[MOC]Mysliwy

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

[MOC]Mysliwy

#1 Post autor: Misterzumbi »

Podobno nie buduje nic duzego... Za sprawa Dmaca i dosc krotkiej PW zbudowalem jednak cos ponad Minifigowe 10 centymetrow :D. Nawet niewiem gdzie to wrzucic, dlatego wstawiam pod Space... Co to jest to chyba kazdy zgadnie.
Predator to moj ulubiony film i jest tak juz od kilkunastu lat, mysle ze zbieranine gratow, gadzetow, setek komiksow, figurek, originalnych zdjec z palnu, dvds, vhs, standups, rysunkow, wycinkow z gazet o Predatorze i o samym filmie ktora poniewiera sie w moim domu mozna spokojnie nazwac obsesja... Teraz doszedl jescze jeden...

Zbudowalem po czesci tez dlatego ze zaloze sie ze bracia ARVO zbuduja takiego dla swoich Obcych, a jak juz tak zrobia to ja juz swojej wersji nigdy bym nie zbudowal... Moze kiedys dobuduje reszte, ale jak siebe znam nie bedzie mi sie chcialo, bo o ile glowe zbudowalem "od tak" to reszta byla katorga. Klocki nie nadaja sie specjalnie do budowania organicznych postaci, niektorzy umieja, ja niestety nie potrafie... A i dobrze, bo niemam ani cierpliwosci ani klockow do budowania takich gratow...

Tu sie podziwejcie:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Galeria:

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=298449

Zdjec jest dziewiec, podmienaijcie 01 do 09 w adresie jezeli nie chce wam sie czekac...

Zdrowko

Adam
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

kris kelvin

#2 Post autor: kris kelvin »

OHYDNY - w najlepszym tego słowa znaczeniu :)
Tylko czego w takim kolorze?

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#3 Post autor: Misterzumbi »

Dlatego:

Obrazek

Wedlug mnie jest bezowy, te pomaranczowo jakiestam kurzajki tu i owdzie dalo by sie zrobic jakas naklejka, ale to zrobie dla siebie...
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2554
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#4 Post autor: V1 »

O rany, niesamowite, jest genialny....
Paszcza, nibywłosy, zeby - oczywista rzecz że doskonałe.
Poza tym bardzo mi się podoba naszyjnik z kości, i koraliki na 'włosach', cieknąca ślina, a neon green jakby dla jego krwi został stworzony.
I znakomita podstawka, (nawiasem mówiąc pierwsze przekonujące zastosowanie tych czaszek :)

Czesio chce przytulić misia!
Ostatnio zmieniony 2008-01-30, 14:27 przez V1, łącznie zmieniany 1 raz.
\/1 ______________

kris kelvin

#5 Post autor: kris kelvin »

No może i faktycznie dobry kolor. Dawno nie widziałem starego "Predatora" a tych nowych jakoś mi się nie bardzo chce oglądać. Jakoś tak mi utkwił w pamięci w innej kolorystyce.

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2431
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

Re: [MOC]Mysliwy

#6 Post autor: dmac »

Kurczę, ale ładny!
Może jednak pomarańczowe albo rdzawo-brązowe syfy dałyby jeszcze lepszy efekt "skóry"? Spróbuj kiedyś, jak się będziesz nudził :) . Podobają mi się miecze świetlne we włosach. Zęby, rzecz jasna. I gluty. I podstawka (choć czaszki pojawiły się już sensownie w Indianie Jonesie, nieprawdaż, V1?). A co do podstawki: tak wybrzydzałeś na te wielkie marsjańskie ćwiartki koła, a proszę jak się elegancko wpasowały w Twój projekt :) . Naszyjnik pierwsza klasa. I ten kawałek siatki - zawsze się zastanawiałem, co to właściwie było.

Masz rację, że Arvo prędzej czy później zrobią swojego. Już jestem ciekaw, czy Cię prześcigną.

Ale nawet jeśli, to nie zmieni to faktu, że znowu zrobiłeś cholernie dobry model, Adasiu :) .
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

Conrack1410

#7 Post autor: Conrack1410 »

rewelacja - naprawdę dobra robota

jedyne co bym zmienił to brwi :-)
Ostatnio zmieniony 2008-01-30, 15:01 przez Conrack1410, łącznie zmieniany 1 raz.

mer

#8 Post autor: mer »

Piękna ta bestia!
Więcej nie powiem bo brak mi słów.

Awatar użytkownika
szarikm
Adminus Emeritus
Posty: 1312
Rejestracja: 2005-11-03, 16:43
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: szarikm

 

#9 Post autor: szarikm »

obrzydliwy, ale fajny :)

też macie wrażenie, że te czaszki z cokołu patrzą się na was?

Darth Sion

#10 Post autor: Darth Sion »

Ludzie dajcie mi słownik bo nie znam lepszej pochwały jak opadnięta szczęka....
Zaraz chyba odstawie klocki bo jak patrze na to to uświadomiłem sobie że nie umiem budować.......

PS. Pokusisz się może o zbudowanie maski dla łowcy ?
PS2. Nie jesteś sam też mam obsesję na punkcie Predatora i Obcego :D

pkowalcz

#11 Post autor: pkowalcz »

Piękny. Znaczy ohydny. Ale jednak piękny :P.
Podoba mi się skapująca ślina. I włosy. I pysk. Aaaach, cały jest świetny...

Ale wersja w hełmie by się przydała :P

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#12 Post autor: ImpreSariO »

HOHOHO! No to cię poniosło człowieku. To jest równie doskonałe co obcy wychodzący z brzucha zrobiony przez arvo. Mi tu wszystko pasuje. Do tego tematyka pierwsza klasa. Uwielbiam Predzie i Alieny. Spędziłem dni grając w multi AvP2 i kocham pierwszy komiks z tą parą w tytule. Jedna z lepszych prac jakie widziałem. Jak dla mnie przynajmniej =]

D.

#13 Post autor: D. »

Absolutnie genialny :)
Tyle, że swego czasu znalazłem na BS'ie dość podobnego:
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=230733
Ostatnio zmieniony 2008-01-30, 15:41 przez D., łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#14 Post autor: Misterzumbi »

Wiem, to szkic Predatora autorstwa Snydermana, mialem kopie tak dla jaj na Biurku, ale wydawal mi sie... Niedokonczony? Ma kilka ciekawych rozwiazan, na przyklad te brwi ktorych i ja uzylem bo mi sie podobalo ze mozna je "ustawiac"... Ale jego Predator "kuleje", ma za krotkie zabki, wewnetrznych zebow wcale niema, ma niezywe oczy, jakos nie warto bylo zrzynac na chama, 99% rozwiazan jest moja, dlatego ograniczylem sie do napisania creditu w folderze na BS...
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2771
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#15 Post autor: Ciamek »

Jest piękny... można się zakochać
Zdrufko, Ciamek

ODPOWIEDZ