[MOC] HotRed

Technic, Scale Modeling, Great Ball Contraption

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
makorol
Posty: 666
Rejestracja: 2004-11-20, 09:55
Lokalizacja: Bystrzyca / Wrocław
brickshelf: makorol

 

#16 Post autor: makorol »

To jeszcze ja coś powiem :)
Model bardzo mi się podoba. Fajnie upchnąłeś całą elektrykę i skrzynię biegów (nadal nie wiem jak to się zmieścilo :-O). Jednak ja bardziej bym go obudował - zrobiłbym zdejmiwane oslony na silnik itp. Rozumiem, że brak ci "zwykłych" klocków. Mima wszystko wygląda fajnie i "technicznie".

Pozdrawiam
Maciek :)
Pozdrawiam, Makorol.

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#17 Post autor: Sariel »

Nie uzyskałbym takich kształtów budując karoserię tradycyjnie. Widziałem gdzieś kiedyś duży, szczegółowy model wyścigówki o takiej właśnie sylwetce obudowany plate'ami, i bardziej to przypominało pancernik niż samochód. W pełni świadomie wybrałem taką właśnie, stricte technicową technikę konstrukcji nadwozia, co prawda mogłem jeszcze użyć paneli ale nie wydawały mi się odpowiednie ani potrzebne.

Awatar użytkownika
makorol
Posty: 666
Rejestracja: 2004-11-20, 09:55
Lokalizacja: Bystrzyca / Wrocław
brickshelf: makorol

 

#18 Post autor: makorol »

Sariel pisze:Widziałem gdzieś kiedyś duży, szczegółowy model wyścigówki o takiej właśnie sylwetce obudowany plate'ami, i bardziej to przypominało pancernik niż samochód
A kto tu mówi o plate-ach. Teraz mamy taki wybór klocków, że wszystko da się zrobić. Popatrz na braci Arvo - jakie kształty budują używając klocków system.

Ale rzeczywiście to byłoby trudne. :)
Pozdrawiam, Makorol.

ODPOWIEDZ