[MOC] Scania LS111 Super 6x2

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
TruckeR
Posty: 851
Rejestracja: 2006-05-03, 21:25
Lokalizacja: Układ Mendelejewa
brickshelf: Ciezarowkaz

 

[MOC] Scania LS111 Super 6x2

#1 Post autor: TruckeR »

Dzień dobry,
Pragnę przedstawić taką tam konstrukcję. Ma to być Scania LS111 Super, prawdziwy antyk szwedzkiej motoryzacji. Moja ciężarówka wzorowana była na znanym modelu Dennisa Bosmana.. Tyle, że mój modelik jest 4 razy mniejszy.. Drobna róznica.

Obrazek

Cięzaróweczka ma 6 kropek szerokości, jest to rozwinięta wersja tego niebieskiego ciągnika, towarzyszącego destrukcji zameczku. Pojazd ma oczywiscie skręcane koła, przecież nie mogłem ich nie zbudować. Aby przewozić rózne ciężkie przedmioty, do ciężarówki dobudowałem też niskopodwoziową naczepę, nieco wzorowaną na Nooteboomie, zbudowanym przez Dennisa Bosmana. O ile ciężarówka jest w miarę moich możliwości wygładzona, to niestety na naczepę zabrakło już kafelków. Poza tym na ten pojazd użyłem zdecydowanej większości moich niebieskich klocków, a szkoda, bo to fajny kolor :-)

1 2 3 4 5 6

Linkiem do galerii jest oczywiście zdjęcie u góry. Oczywiście jest trochę rzeczy, które wypadałoby zmienic, np. niebieskie przezroczyste kafelki na grillu, ale nie mam normalnych niebieskich. Tak samo pojazd jest trochę za wysoki, ale z tą szybką wysoką na 1 1/3 bricka wyglądał komicznie, więc wolę już taką szybę.
Licze na komentarze!
Ostatnio zmieniony 2008-01-30, 14:23 przez TruckeR, łącznie zmieniany 1 raz.
Nobody wants him, they just turn their heads
Nobody helps him, now he has his revenge!

Kuba T.

#2 Post autor: Kuba T. »

Ale bajerancka SCANIA... No gratuluję udanego projektu... A co do naczepy, to jest ok, bo w końcu pokłady są zazwyczaj z blachy ryflowanej, no nie?? Więc tu wszystko pasuje...Jedyne do czego się bym przyczepił to lusterka- stare Scanie miały małe okrągłe lustra, a tak ok.

ODPOWIEDZ