[MOC] Killough platform

Technic, Scale Modeling, Great Ball Contraption

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#16 Post autor: Sariel »

Emilus pisze:Wyraziłem tylko swoje zdanie
Dokładnie tak to odebrałem :)

Awatar użytkownika
stpman
Posty: 502
Rejestracja: 2007-09-15, 09:11
Lokalizacja: Pszczyna
brickshelf: stpman

 

#17 Post autor: stpman »

Sariel nie oszukujmy się, na dzień dzisiejszy rządzisz w dziale TECHNIC ;] A ten oto równie wspaniały co niezwykły projekt tylko to potwierdza. Pierwszy raz widzę i słyszę o Killought platform, ale widzę, że to urządzenie ma przyszłość. i miło z Twojej strony, że pokazałeś coś bardziej niszowego. Co to nadwozia to dobrze, że go nie ma bo przynajmniej można się dokładniej przyjrzeć mechanice ;p
Ride Your Way!

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#18 Post autor: Sariel »

Bardzo dziękuję za tak pozytywne reakcje, ale nie chciałbym umniejszać roli innych konstruktorów udzielających się w tym dziale. Budowanie na poziomie który tak Wam się podoba, i posiadanie planów na miesiące do przodu nie przeszkadza mi obserwować z uwagą innych, ostatnio szczególnie Makorola i Emilusa, bo budują rzeczy ciekawe, często zaskakujące, i cały czas się rozwijają. W ich pracach znajduję elementy na które sam raczej bym nie wpadł, a to znak że trzeba dalej nad sobą pracować :) No i nie tracę nadziei że V1 wcześniej czy później nawróci się na techniczną ścieżkę cnoty ;)

Awatar użytkownika
TruckeR
Posty: 851
Rejestracja: 2006-05-03, 21:25
Lokalizacja: Układ Mendelejewa
brickshelf: Ciezarowkaz

 

#19 Post autor: TruckeR »

Kurcze, aż mi sie przykro zrobiło, że ostatnio nic Technicowego nie buduję ;-( Platforma ciekawa, pomysłowo to wykonane, ale takie sprzety jakoś mnie nie kręcą. Zdecydowanie ciekawiej (dla mnie) zapowiada się Twój obecny projekt :>
Nobody wants him, they just turn their heads
Nobody helps him, now he has his revenge!

ODPOWIEDZ