[MOC] Plażowicz

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
czempi
Posty: 28
Rejestracja: 2008-01-13, 17:37
Lokalizacja: tychy
brickshelf: czempi

 

[MOC] Plażowicz

#1 Post autor: czempi »

Niedzielny wieczór niema co robić, wyciągam pudla z klockami, hmmm co tu zbudować przeglądam stertę klocków. I znajduje kapitana + skrzynia + łódka + wysepka = nieplanowane wczasy na plaży.


Obrazek

Widok ogólny: 1 2

Seria zbliżeń: 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Galeria jeszcze nie ocenzurowana

Niestety fotek z innej perspektywy nie ma ponieważ podczas chwili nie uwagi do pokoju wdarły się koty, i od razu zainteresowały się „planem zdjęciowym”. Co miało nie ciekawy skutek dla planu jak i co gorsza dla miniaturki.

Wszelkie komentarze mile widziane, te krytyczne jak i pozytywne

Awatar użytkownika
tomey
Posty: 528
Rejestracja: 2007-03-26, 22:04
Lokalizacja: Nysa / Wrocław
brickshelf: tomey

 

#2 Post autor: tomey »

Hehe standard lat 90tych :) a scenka całkiem przyjemna ale ale ... jak monety mogą się utrzymywac na wodzie ? I po co takie duże zdjęcia ?
37236809 nowe gadu:)

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#3 Post autor: KUKUS »

Tomey pisze:jak monety mogą się utrzymywać na wodzie ?
... to proste, wystarczy że są sfałszowane ;P

... A sama miniaturka wydaje mi się całkiem przyjemna. Faktycznie nie widać tu użycia nowszych klocków, niż te z początku lat 90. Proponowałbym dodać trochę więcej piany w miejscu, gdzie pływa rekin. Bardzo ciekawy pomysł na palmę- może dorobisz jeszcze kokosy :) ??

Darth Sion

#4 Post autor: Darth Sion »

No fajna scenka ale jak na górze:
Daj pianę dla rekina :D
Jak na nią patrze to przypomina mi się ta scenka z dzieła Ciamka "Kroniki Brickton" na końcu ( tak na marginesie to dzieło to mistrzostwo przeczytałem to chyba 8 razy w życiu i teraz czytam jeszcze raz :D )
A ten patent ja wspomniał Kukus jest naprawdę niezły szczególnie jak ktoś ma liście a nie ma drzewa :D

czempi
Posty: 28
Rejestracja: 2008-01-13, 17:37
Lokalizacja: tychy
brickshelf: czempi

 

#5 Post autor: czempi »

tomey pisze:Hehe standard lat 90tych :) a scenka całkiem przyjemna ale ale ... jak monety mogą się utrzymywac na wodzie ? I po co takie duże zdjęcia ?
Moja kolekcja klocków, to właśnie klocki tylko z lat 90’(jestem na etapie jej powiększania). Monety porostu rozsypałem i nawet nie patrzyłem za bardzo gdzie się sypia . Fakt zdjęcia może przyduże ale na monitorze 17” z rozdziałką 1440x900 nie wyglądały na tak duże:)

KUKUS pisze:Proponowałbym dodać trochę więcej piany w miejscu, gdzie pływa rekin. Bardzo ciekawy pomysł na palmę- może dorobisz jeszcze kokosy :) ??
Właśnie myślałem nad jakaś pianą ale nie miałem na nią za bardzo pomysłu.
Pomyśle i nad kokosami

A palma to jak napisał Darth Sion mam tylko liście.

Sorki za składnie i ortografie ale pisze na szybko dosłownie na kolanie z użyciem „pożyczonego” netu :( dostawca znowu dał plamy:/)

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#6 Post autor: ImpreSariO »

Scenka rzeczywiście całkiem przyjemna. Przypominają mi się katalogi Lego z lat 89-96! Zdjęcia są zdecydowanie za duże.

ODPOWIEDZ