Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC]Myśliwiec Tia Dalma
Autor Wiadomość
Jerac 
Zdemodywowany

Wpisy: 2311
Wysłany: 2008-03-05, 16:02   [MOC]Myśliwiec Tia Dalma

Co robię jak jestem w złym humorze? Buduję sobie na szybko jakiś myśliwiec. Ot tak, zapuszczam przy okazji jakąś muzę, ewentualnie film, a ręce same wiedzą co robić. Dlaczego taki kształt a nie inny? Bo tak. Dlaczego nie ma podwozia? Bo nie i już. Nie wszystkie takie "szybkie" statki pokazuje, bo zwyczajnie nie wszystkie są ciekawe. Ale ten moim zdaniem jest.

Galeria będzie TU.

Zdjęcia:
1 2 3 4 5 6 7 8
9
Ostatnio zmieniony przez Jerac 2008-03-05, 21:41, w całości zmieniany 1 raz  

spacelord 

Wpisy: 908
Wysłany: 2008-03-05, 16:18   

mały i fajny, z dołu mi się bardziej podoba niż z góry :)

osobiście nie lubię "dużych" klocków wykorzystywać do małych pojazdów (boki przedniej części) - ale cóż zrobić - nowoczesne budownictwo :) - jeśli ładnie wygląda i pasuje to może być :)

wczoraj próbowałem zacząć coś budować - najpierw coś dużego, ale nie wyszło - potem mniejszego - i też nie wyszło :/ ... może dziś mi się uda coś stworzyć bo też mam ochotę zbudować coś niedużego i szybko...
Ostatnio zmieniony przez spacelord 2008-03-05, 16:21, w całości zmieniany 1 raz  

pkowalcz
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-05, 18:19   

Ekstremalnie smukły. Bardzo fajny model ;).

endrju
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-05, 18:22   

Ciekawy design - dobrze robi zwłaszcza odwrócony statecznik i ciekawy kształt całości (brak skrzydeł!). W pierwszej chwili myślałem, że to jakiś statek z nowej trylogii SW, który umknął mojej uwadze (albo pojawił się w jakichś Clone Warsach) - samo to chyba powinno być dla Autora dobrym świadectwem :)

smyk 
VIP

Wpisy: 2060
Wysłany: 2008-03-05, 18:31   

Pierwszy raz widzę żeby Ci coś nie wyszło.

Myśliwiec jest, mimo technicznego zaawansowania, zupełnie nijaki. Po prostu zupełnie do mnie nie przemawia. Dziwne.

Jerac 
Zdemodywowany

Wysłany: 2008-03-05, 18:48   

Bywa, po prostu udało mi się trafić w całkowitą odwrotność tego co lubisz :)

Dokładnie tak samo czułem się gdy oglądałem Sobola Martina, wszystkim się podobał a dla mnie... po prostu nijaki :)

martinbb 
Space Engineering

Wpisy: 673
Wysłany: 2008-03-05, 19:33   

Gusta i guściki Jerac ;)

No jeśli takie rzeczy budujesz na szybko, to jesteś dobry :D
Oprócz braku podwozia, dziwnym silnikom czy "dziwnym" ogonie maszynka bardzo mi się podoba :) I widzę, że też bazujesz na częściach z 7700 ;)

Jerac 
Zdemodywowany

Wysłany: 2008-03-05, 19:58   

Tak na dobrą sprawe 50% moich białych części pochodzi z 7700, pozostałe to wygrane na aukcjach tiles i kilka serków... chociaż już od dłuższego czasu myślę o kolejnym 7700 :>

Podwozia nie ma bo nie miałem pomysłu jak upchąć je tak aby nie psuło sylwetki. Zresztą początkowo nie było nawet uzbrojenia (miał być bezskrzydły nibydragster), ale jakoś tak się dodało... :>

Silniki z bricków 1x1 widziałem u kogoś i bardzo mi się podobały, zresztą - tutaj też mi się podobają. Ot, takie troszkę inne niż zazwyczaj.

Bobofrutx 
VIP
Władca Arctica!

Wpisy: 1014
Wysłany: 2008-03-05, 20:09   

Bardzo mi sie podoba! Jest taki smukły i ten statecznik pionowy umieszczony odwrotnie niż w samolotach ;P wypas!
Na potęgę posępnego Longera, mocy przybywaj...

smyk 
VIP

Wpisy: 2060
Wysłany: 2008-03-05, 20:43   

Jerac napisał/a:
Bywa, po prostu udało mi się trafić w całkowitą odwrotność tego co lubisz :)

Dokładnie tak samo czułem się gdy oglądałem Sobola Martina, wszystkim się podobał a dla mnie... po prostu nijaki :)
Uchwyciłeś zagadnienie. Sobolem delektowałem się z dobry kwadrans, podziwiałem szczególiki, mimo że ze mnie spaceman, jak z kozie bani trąbka. I mimo, że nigdzie tego nie wyraziłem, to byłem nim szczerze zachwycony.

A na ogół to Tobie przypada zachwycać, więc gdy Ci się wyjątkowo nie powiodło, nie omieszkałem tego zakomunikować.

Pozdrawiam :)

spacelord 

Wpisy: 908
Wysłany: 2008-03-06, 08:29   

smyk napisał/a:
więc gdy Ci się wyjątkowo nie powiodło

to chyba przesada ;) - nie wygląda na niepowodzenie - model jest sympatyczny, gdybym ja coś takiego zbudować też bym wystawił...

Iskra 

Wpisy: 422
Wysłany: 2008-03-06, 10:43   

Mnie tesz nie rusza zupełnie. Może przez to ze na pierwszy rzut oka wygląda jakby składał się z pięciu dużych klocków? ;) Technicznie dobry, jak zawsze, ale niczym mnie nie ujął. Gdybym zobaczyła go na brickshelfie to napewno bym nie kliknęła.

Jantin 

Wpisy: 473
Wysłany: 2008-03-06, 19:23   

Troszkę się kojarzy z Battlestar Galacticą i choćby dlatego się zainteresowałem. Ale ogół ma rację - modelik nie ma tego "czegoś".

V1 
VIP

Wpisy: 2526
Wysłany: 2008-03-06, 19:43   

Kabina jest swietna! Ale nie wiem gdzie są silniki - czy to światełko z tyłu? Czy szare kratki? Tak czy inaczej - przydałyby się bardziej proporcjonalne (większe) dysze, i może choćby symboliczne skrzydła?

Jerac 
Zdemodywowany

Wysłany: 2008-03-06, 20:33   

Skrzydeł właśnie nie chciałem, dlatego że smukły kształt z kabiną w tylnej części wraz ze skrzydłami - nawet ugiętymi, małymi, dużymi, nie istotne jakimi - to stereotyp kosmicznego myśliwca. Dysze... no, jak mówiłem już gdzieś widziałem takie i stwierdziłem że warto spróbować :)

Jantin, tak czysto statystycznie to ogółowi się podoba :D

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu