Konkurs na polski rycerzy !

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
tomey
Posty: 528
Rejestracja: 2007-03-26, 22:04
Lokalizacja: Nysa / Wrocław
brickshelf: tomey

 

Konkurs na polski rycerzy !

#1 Post autor: tomey »

Witam, po ostatnich rozmowach z kilkoma użytkownikami doszliśmy do wniosku, żę nigdzie nie ma porządnych custom'ów polskich rycerzy LEGO- jest mnostó Robin Hood, Krzyżowców etc. dlatego postanowiłem ogłościć konkurs na najlepsze custom's. Rywalizacja będzie podzielona na 3 kategorie
1. Piechota
2. Łucznicy (względnie każdy kto posiadał broń miotaną)
3. Jazda

Trudno określić jakieś konkretniejsze zasady co do doboru materiałów, ale wg mnie nie powinno być większoych ograniczeń, co myślicie o samym pomyśle tego konkursu ? No i oczywiście zapraszam do tworzenia prac:)
37236809 nowe gadu:)

Awatar użytkownika
Majek
Posty: 143
Rejestracja: 2008-01-13, 15:30
Lokalizacja: Krosno
brickshelf: Rescator
Kontakt:

 

#2 Post autor: Majek »

Pomysł interesujący, ale do kiedy będzie trwał konkurs ? ;)
Steel isn't strong, boy, flesh is stronger!

Awatar użytkownika
tomey
Posty: 528
Rejestracja: 2007-03-26, 22:04
Lokalizacja: Nysa / Wrocław
brickshelf: tomey

 

#3 Post autor: tomey »

Fakt zapomniałem napisać myśle że miesiąć starczy czyli od 23.01 do 23.02 wsakrze trzeba mieć czas naprzegldnięcie zdjęć/rysunkówpolskiego rycertswa i wykonanie odpowiednich elementow :)
37236809 nowe gadu:)

kris kelvin

#4 Post autor: kris kelvin »

Myślę, że konkursu nie ma co robić ile raczej zobaczyć czy będą w ogóle chętni w takie zabawy figurkowe. Jak wykrystalizuje się jakieś grono jak w Truck Trialu, to można myśleć o jakichś konkursach, miniaturkach itp.
Takie moje zdanie.

Awatar użytkownika
tomey
Posty: 528
Rejestracja: 2007-03-26, 22:04
Lokalizacja: Nysa / Wrocław
brickshelf: tomey

 

#5 Post autor: tomey »

Ostatni konkurs CCC udowaodnił że mamy sporo grono miłośników średniowiecza (czy choćby kilka wersji husara Lego), więc może i coś w tej kwestii uda się zrobić. Może źle okreśiłem to jako "konkurs" ale można to traktować jako zachęte do tworzenia takich minifigó
37236809 nowe gadu:)

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#6 Post autor: KUKUS »

To ja się zapytam: czy jeżeli chciałbym zbudować husarza, czy jakiegoś rycerza to mógłbym wykorzystać materiał imitujący plastik (nie pamiętam nazwy chemicznej)?? Bo akurat mam od kolegi dosłownie kilka sztuk, tnie się jak papier, a wygląda na plastik.

Hippotam

#7 Post autor: Hippotam »

Pomysl fajny, ale organizacyjnie chyba trzeba go dopracowac. Ustal/ustalcie:
- termin rozpoczecia i zakonczenia
- sposob wylonienia zwyciezcy i ew. wyroznien
- nagrody
- podstawowe reguly zabawy (doprecyzowanie kategorii, ustalenie ram czasowych, itd).

Swoją drogą, customizerów mamy tak mało, że konkurs chyba ma służyć zachęceniu do debiutowania w tym rzemiośle? To moze rozszerzyc tematyke na ogolnie rozumiane Castle? Teraz jest baardzo zawężona, może zabraknąć chętnych...

Awatar użytkownika
tomey
Posty: 528
Rejestracja: 2007-03-26, 22:04
Lokalizacja: Nysa / Wrocław
brickshelf: tomey

 

#8 Post autor: tomey »

Hippotam, jeśli masz jakies ciekawe pomysły donośie regulaminu zapraszam:) Narazie mamy 3 kategorie - piechote,łuczników, jazde :) zwycieżca jak coś zsoatnie wylosowany w drodze głoswania (coś jak w MOC miesiąca) nagroda? chyba tylko dozgonna satysfakcja :)
37236809 nowe gadu:)

Hippotam

#9 Post autor: Hippotam »

Kto tu organizuje konkurs? Ja czy ty? :-)

Nexus 7

#10 Post autor: Nexus 7 »

Do konkursow mamy odpowiedni dzial. Jesli bedziesz mial juz bardziej szczegolowo opracowany pomysl to zapraszam na goscinne lamy dzialu BTT.

Awatar użytkownika
Jantin
Posty: 473
Rejestracja: 2006-08-23, 08:37
Lokalizacja: Warszawa

#11 Post autor: Jantin »

KUKUS pisze:To ja się zapytam: czy jeżeli chciałbym zbudować husarza, czy jakiegoś rycerza to mógłbym wykorzystać materiał imitujący plastik (nie pamiętam nazwy chemicznej)?? Bo akurat mam od kolegi dosłownie kilka sztuk, tnie się jak papier, a wygląda na plastik.
Czy aby nie jest to Polistyren? Do zakupienia w większości sklepów modelarskich za niewielką, chyba, cenę (o ile się orientuję, to arkusz 20x30 cm. o grubości 1-3 mm. za jakieś 5-7 zł.)

ODPOWIEDZ