[MOC] Posterunek Republiki Magów

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
kamzel
Posty: 78
Rejestracja: 2007-08-19, 13:18
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: kamzel

 

[MOC] Posterunek Republiki Magów

#1 Post autor: kamzel »

Ten mały posterunek w granicznej prowincji Agia zbudowano w czasach, gdy Republice nic nie zagrażało. Służył on raczej jako spokojne miejsce do prowadzenia badań niż placówka obronna. Oto obrazek sprzed wybuchu wojny, gdy Wielki Arcymag Aisteus postanowił zająć się alchemią z dala od zgiełku stolicy...

Galeria

Front

Tył

Arcymag przy pracy

Niestety, póki co moja kolekcja LEGO nie jest zbyt obfita w klocki inne niż typowe - tę pracę robiłem przy użyciu elementów z zestawów 4780 i 6078 oraz kilkunastu innych elementów które akurat posiadam.
Jest to dopiero moja druga konstrukcja od momentu gdy wyszedłem z Ciemnych Wieków, proszę więc o wyrozumiałość..;)

EDIT: @crises: Te żółte klocki na dole to tylko taki techniczny dodatek na czas robienia zdjęć (uznałem, że mostek lepiej wygląda gdy jest opuszczony nieco w dół...). Te na górze to faktycznie nie był chyba najlepszy pomysł, ale skończyły mi się już wtedy czarne 1x2 - muszę popracować nad planowaniem swoich konstrukcji.
Ostatnio zmieniony 2007-12-29, 11:54 przez kamzel, łącznie zmieniany 2 razy.

crises

#2 Post autor: crises »

Podoba mi się, że jest wieża jest rozkładana i widać wnętrza. Parter fajnie wypełniony, są mebelki, widać jak Mag coś pichci. Szkoda, że pierwsze piętro jest puste. Jakieś uzbrojenie dodatkowy by się strażnikowm przydało. Fajnie zrobiony dym.
Co mi się nie podoba? Chaos. Dałeś za dużo różnych kolorów. Na początek zrezygnowałbym z żółtej "podstawki" i tych czerwono-żółtych klocków u góry. Nawet jeśli są w barwach "rodowych". Odnoszę wrażenie, że chciałeś wstawić w ten model wszystkie fajne klocki jakie miałeś. Zazwyczaj co za dużo, to niezdrowo.
Podsumowując dobry początek i punkt wyjściowy do ładnej wieży maga.

Darth Sion

#3 Post autor: Darth Sion »

Moim zdaniem wieża jest super. Po 1 pamiętaj że nie sztuką jest zbudować coś wielkiego i z chaotycznym wykorzystaniem wszystkich klocków jakie sie ma ale sztuką jest zbudować coś małego z ciekawym wykorzystaniem klocków. I to ci sie udało. Nie podoba mi sie to że pokój mag jest zaraz przy wejściu do wieży i ................................ to wszystko :D no może oprócz tych kolorowych klocków na górze. Ale za to jest rozkładana, w moro :D , no i ciekawa historyjka.
Ostatnio zmieniony 2007-09-10, 11:57 przez Darth Sion, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ