[MOC] PiZ Melina na asteroidzie Roxv-135

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Mistrz seller

[MOC] PiZ Melina na asteroidzie Roxv-135

#1 Post autor: Mistrz seller »

1. WSTĘP
W galaktyce zapanował chaos. Złodziejskie gildie rosną w siłę. Tylko nieliczni są na tyle odważni, aby z nimi walczyć. Jeden z nich, weteran II najazdu Orków- Cez Duet rekrutuje załogę, która jest ostatnią nadzieją galaktyki...

Obrazek

W poprzednim [URL=http://www.00453005_0000002.pl/forum/viewtopic.php?t=5767]Odcinku[/URL]

ODCINEK 2: PROPOZYCJA

2. ZLECENIE

Obrazek

-Mamy dla was zadanie- powiedział Kiv Dorix przez komunikator. -Na asteroidzie Roxv-135 wykryto melinę Don Alfredo. Musicie go powstrzymać.
-Zajmiemy się tym. -odpowiedział Cez

3.WYPOSAŻENIE

Obrazek

-3 Pistolety laserowe VK-15
-Mały pistolet laserowy Ceza Dueta
-Bomba laserowa
-Miecz Helixiański
-Karabin laserowy Y-9

4.AKCJA

MELINA NA ASTEROIDZIE Roxv-135

Obrazek


Parna korzystając z jednego myśliwców uszkodziła pole chroniące asteroidę przed wrogami.
Statek został ukryty w bezpiecznym miejscu.

Obrazek

Tylne wejście zagrodzone było podwójnymi drzwiami. Hex otworzył je włamując się do systemu.

Obrazek

Obrazek

Weszli do meliny. Rozpoczęła się strzelanina, w której Hex został ranny. Zajęła się nim Maura. Gdy strażnicy zostali pokonani (większość została wyeliminowana przez Speca Marine). W pomieszczeniu był schowany za skrzyniami człowiek. Cezary podszedł do niego.

Obrazek

-Nie zabijaj mnie! Jestem zwykłym mechanikiem.
-[Robienie wrażenia] Powiedz mi gdzie znajdę Don Alfredo.
-Jest tam -powiedział wskazując na drzwi.

Obrazek

Cezary, Parna, Vix, Xel poszli aresztować Don Alfredo. Drzwi do jego gabinetu były zamknięte. Vix wysadził je materiałem wybuchowym. W pomieszczeniu oprócz Don Alfredo znajdował się łowca nagród.

Obrazek

Został on pokonany przez Xela.
Don Alfredo powiedział do Ceza:
-Wasza drużyna jest silna. Za ochronę trzeba zapłacić. My panu kapitanowi co miesiąc przelejemy odpowiednia sumę a pan kapitan zadba żeby nam się krzywda nie działa.
-Nigdy-odpowiedział Cez- Jesteś aresztowany

5. NAPISY KOŃCOWE

Kapitan- Cez Duet
Pilot- Parna Lornir
Informatyk- Hex
Saper- Vix
Space marine -Xel
Lekarz -Maura
GALERIA (z alternatywnymi ujęciami)
UJĘCIA USUNIĘTE (wstępne wersje scen, niewykorzystane zdjęcia)
Ostatnio zmieniony 2008-03-15, 12:25 przez Mistrz seller, łącznie zmieniany 1 raz.

spacelord
Posty: 960
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#2 Post autor: spacelord »

pierwsze wrażenie bardzo sympatyczne, obrazki z "akcji" są bardzo fajne, i co najważniejsze mają klimat!

zastanawia mnie tylko dlaczego nie wszyscy noszą kombinezony - czyżby na asteroidzie było powietrze?

opis trochę krótki ale wystarczający, bez dużych opisów, tekst mógłby być "płynniejszy" do czytania, ale jest ok :)

ps. pierwszy link na stronie do poprzedniego wątku nie działa :/

Mistrz seller

#3 Post autor: Mistrz seller »

spacelord pisze:pierwsze wrażenie bardzo sympatyczne, obrazki z "akcji" są bardzo fajne, i co najważniejsze mają klimat!

zastanawia mnie tylko dlaczego nie wszyscy noszą kombinezony - czyżby na asteroidzie było powietrze? :/
Banda Don Alfredo zbudowała na asteroidzie urządzenie wytwarzające sztuczną atmosferę.
Ostatnio zmieniony 2008-03-15, 12:34 przez Mistrz seller, łącznie zmieniany 1 raz.

spacelord
Posty: 960
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#4 Post autor: spacelord »

a da się w tym programie wyrenderować jakoś oświetlenie i np. efekty środowiskowe na metalowych powierzchniach (odbicia otoczenia)?

ODPOWIEDZ