7009 The Final Joust

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Fistach

#16 Post autor: Fistach »

wreszcie brawa za bardzo dobre i DUŻE zdjęcia a nie w postaci miniaturek 800*600

wracając do zestawu to miałem przyjemność go podotykać ;p i nie wiem jak u recenzenta ale u mnie starsznie łatwo odpadał hełm szkieletora z głowy. Wystarczyło lekko trącić. Ale może jest to specjalnie żeby łatwiej dało się odcinać mu głowe?:)

Awatar użytkownika
Piterko
Posty: 533
Rejestracja: 2008-08-23, 09:33
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
brickshelf: piterkotm

 

#17 Post autor: Piterko »

Ja wam radzę przyjrzeć się zdjęciu rycerza na pudełku i to co dostajemy - różnica jest spora, mianowicie mowa o nóżkach. Powinny być jasnoszare z czarnym pasem a są ciemnoszare.
Muszę ponarzekać bo sam zestaw jest całkiem fajny itp to tyle dostałem chyba jakiś wadliwy zestaw. Zbroja rycerza ma z tyłu piękną "szramę" - doskonale widać łączenie na środku, do tego farba się tak rozlała jakby to było zarysowane. Do tego maska dla konia w porównaniu z taką samą z 2004 roku (Vladek itp) jest znaacznie gorsza. Raz, ze materiał tak słaby, że zrobiłem ODCISK a dwa, ze znów widać łączenie i znów są jakieś wgięcia. Cóż, od czego wyobraźnia, ze rycerz oberwał z kosy w tył i została mu rysa ale niesmak pozostaje...
A nie będę pisałdo lego bo to są takie "unikalne" części xDDD

ODPOWIEDZ