[MOC] Tankowiec

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
czempi
Posty: 28
Rejestracja: 2008-01-13, 17:37
Lokalizacja: tychy
brickshelf: czempi

 

[MOC] Tankowiec

#1 Post autor: czempi »

Witam
Tak sobie ostatnio oglądałem miniaturki „space” że sam postanowiłem coś zbudować.
Myśląc że to nic trudnego zabrałem się do roboty. Po wielu godzinach budowania powstał poniższy tankowiec:
Obrazek
Obrazek


Jest to trans-galaktyczny tankowiec służący do transportu dowolnych cieczy oraz po drobnych modyfikacjach gazów pomiędzy odległymi gwiazdami galaktyki.
Okręt ten charakteryzuje się twardą i jednolitą konstrukcją dziobu co pozwala mu na wejście w atmosferę i lądowanie na większości planet. Kolejną ciekawa cecha jest jego „modułowa” budowa pozwalająca w praktyce na dowolne wydłużanie lub skracanie kadłuba w zależności od potrzeb. Ale w większości przypadków długość kadłuba nie przekracza 2500m (powyżej tej długości drastycznie maleją jego możliwości wejścia w atmosferę a co ważniejsze ponownego wyrwania się grawitacji).Na zdjęciach jest wersja o długości zaledwie 1500m należąca do jednego z „Wolnych nie Zrzeszonych Przewoźników”
Pełna załoga to 7 osób, lecz do sprawnego lotu wystarczają zaledwie 3 osoby(kapitan, pierwszy oficer, mechanik)


GALAERIA
Sorki za jakość zdjęć (i chyba z rozmiarem też przesadziłem),ale fotograf to ze mnie nigdy dobry nie był, no i aparat stary:). W historyjkach też za dobry nie jestem.
A powyższa konstrukcja zbudowana w „hołdzie” dla pozostałych budowniczych miniaturek „space” wydawało mi się że to nic trudnego, ale się mocno pomyliłem, trzeba mieć do tego głowę. To mi się już łatwiej w Technicu buduje:)
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2008-02-09, 08:12 przez czempi, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#2 Post autor: Sariel »

Galeria nie jest jeszcze opublikowana, daj nam proszę bezpośrednie linki do zdjęć - [URL=http://www.00453005_0000002.pl/artykuly.php?show=48681]instrukcja tutaj[/URL].

Awatar użytkownika
martinbb
Posty: 673
Rejestracja: 2007-03-10, 14:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: martinbb

 

#3 Post autor: martinbb »

Wow! :D 1.5 km długości i tylko 3 osobowy personel? ;)

Prosty acz sympatyczny MOC :)
Inspired by NavySEALs

pkowalcz

#4 Post autor: pkowalcz »

Nostromo też zbyt wielkiej załogi nie miał... ;)

Bardzo fajnie wyszedł. Patrząc na same miniaturki zdjęć myślałem, że jest dużo większy, dopiero jak obejrzałem je w normalnej skali, to się zorientowałem. Ale to wcale nie jest wada ;).

ODPOWIEDZ