[MOC] Twierdza wikingów po małym liftingu

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
tomey
Posty: 528
Rejestracja: 2007-03-26, 22:04
Lokalizacja: Nysa / Wrocław
brickshelf: tomey

 

[MOC] Twierdza wikingów po małym liftingu

#1 Post autor: tomey »

Witam, postanowiłem troche przebudować 7019 i pozbyć się tych nieszczęsnych bioniclowyatych części,jednoczesnie dodajac 2 małe budyneckzi wewnatrz obwarowań zapraszam:)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2007-12-29, 11:44 przez tomey, łącznie zmieniany 1 raz.
37236809 nowe gadu:)

Awatar użytkownika
tobiasz
Posty: 161
Rejestracja: 2006-08-29, 10:34
Lokalizacja: Mrągowo
brickshelf: tobiasz-gallery

 

#2 Post autor: tobiasz »

No, no wygląda całkiem nieźle, szczególnie podoba mi sie motyw z tymi żółtymi- słomianymi dachami, fajnie współgra to z brązowym kolorem murów, super

Caco

#3 Post autor: Caco »

Teraz to wygląda jak twierdza wikingów, a nie mix castle z bionicle... Dla mnie te wyrzutnie itp. są poronionym pomysłem. Żółte dachy wyglądają bardzo dobrze. Drzewo przy bramie jest okropnie krzywe - to jedyna rzecz, która mi się nie podoba ;)

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#4 Post autor: lugomina »

Gratulacje Tome pomyslnego przebudowania twierdzy wikingów :)
Bardzo ladne dachy, rozweselaja szaro-brazowa konstrukcje. Co prawda wikingowie kryli dachy gontami albo wodorostami (sic!) nie tylko sianem, ale z racji ograniczenia kolorów w Lego jest to pewnie trudne do wykonania..
Czy w nastepnej edycji móglbys jeszcze dodac takie charakterystyczne "lby smoków" na rogach dachów? Takie jak n.p. w swiatyni Vang? http://www.wang.com.pl/pl/str1.htm
Caco pisze: Drzewo przy bramie jest okropnie krzywe - to jedyna rzecz, która mi się nie podoba ;)
Zadne drzewo nie rosnie wg. linijki, wg. mnie wlasnie dobrze wyglada takie organiczne :)
Zreszta, u wikingów drzewa naprawde potrafia byc pokrzywione od silnych wiatrów z morza!
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Awatar użytkownika
tomey
Posty: 528
Rejestracja: 2007-03-26, 22:04
Lokalizacja: Nysa / Wrocław
brickshelf: tomey

 

#5 Post autor: tomey »

Myśle,że narazie byłoby cieżko bo część klocków powędrowa do projektu CCC ;]
Ostatnio zmieniony 2007-11-05, 15:46 przez tomey, łącznie zmieniany 1 raz.
37236809 nowe gadu:)

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#6 Post autor: KUKUS »

Twierdza wyszła ci bardzo ciekawie :) Pomysł z dachem był strzałem w 10-kę. Możesz pomyśleć nad zrobieniem jakiejś katapulty albo beczki z płynną oliwą (którą strażnicy wylewaliby na jednostki wroga), zbudowaniem jakiś gór/ jeziora (charakterystycznego dla tego typu klimatu).

ODPOWIEDZ