[MOC] Cat R2900G

Technic, Scale Modeling, Great Ball Contraption

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Emilus
Adminus Emeritus
Posty: 1460
Rejestracja: 2007-08-26, 19:58
Lokalizacja: Polska
brickshelf: Emilus
Kontakt:

 

#16 Post autor: Emilus »

Cytat:
widziałem bardziej pozgniatane moim zdaniem twe konstrukcje


Które to na przykład? :)
Czołg na przykład lub faun na przykład:)
Cytat:
Nie dało by się wcisnąć między siłownik a ramię liftarma i połączyć go pinami z ramieniem?


Pewnie że by się dało, ale jako że liftamów na 1 kropkę nie produkują, trzebaby użyć dłuższego - myślę że to poszerzyłoby wizualnie ramię w tym miejscu, i wyglądało dziwnie.
Mógłbyś użyć takiego klocka:
http://www.peeron.com/inv/parts/424

Awatar użytkownika
Bricksley
VIP
Posty: 2573
Rejestracja: 2005-03-29, 23:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
brickshelf: KAROL4

 

#17 Post autor: Bricksley »

Jeździ dosyć szybko, ale promień skrętu nie jest najlepszy. Ale ramię nawet ładnie działa. Mechanika mi się podoba, szczególnie upchnięcie tylu rzeczy w tak niewielkiej przestrzeni. Wygląd jednak jest wg mnie bardzo słaby. Najbardziej rażą technic bricki uzyte w wielkiej ilości i to do budowy np ścian. Jeśli masz fundusze, to może zainwestuj w jakiś zestaw systemowy z żółtymi klockami nowego typu w znacznej ilości, albo kup osobno. Wg mnie wtedy Twoje modele dużo więcej zyskają. No i należą Ci się gratulacje, za to, że masz tak duzo czasu na klocki :)
Sariel pisze:Takie coś?
To jest HSW Ł-34
Pietruch_15 pisze:Sariel napisał/a:
ale to co pokazałeś bije go na głowę

Często jeszcze takie starocia widzę na ulicach. :)
Nie Ty jeden, a najdziwniejsze jest to, że są jeszcze na chodzie.
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#18 Post autor: Sariel »

Pietruch_15 pisze:Mam ogromną chęć napisania artykułu o Twoich MOCach i nie tylko. ;) Jeżeli pozwolisz...
Eeee... ale czym moje MOCe różnią się od niemoich MOCy że aż mają zasługiwać na artykuł? Przecież są szeroko opisane na forum, nie wiem czemu akurat je tak wyróżniać, IMHO jeśli już to raczej MOCe Misterzumbiego są ciekawszym tematem do opisania?
Emilus - pomysł słuszny, ale mam tylko jedną taką część. Co do upychania - z czołgiem i Faunem miałem pewne pole manewru, a tu trzeba było całą mechanikę wepchnąć w boks o ściśle określonych wymiarach, i przykryć battery boxem.
Ostatnio zmieniony 2008-04-05, 23:23 przez Sariel, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Pietruch
Posty: 1379
Rejestracja: 2004-12-25, 17:06
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Pietruch-15

 

#19 Post autor: Pietruch »

Nie chodzi mi o taki zwyczajny i standardowy artykuł, chciałem je przedstawić w całkiem inny sposób...
Pozdrawiam,
Maciej

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#20 Post autor: Sariel »

Wiesz, ja Ci niczego nie zabronię bo żyjemy w wolnym kraju, ale szepnij mi na PW proszę cóż to za forma prezentacji chodzi Ci po głowie :)

Awatar użytkownika
Benny
Posty: 230
Rejestracja: 2008-03-22, 11:24
Lokalizacja: Będzin
brickshelf: Benny888

 

#21 Post autor: Benny »

Technic, nie moja działka ale klase świetnych konstrukcji umiem docenić. Bardzo fajny, bawialny i skomplikowany model ^^

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#22 Post autor: Misterzumbi »

Sariel, to cos co pokazal Kubrick to wlasnie Ostrowek :D... Brzydki jak sie patrzy, smierdzi komuna, i w ogole super...
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2198
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#23 Post autor: Kubrick »

Misterzumbi pisze:Sariel, to cos co pokazal Kubrick to wlasnie Ostrowek :D... Brzydki jak sie patrzy, smierdzi komuna, i w ogole super...
I fajnie sie takim snieg przerzuca zima ;) Kiedys mialem okazje sie pobawic taka maszynka i musze przyznac, ze swietna zabawa :)
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

ODPOWIEDZ