[MOC] - ny kawałek wioski

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
tynio

[MOC] - ny kawałek wioski

#1 Post autor: tynio »

Witam wszystkich ponownie

Wczoraj i dziś miałem troszkę czasu, (ale jeszcze nie mam nowych kloców)
I postanowiłem przerobić ten biało czerwony dom (lekko) zrobić następny domek oraz komórkę (nie mylić z telefonem) oraz opuszczona kopalnia.

Wszystko było by ok. gdyby nie ONI
Jak tylko wszystko ułożyłem rozpełzli się po wszystkim.

Oczywiście zaczynam od siebie ;)

Obrazek

To ja (oj bardzo ostatnio się zmieniłem)

Przedstawiam też 3 braci, którzy zajmują się czystością we wiosce


Od prawej Wojtek (zajmuje się czystością na ulicach) , Waldek (Jest dystrybutorem gazu w butlach) i Wiesiek (Myje okna, domy oraz samochody –równy gość )

Obrazek

4 mieszkańców, którzy we wiosce już mieszkają od dawna
od prawej dziadek Arnold ( Emerytowany Policjant) Agata (zakręcona i lubi horrory)
Adam (od miesiąca pracuje w szkole) i oczywiście Arek (Pracuje na stacji)

Obrazek

Następne 4 osoby, które pojawiają się, co jakiś czas

Od prawej Tomek (mój ziomal ) Tereska ( dziewczyna mojego kumpla Tomka)
Tadek (nasz listonosz – oj ostatnio lubi sobie wypić ) i jakiś tajemniczy gość (pojawia się we wiosce i kręci się przy starej kopalni.

Obrazek

Jest też coś lub ktoś w kopalni (ja tam nie chodzę, ale dziadek Arnold coś nieraz przybąkiwał)

Obrazek

A tu jest kilka zdjęć z naszej wioski ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I piękna panorama

Obrazek

Zapraszam was do naszej wioski, ale nie radzę zbliżać się do kopalni.

biały przód , Biały z boku, Biały z tyłu,
Żółty przód,Żółty bok , Żółty z tyłu
Kopalnia z bliska

Pozdrawiam

Tynio

PS.

Nie wiem czy taka prezentacja przypadła wam do gustu wiem jedno, że jak by było wiecej kloców to by bez problemu można zrobić miasteczko a nie mała wioskę ;)
Ostatnio zmieniony 2008-02-03, 22:27 przez tynio, łącznie zmieniany 5 razy.

Awatar użytkownika
stpman
Posty: 502
Rejestracja: 2007-09-15, 09:11
Lokalizacja: Pszczyna
brickshelf: stpman

 

#2 Post autor: stpman »

To mi się podoba ;] Zwłaszcza, że nie dysponujesz górą klocków. A co do prezentacji to podoba mi się forma takiej mini historyjki;]
Ride Your Way!

Awatar użytkownika
flauma
Posty: 57
Rejestracja: 2006-12-30, 20:36
Lokalizacja: Katowice

#3 Post autor: flauma »

miasteczko Ci rosnie, scenka fajna widac ruch, sporo sie dzieje. Nie pasuje mi ino ta kamorka wyglada jak hmmm... .... jakos nie pasuje mi , moze ze tojtoj przypomina mi , albo jakas opuszczona chatke. I ta kopalnie Brr... strach wejsc!

Pozdrowionka
"rączki do góry"

Awatar użytkownika
Pepin Krootki
Posty: 218
Rejestracja: 2006-06-22, 12:05
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: PepinKrootki

 

#4 Post autor: Pepin Krootki »

Wróciły wspomnienia z czasów gdy nie miałem zbyt wielu klocków ( w sumie to dalej odczuwam brak wielu części;) ) i kombinowałem "jak to zrobić żeby było ładnie bez dużego nakładu klocków" :). Moim zdaniem miasteczko jest super.
flauma pisze:moze ze tojtoj przypomina mi
W końcu trzeba gdzieś wypoczywać po pracy:). Moim zdaniem kopalnie można rozebrać i wykorzystać części do rozbudowy dwóch pozostałych domów albo do zbudowania nowego ( na bazie tej szopki/tojtoja ).
tu byłem - Pepin

Fistach

#5 Post autor: Fistach »

Mi sie wydaje ze kopalnia dodaje sporo klimatu i nie warto jej rozbierać - lepiej kupić więcej klocków:)

Pomysł z prezentacją świetny wykonanie nieco gorsze ale wydaje mi się że z braku klocków a nie z niedomiaru umiejętności.

Powodzenia w rozbudowie!

tynio

#6 Post autor: tynio »

Wielkie dzięki za wszelkie sugestie

Myślę że każda jest pomocna i w przyszłości pomoże mi zrobić coś naprawdę SUPER
Fistach pisze:Mi sie wydaje ze kopalnia dodaje sporo klimatu i nie warto jej rozbierać - lepiej kupić więcej klocków:)...
Powodzenia w rozbudowie!
Też mi się tak wydaje oraz ciesze się że prezentacja się podobała

flauma pisze: Nie pasuje mi ino ta kamorka wyglada jak hmmm...
Myślę że masz troszkę rację i to jest najgorszy punkt tej "układanki" jest mało interesująca i jakaś bezpułciowa ;)

Za jakiś czas będę miał znowu kilka ciekawych kloców i zastanawiam się nad budową czegoś większego

Dodam że ta kopalnia nie jest zrobiona z jakiś EXTRA koców, są to klocki które bardziej nadają sie do zrobienia zamku.
Polecam się jednak przyjżeć dokłądnie kopalni (jest tam nietoprz pająki oraz częsci rozwalonej kolejki wiele innych dupereli)

Na żywo wygląd dużo lepiej

Wielkie dzięki za wszelkie info

Tynio

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2008-02-04, 22:21 przez tynio, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2557
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#7 Post autor: V1 »

Tło jest niebiańskie, ale jeszcze raz napiszę - na Twoim miejscu skupiłbym się na tym białym domku.
Antena out! takoż żółte światełko!
Z tego co widać na zdjęciach - mógłbyś czarne drzwi zastąpić czerwonymi, dookoła domku zrobić ogródek, w ogródku pajączka (i masz te fajne małe kafelki z pajączkami!),przed domkiem ławeczkę, drzewko, na drzewku ptaszka, wokół płotek, taki klasyczny bajkowy kiczyk :)
\/1 ______________

ODPOWIEDZ