[MOC] Tower of Brothers

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
lolas

#16 Post autor: lolas »

Widzialem juz przedpremierowa wersje, ktora pokazales jakis czas temu i wciaz jestem pod wielkim wrazeniem. Wspanialy klimat, mnostwo detali i swiezych pomyslow. Trudno sie nie zachwycac.
Wielki plus nalezy sie takze za swietnie wykonane zdjecia. Szczegolnie podoba mi sie efekt spotowego oswietlenia pochodni.

marcvin

#17 Post autor: marcvin »

Rewelacja :))

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#18 Post autor: Jerac »

Doskonałość w każdym calu, centymetrze i milimetrze. Wciąż nie mogę napatrzeć się na te wszystkie szczegóły, a mnogość ciekawych technik jest imponująca. Ale jak słusznie ktoś zauważył, najlepszy tutaj jest klimat. Jest po prostu niesamowity.

V1, nie rozbieraj jej, naprawdę szkoda by było.... :(

Two-Faced

#19 Post autor: Two-Faced »

WOW, ŁAŁ, ŁAU, UAU. Klimat rzeczywiście świetny. Choć budowla w tym klimacie i realiach to raczej zaskoczenie z Twojej strony. I jak na pierwszy taki raz to kompletna rewelacja.

Awatar użytkownika
SAMOTH666
Posty: 74
Rejestracja: 2005-01-07, 15:44
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#20 Post autor: SAMOTH666 »

Zaskakujący jest rozmach i przepych tej budowli, klimat potęguję zachwyt który wydaje się nierozerwalną częścią tego co zbudowałeś. Dobra robota!
In my dark Kingdom.....

sives1
Posty: 153
Rejestracja: 2005-10-16, 19:12
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: sives1
Kontakt:

 

#21 Post autor: sives1 »

Po prostu szok! Nigdy tego nie rozbieraj :)

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#22 Post autor: lugomina »

sives1 pisze:Po prostu szok! Nigdy tego nie rozbieraj :)
Za pózno, V1 juz chyba rozebral bo ma dosyc wiezy - tyle czesci z pewnoscia sie przyda do innych budowli :)

Ale fantastyczna wieza po prostu. Widac ogrom pracy i zdolnosci :) Swietnie wygladaja kafle wystajace ze scian jak prawdziwe cegly, krecone schody z dluzszych kafli, wielki plonacy zyrandol, lampy przed wejsciem, zielsko obrastajace wieze z tylu, ozdobne talerze/dishes, brazowe lancuchy i lodygi.. Brawo, brawo, brawo V1!
Historia o braciach nie przypadla mi az tak do gustu jak opowiesc o bywalcach kawiarni 2 Kier, ale to szczegól. Do takiej wiezy nie potrzeba historii :)
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2557
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#23 Post autor: V1 »

Bardzo się cieszę z Waszych opinii. Wydawało mi się, że nie jest zła, ale po lekturze Waszych komentarzy napuchłem do wręcz niebotycznych rozmiarów :)
Z konkursem to nic nie wiadomo. Zarówno wielu naszych, (jak i Portugalczycy) nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa; na pewno pokaże się wiele ciekawych budowli.

Rozmontowałem ściany i dużo innych rzeczy (na szczęście nie co do klocka), wysypałem całe wyposażenie, powyrywałem badyle, poczytałem co piszecie i zrobiło mi się szkoda, i....
zacząłem montować z powrotem :)
Problem w tym, że nie mam co marzyć o zbudowaniu knajpy do miasteczka, jeżeli nie odzyskam większości z tych szarych klocków. Nadzieja zakończenia współpracy z Bricklinkiem chyba okazała się złudna.
(Jak sobie przypomnę koszmarny pudełkowy wygląd tej wieży sprzed paru miesięcy to mnie śmiech ogarnia :)

Bardzo dziękuję Wam wszystkim za słowa uznania, bardzo to sobie cenię.
\/1 ______________

Nexus 7

#24 Post autor: Nexus 7 »

V1 pisze:napuchłem do wręcz niebotycznych rozmiarów
Odebrales zasluzone pochwaly wiec nic dziwnego. Poczekajmy do wynikow CCC, moze jeszcze bardziej napuchniesz :-)

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2432
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

#25 Post autor: dmac »

V1, Ty tego nie czytaj ;) .

Przejrzałem dotychczasowe zgłoszenia we wszystkich kategoriach i coś Wam powiem: jeżeli ta wieża nie zgarnie pierwszej nagrody (wszystko jedno w której kategorii; najlepiej żeby była jeszcze kategoria "Open" :) ) to organizatorzy CCC mogą spadać na drzewo. Nic, ale to nic nawet nie zbliża się poziomem do Tower of Brothers.

Jestem zaszczycony tym, że V1 jest bywalcem LugPolu.
Amen.
Ostatnio zmieniony 2007-12-28, 08:50 przez dmac, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

Nygusek

#26 Post autor: Nygusek »

Na V1 czeka jeszcze najtrudniejsza część konkursu - wybranie trzech najlepszych zdjęć z tych kilkudziesięciu.

yasq

#27 Post autor: yasq »

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Veni. Vidi i nie mogę uwierzyć

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Awatar użytkownika
Pepin Krootki
Posty: 218
Rejestracja: 2006-06-22, 12:05
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: PepinKrootki

 

#28 Post autor: Pepin Krootki »

dmac pisze: Przejrzałem dotychczasowe zgłoszenia we wszystkich kategoriach i coś Wam powiem: jeżeli ta wieża nie zgarnie pierwszej nagrody (wszystko jedno w której kategorii; najlepiej żeby była jeszcze kategoria "Open" :) ) to organizatorzy CCC mogą spadać na drzewo. Nic, ale to nic nawet nie zbliża się poziomem do Tower of Brothers.
Podpisuję się pod tym oburącz i obunóż. Czegoś takiego dawno nie widziałem. Teraz ta piękna wieża dumnie prezentuje się na moim pulpicie ( chyba nie masz nic przeciwko, że dałem sobie ją na tapetę ).
tu byłem - Pepin

Awatar użytkownika
TruckeR
Posty: 851
Rejestracja: 2006-05-03, 21:25
Lokalizacja: Układ Mendelejewa
brickshelf: Ciezarowkaz

 

#29 Post autor: TruckeR »

O wieży powiedziano już wszystko (a ja już któryś dzień z rzędu nie mogę wyjść z podziwu), więc powiem tylko, że jest absolutnie wspaniała. Za to Twoje fotografie.. no.. jeszcze lepsze. Takich pięknie zrobionych zdjęć naprawdę dawno nie widziałem, nadają tej wiezy tak wspaniałego klimatu..
Nobody wants him, they just turn their heads
Nobody helps him, now he has his revenge!

Awatar użytkownika
Maciej Drwięga
Posty: 1109
Rejestracja: 2004-08-08, 13:00
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: maciejd

 

#30 Post autor: Maciej Drwięga »

Chyba sprzedam swoje klocki. Kto mnie nauczy tak budować ? :)
Maciej
-----
Na warsztacie kolejowo, ale jeszcze nie wiem co... pewnie kawałek bocznicy kolejowej, na ten cały bałagan.

ODPOWIEDZ