[MOC] Ocieplimy nowy dom, jeszcze jeden nowy dom...

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Jantin
Posty: 473
Rejestracja: 2006-08-23, 08:37
Lokalizacja: Warszawa

[MOC] Ocieplimy nowy dom, jeszcze jeden nowy dom...

#1 Post autor: Jantin »

Wytwór relaksacyjny, podczas sprzątania po ostatnim PiZ, zainspirowany życiem. 2 spokojnych robotników okłada blok styropianem, gdy jeden z nich zauważa pod "balkonikiem"... no właśnie. Miało być niebo i chmura, wyszło coś podobnego do góry lodowej, a może czegoś jeszcze dziwniejszego? W każdym razie kolega się nieco przestraszył ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Galeryjka niecenzuraln... nieocenzurowana, znaczy się. (aczkolwiek tylko 4 zdjęcia)

Czekam komentarzy.

Awatar użytkownika
Przemek
Posty: 32
Rejestracja: 2008-01-07, 19:14
Lokalizacja: Poznań

#2 Post autor: Przemek »

Czy ja dobrze widzę, że oni docieplają budynek od góry ? :)
KKS Lech Poznań

Two-Faced

#3 Post autor: Two-Faced »

Jakbyś nie wspomniał że to miała być chmura i niebo to by było ciężko. Może jakbyś dał ptaka jakiegoś to by to było bardziej oczywiste? No ale równie dobrze to może być ostrzeżenie o potopie w wyniku efektu cieplarnianego i lód się odrywa od biegunów i topi. Ale w takim razie ocieplanie byłoby niepotrzebne :P

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 287
Rejestracja: 2008-01-21, 15:03
Lokalizacja: Toruń / Szkocja (obecnie)
brickshelf: andzia

 

#4 Post autor: Andzia »

Czego to ludzie nie wymyślą :-) zabawna scenka. Gościu naprawdę się wystraszył haha
A to co zobaczył... to chyba błyskawicznie woda wezbrała w rzece przy budynku ;-) Może tama za miastem nawaliła? Podoba mi się :)

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#5 Post autor: zgrredek »

Two-Faced pisze: No ale równie dobrze to może być ostrzeżenie o potopie w wyniku efektu cieplarnianego i lód się odrywa od biegunów i topi. Ale w takim razie ocieplanie byłoby niepotrzebne :P
To byłoby całkiem fajne wyjaśnienie tej scenki. I koleś myśli sobie "O kurcze, cała robota na nic".

Awatar użytkownika
Jantin
Posty: 473
Rejestracja: 2006-08-23, 08:37
Lokalizacja: Warszawa

#6 Post autor: Jantin »

O to wytłumaczenie, z globalnym ociepleniem, mi się podoba.
Ocieplają od góry, bo ja pamiętam, że mi tak robili, choć następną ścianę obkładają już od
dołu.

Darth Sion

#7 Post autor: Darth Sion »

Fajne i zabawne :D
Jak na spojrzałem to nie skapowałem o co chodzi z tą dynią i "wodą z lodowcem" xD
Teraz już rozumiem :P

ODPOWIEDZ