[MOC] Przekrój oblężenia

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

[MOC] Przekrój oblężenia

#1 Post autor: zgrredek »

Oto MOC, którego nie miałem w planie i powstał tylko z powodu konkursu na CC. Sceny batalistyczne nie są moim ulubionym tematem, bardziej pociąga mnie architektura i życie codzienne w dawnych wiekach. Toteż i w moim MOCu trup nie ściele się gęsto - raptem jeden ranny i to jakoś bezkrwawo.

Obrazek

Galeria
Ostatnio zmieniony 2009-05-05, 09:19 przez zgrredek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
martinbb
Posty: 673
Rejestracja: 2007-03-10, 14:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: martinbb

 

#2 Post autor: martinbb »

Ładny dobór kolorów, dobrze wykonanie, mnogość detali (ahh te ptactwo :D ) no i akcja! :)
Bardzo miły dla oka MOCyk :)
Inspired by NavySEALs

Klawisz

#3 Post autor: Klawisz »

FANTASTYCZNE! Barokowe umiłowanie najmniejszych szczegółów. Nie ma miejsca żeby je wszystkie wyliczyć. Dym z komina na zdjęciu nr 13 jak prawdziwy.
Które to już podejście do zdobycia zamku (fotka nr 6)...

Zbieram szczękę z podłogi i składam pokłony!

kosci
Posty: 136
Rejestracja: 2007-10-05, 11:11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: kosci

 

#4 Post autor: kosci »

niezla dbalosc o detale (szkielecik w ziemi jest piekny), ladna kolorystyka, sporo ruchu (a nawet wiecej:P). Sam pomysl aby zrobic przekroj genialny. Nasyp na wodzie pomyslowy.
A tego rannego uratuja ?:)
Bardzo ladne.

Awatar użytkownika
trubal
Posty: 299
Rejestracja: 2007-06-13, 14:50
Lokalizacja: Gdynia
brickshelf: trubal
Kontakt:

 

#5 Post autor: trubal »

fajne skorpio-kaczki :)
Robi się z Ciebie forumowy master od duzych budowli średniowiecznych :)
"I got a bad feeling about this..."

Mój sklep BL:
www.brickbox.prv.pl

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#6 Post autor: Misterzumbi »

Widze ze pan Zzgredek jednak buduje ptaki :D

Bardzo mi sie podoba. Nietoperz wiszacy do gory nogami, genialny... Bardzo, ale to bardzo udane.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

djtermoz
Posty: 176
Rejestracja: 2007-10-26, 02:33
Lokalizacja: Boston

#7 Post autor: djtermoz »

Swietna praca! Widze duza dbalosc o detale: nietoperz, ptactwo, pies sikajacy pod sciana, itp. Ale najbardziej podoba mi sie woda - te zatopione beczki i skrzynie!
Na pierwszy rzut oka brakowalo mi jakiejs plonacej smoly lanej z gory wiezy ale potem zobaczylem, ze rycerze szykuja tam kilka kamyczkow wiec na wiezy tez cos sie dzieje.

Awatar użytkownika
Benny
Posty: 230
Rejestracja: 2008-03-22, 11:24
Lokalizacja: Będzin
brickshelf: Benny888

 

#8 Post autor: Benny »

Ka pi tal ne!

Mnówstwo, mnóstwo, mnóstwo szczegółów, detali. Naprawdę czuć gorączkowoą atmosferę, czuć, że coś się dzieje.

Podoba mi się rozgardiasz na placu, kuchnia, scenka z gościem kopiącym dół :) także kamień w dachu taranu i kolorystyka wieży i nasyp i żywy inwentarz (piesek :D)... i jeszcze by dłuugo wymieniać ;)

Jedno co mi średnio pasuje to te kaczki ze skorpionów, ale jest to taki drobiazg, że praktycznie nie ma o czym mówić ;)

Roug

#9 Post autor: Roug »

Wszystko co mi się podoba zostało już napisane, jak dla mnie jesteś jednym z najlepszych jeśli nie najlepszym budowniczym castle.
Jedno maleńkie ale: pies coś mi nie pasuje jakiś tak mało piesowaty ale to ale, to szczegoł

Nexus 7

#10 Post autor: Nexus 7 »

Fantastyczna praca, ilosc szczegolow oszalamiajaca. Zablogowane juz wczoraj :-) Powodzenia w konkursie!

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#11 Post autor: KUKUS »

Ten nieumarły pod ziemią jest fajny :) Sam MOC jest genialny- zarówno każdy pojedynczy szczegół jak i całość. Świetnie dobrane kształty, kolorystyka... patrząc na tą budowlę nabieram coraz większej ochoty do wybudowania jakiegoś zamku. Co tu dużo pisać- MOC trzeba po prostu zobaczyć! :)

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#12 Post autor: ImpreSariO »

Świetne kolory. Sporo szczegółów na które trzeba poświęcić trochę czasu aby je wszystkie znaleźć. Dobry pomysł na to aby przy wykorzystaniu niewielkiej ilości ludzików przedstawić szturm na bramę miasta. W jednym domku jakiś facet coś kopię? Nie do końca rozumie o co chodzi? Wykopał skrzynie ze swoimi oszczędnościami po to aby z nią uciec? Jedyne co mi się nie podoba to pies. Wygląda jak mebel albo posąg.

Awatar użytkownika
Vlado
VIP
Posty: 149
Rejestracja: 2008-03-22, 19:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Vlado

 

#13 Post autor: Vlado »

Wow! MOC super. Mnogosc szczegolow powalajaca.
Bardzo podoba mi sie wszelkiego rodzaju ptactwo. Kogut wymiata! :)

Powodzenia na CC! (choc wydaje mi sie, ze twoja praca troche odbiega od tematu konkursu)

PS: Sorry za brak polskich liter... :(
Ostatnio zmieniony 2008-04-04, 17:29 przez Vlado, łącznie zmieniany 1 raz.
No nie wiem...

crises

#14 Post autor: crises »

W tej pracy jest to, co bardzo cenię w dioramach i winietkach: życie. Dużo się dzieje, prawie słychać odgłosy walki. Wiele świetnych szczegółów: zasypana fosa, dziura w daszku tarana, zakopany szkielet, ptactwo domowe i dzikie, czarne krzesło (bombowe), dym z komina, wszystkie wnętrza.
Pies mi się średnio podoba. Bardziej kojarzy mi się z krokodylem, albo z psem-zombi (to przez jego nóżki). Pod dziedzińcem zamku jest jeden wielki blok czarnej ziemi. Szkoda, że tam nic nie dodałeś. Jakiegoś kreta, czy innego stwora.
Też nie rozumiem scenki ze skrzynią. Domyślam się, że raczej coś kradną.
Jak zamocowana jest "łyżka" w ręku dziewczyny? Czy to "cięcie-gięcie" flexa? Nie widzę tego dokładnie.
Podsumowując - MOC jest świetny. Szczegółowy, dopracowany i zrobiony z pomysłem.

Awatar użytkownika
bartek_mi
Posty: 286
Rejestracja: 2007-12-03, 14:11
Lokalizacja: wawa
brickshelf: bartekmi

 

#15 Post autor: bartek_mi »

dym z komina i kogut piekne.

ODPOWIEDZ