[MOC] Tower of Brothers

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
TruckeR
Posty: 851
Rejestracja: 2006-05-03, 21:25
Lokalizacja: Układ Mendelejewa
brickshelf: Ciezarowkaz

 

#31 Post autor: TruckeR »

Maciej Drwięga pisze:Chyba sprzedam swoje klocki.
To ja od razu zaklepuję sobie Twoje koła 24x43! :P

(Ale nie zapominaj, że niektórzy wolą ciężarówki od zamków i lubią Twoje modele)
Ostatnio zmieniony 2007-12-28, 15:07 przez TruckeR, łącznie zmieniany 2 razy.
Nobody wants him, they just turn their heads
Nobody helps him, now he has his revenge!

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#32 Post autor: Misterzumbi »

Taak. Problem w tym ze kazdy jest super dobry w "swoim" dziale... A Vaueins? Wszedzie gdzie by nosa nie wsadzil to buduje cuda, a potem tak sobie wrzuca na Forum a potem jeszcze sie dziwi ze sie podoba...

Ochlonalem conieco, pokazalem kiku osobom i doszlismy do wniosku ze sa dwa typy budowniczych. Ci co umieja budowac wspaniale detale i ci co potrafia zbudowac cos duzego rownie dobrego... Odsetek tych ktorzy potrafia wszystko na raz jest maluski a Vaueins do nich nalezy, co wybija go do (wedlug mnie) top 50 Budowniczych... Jak zacznie budowac w skali Keitha Goldmana, albo zacznie budowac Samochody to ja wysiadam :D.

Naprawde, jeszcze raz winszuje z okazji niewiarygodnie udanej konstrukcji i jak nie wygra to razem z Dmacem pisze pozew do sadu...
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Misterzumbi, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
pitrek02
Posty: 880
Rejestracja: 2006-10-05, 19:27
Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
brickshelf: pitrek02

 

#33 Post autor: pitrek02 »

Misterzumbi pisze:Ochlonalem conieco, pokazalem kiku osobom i doszlismy do wniosku ze sa dwa typy budowniczych. Ci co umieja budowac wspaniale detale i ci co potrafia zbudowac cos duzego rownie dobrego... Odsetek tych ktorzy potrafia wszystko na raz jest maluski a Vaueins do nich nalezy, co wybija go do (wedlug mnie) top 50 Budowniczych... Jak zacznie budowac w skali Keitha Goldmana, albo zacznie budowac Samochody to ja wysiadam :D .
Zgadzam się z Tobą w 100%!!
V1 to po prostu klockowy Da Vinci!!
Cieszę się, że jesteś z nami na forum!!

Modelu chyba nie muszę komentować, bo wiadomo że bomba!!

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2554
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#34 Post autor: V1 »

Panowie, dziękuję, nader jesteście łaskawi :)
Ale to dopiero moja pierwsza duża budowla, więc przyjmę te słowa połowicznie za to co było, a połowicznie jako zachętę na przyszłość :)

Nna tym forum uczę się różnych patentów, wykorzystania dziwnych części, 'Legowego' myślenia, i cieszę się mogąc tu bywać, pisać i czytać :)
Ostatnio zmieniony 2007-12-30, 20:29 przez V1, łącznie zmieniany 1 raz.
\/1 ______________

Hippotam

#35 Post autor: Hippotam »

Chcialem zablogowac, ale widze ze juz jest. Piekne. Szkoda ze nie udało się wcisnąć tego do zadnej kategorii, bo w Misc mamy tak duzo pieknych prac...

Uprasza sie nie nadymać V1 (V1 - tajna bron Lugpolu?), bo jeszcze spocznie na laurach...

Hippotam

#36 Post autor: Hippotam »

V1, idziesz na zwyciestwo. po pierwsze, Twoja prace jako chyba jedyną skomentowal na CC jojo. To przynosi szczescie - w kwietniu temu ja dostapilem tego zaszczytu i pomoglo :-)

Po drugie, Twoja praca robi furore nawet na drugim krańcu Europy: http://www.hispalug.com/foro/index.php?topic=3140.0
Ostatnio zmieniony 2008-01-03, 23:13 przez Hippotam, łącznie zmieniany 1 raz.

kosci
Posty: 136
Rejestracja: 2007-10-05, 11:11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: kosci

 

#37 Post autor: kosci »

wkoncu wrocilem do domku, odkopalem haslo na forum i w te pedy podpisuje sie wszystkimi czterema konczynami pod wszelakimi pochwalami.
jak to zobaczyl moj tata to juz przestal sie dziwic klockom pod choinke dla starego konia xD
wieza to prawdziwe mistrzostwo, dzielo i hum w ogóle :)

Awatar użytkownika
Maciej Drwięga
Posty: 1109
Rejestracja: 2004-08-08, 13:00
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: maciejd

 

#38 Post autor: Maciej Drwięga »

Praca startuje w konkursie na MOC miesiaca, nie lobbujemy....
Maciej
-----
Na warsztacie kolejowo, ale jeszcze nie wiem co... pewnie kawałek bocznicy kolejowej, na ten cały bałagan.

ODPOWIEDZ