INSTRUMENTY LEGO

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość

Awatar użytkownika
martinbb
Posty: 673
Rejestracja: 2007-03-10, 14:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: martinbb

 

#2 Post autor: martinbb »

Z nich wszystkich najbardziej podoba mi się czarne pianino :) Wygląda bardzo dostojnie :)
Białe wyglądami na nieużywane od dłuższego czasu.... odkurz je ;)

No i jakbyś mógł robić zdjęcia na białym tle... było by fajnie! :)

PS. Nie przesadzaj z autoreklamą...
Pozdrawiam
Inspired by NavySEALs

Awatar użytkownika
Pepin Krootki
Posty: 218
Rejestracja: 2006-06-22, 12:05
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: PepinKrootki

 

#3 Post autor: Pepin Krootki »

martinbb pisze:pianino
Fortepian ( to takie skrzywienie zawodowe muzyka - musi wszystkich poprawiać ;) ).
A instrument wyszły Ci bardzo ładnie. Szczególnie fortepiany. Z organami można by coś jeszcze zrobić, np. dodać piszczałki i wsadzić do kościoła:).
Ale trzeba Ci przyznać jedno - potrafisz się nieźle rozreklamować :)
tu byłem - Pepin

Conrack1410

#4 Post autor: Conrack1410 »

Hehe no nie :D rozreklamować ??? chodzi o ten podpisik na organkach ? ... dzięki za opinie :-):-) :-)

Awatar użytkownika
Pepin Krootki
Posty: 218
Rejestracja: 2006-06-22, 12:05
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: PepinKrootki

 

#5 Post autor: Pepin Krootki »

Conrack AFOL PL pisze:chodzi o ten podpisik na organkach ?
Nie, chodzi mi o to, że nim założyłeś temat na forum to już wszyscy wiedzieliśmy o tych instrumentach :)
tu byłem - Pepin

Pietruszka

#6 Post autor: Pietruszka »

Na takich instrumentach chciałby zagrać każdy muzycznie uzdolniony minifig :)

Zdecydowanie największę wrażenie robi czarny fortepian.

Uroku bez wątpienia dodają naklejki z nutami.

pkowalcz

#7 Post autor: pkowalcz »

Czarny fortepian wygląda naprawdę bardzo dobrze. Natomiast organom brakuje tych wszystkich piszczałek sterczących do góry, trochę trudno poznać, że to organy, jeśli wcześniej nie przeczytało się opisu.

Conrack1410

#8 Post autor: Conrack1410 »

Hehe to znaczy ,że te instrumenty są magiczne ???

pkowalcz

#9 Post autor: pkowalcz »

Raczej, że trochę niedokończone, mimo dobrego wyglądu.

Shadow

#10 Post autor: Shadow »

He he bardzo fajne, zwłaszcza czarny fortepian z uniesioną klapą, czy jak to się nazywa, jakbyś jeszcze dał napis Yamaha i jakiegoś minifiga z roztrzepaną fryzurką to napewno poprosiliby Cię żebyś to wstawił do Carnegie Hall ;)

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2557
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#11 Post autor: V1 »

jakbyś jeszcze dał napis Yamaha i jakiegoś minifiga z roztrzepaną fryzurką to napewno poprosiliby Cię żebyś to wstawił do Carnegie Hall
Instrumenty Yamahy chluby parku sprzętowego poważnych instytucji muzycznych raczej nie stanowią...:)

Conrack, dlaczego czarny - ze wszystkich trzech najkorzystniej się prezentujący - nie ma pedałów?
I chyba niepotrzebnie ma tyle wystających drobiazgów i te study na klapie. Co udaje kratka na bocznej ścianie?
Organy (faktycznie bywają szare?) maja bardzo mało studów, więc może dałbyś radę je wszystkie pozakrywać? Myślę że tanim kosztem mogłoby być znacznie lepiej.
I wcale nie muszą mieć przyczepionych u góry piszczałek, choć faktycznie, z tego co widać na brickshelfie, moze to bardzo efektownie wyglądać.
Ostatnio zmieniony 2007-06-28, 20:57 przez V1, łącznie zmieniany 1 raz.
\/1 ______________

Conrack1410

#12 Post autor: Conrack1410 »

co do pedałów to na pewno jeszcze je dorobię ... kolorystycznie to rzeczywiście czarny prezentuje się najlepiej..." piszczałki" do organów to tylko kwestia czasu ale myślę ,że dopiero wtedy gdy reszta wnętrza budynku w którym mają się znajdować będzie gotowa :-)

Uruk

#13 Post autor: Uruk »

Niezle fortepiany, dobre wykonanie i pomysl, najlepiej wyglada czarny:) Pewnie moglby byc nieco mniej potezny, ale nadal trzyma klase.

Tak przy okazji jak mowimy o instrumentach, to pokaze wam moja prototypowa perkusje, oto ona:

http://www.brickshelf.com/gallery/urukl ... gp1580.jpg

http://www.brickshelf.com/gallery/urukl ... gp1581.jpg

Conrack1410

#14 Post autor: Conrack1410 »

co do perkusji to całkiem niezła ale trochę ma złe ustawienie.... a poza tym w perkusji tylko jeden talerz jest podwójny ( Hi-Hat) reszta to pojedyńcze blachy) ... przydałoby się też żeby Bass-drum był większy :-)

Uruk

#15 Post autor: Uruk »

Tak jest, dopiero nad nią pracuję, dlatego napisałem, że jest "prototypowa" jak tylko wróce do domku (u babci :) ) to popracuję nad nią więcej :) Do tej pory tworzyłem z pamięci, bez żadnych referencyjek ;)

ODPOWIEDZ