[MOC] The Dragon of Darkness

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
mer

#16 Post autor: mer »

A ja powiem, że bardzo mi się podoba. Scenka jest ciekawa, dynamiczna i zwraca uwagę.
Może jedynie subiektywnie stwierdzę, że wydaje mi się, że ciało - tułów jest zbyt mały w stosunku do 2 głów - ale oczywiście mogę się mylić, bo jeśli chodzi o smoki to jestem laikiem :D

crises

#17 Post autor: crises »

Pomijając fakt, że wszystko "czarno widzę" i smok zlewa się w jedną bryłę, to całość oceniam pozytywnie. Zwierzak jest fajnie chropowaty, co daje efekt ciała pokrytego łuskami. Ma rogi, kolce i pazury tam gdzie trzeba, a ich biały kolor fajnie łamie czerń całości. Księżniczka z dużym spokojem przyjęła fakt porwania, jak na damę przystało. Lawę też bym nieco urozmaicił, może nawet jakiś płomień buchający w górę albo wijący się na ziemi byłyby dobrym akcentem.
Co do białego brzucha, to taki kolor ma nawet swoje uzasadnienie biologiczne. Wiele ptaków i ryb ma dwa kolory. Jasne brzuchy i ciemne grzbiety. Gdy patrzymy na takiego ptaka zazwyczaj od dołu to jego jasny spód zlewa się z niebem i jest on gorzej widoczny dla naziemnych ofiar. Ryby z kolei mają ciemne grzbiety i nie widać ich na tle podłoża. Inne wodne stworzenia też moga mieć jasne brzuchy, żeby ich rybki z dołu tak łatwo nie zauważyły. Reasumując kolory smoka całkiem ok. Czy to patrząc z ziemi, czy z powietrza ma barwy maskujące.

Awatar użytkownika
Lomero
Posty: 355
Rejestracja: 2004-10-14, 08:40
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Lomero

 

#18 Post autor: Lomero »

Najpierw parę słów o smoku, bo to on tu jest najważniejszy. Nie jest może jakoś specjalnie wybitny (poprzednie były lepsze), ale jest ładny. Trochę nie podoba mi się głowa, bo ile górna część jest fajna to szczęka powoduje już, że całość jest nieproporcjonalna. A poza tym dobry pomysł z tymi dwiema głowami.

Za to sceneria wypada dużo słabiej, lawa nie przypomina lawy, a skała jest zbyt samotna.
Lomero

Awatar użytkownika
liwnik
VIP
Posty: 1219
Rejestracja: 2005-08-17, 08:51
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Liwnik
Kontakt:

 

#19 Post autor: liwnik »

Smok bardzo fajny.
Dolna część głowy jest chyba trochę za mała. Lawa może by lepiej wyglądała gdybyś dodał kilka mniejszych skał wokół tej dużej.
Pozdrawiam, Liwnik

Nygusek

#20 Post autor: Nygusek »

Trochę zbyt futurystyczne jak dla mnie, ale jak się przymruży oczy to może być...
Scenka, przedstawia ratunek pięknej księżniczki.
Ehe, od razu. Wygląda jak jakiś tłuścioch ze wsi.

ODPOWIEDZ