po pierwsze: zmniejsz fotki. Nie wiem, czy to przez to, ale zdjęcia mi się strasznie długo ładowały.
A sam model jest taki... trochę lepiej niż średni, ale dobry też nie. Nie chodzi nawet o wygląd, bo nawet mi się podoba, ale moim zdaniem ma trochę mało szczegółów, choćby w silniku. W tej kwestii powinieneś popatrzeć na Bullika Piotrka, w nim te detale są bardzo zgrabnie zrobione, i wziąć przykład właśnie np. co do konstrukcji silnika.
Tyle :)

Jawaws

#3 Post autor: Jawaws »

hot dodzik zachowuje stary, dobry klimacik dawnego City. jest dobry na taki mniejszy, zestawik z 1995, ale
pkowalcz pisze:trochę lepiej niż średni
to chyba najtrafniejsza opinia. wymień pierwsze zdięcie, żeby silnik nie wisiał w powietrzu

ODPOWIEDZ