Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Rozkaz 66 (2)
Autor Wiadomość
Hazar
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-16, 23:03   

ImpreSariO napisał/a:
Wybacz mi moje oburzenie ale to tak jakby ktoś zbudował scenę rżnięcia w d... Marsellus'a Wallace'a znanej z Pulp Fiction.

Jakby nie to, że szkoda mi zamordować taki fajny pomysł zestarzałymi, zżółkniętymi, najpierw przez dzieciństwo, a potem przez dark age ciężko doświadczonymi klockami to juz bym się brał za budowę. Zresztą mam nadzieję, ze zajmię się tym któryś z mistrzów skali minifig (oczy kota ze szreka w kierunku Crisesa). Evviva l'arte! (ta nawiasem mówiąc, czy raczej pisząc, jest to forum, dla Afoli, jasne, niektórzy nie są pełnoletni, ale rozumiem, że admini forum pozwalając im sie zarejestrować uważają, że zasługują oni na miano afoli. Poza tym, czy się to komuś podoba, czy nie, mamy wspaniały (piszę bez ironii) wiek XXI.
tu odezwie się moja upierdliwość: po co apostrof po spółgłosce w Marcellusie?
P.S. kara smierci to morderstwo. tak, tak nie mogłem się powstrzymać:( przekora to czasami bardzo upierdliwa cecha

yyy? jak tworzę posta to wyświetla się, że mogę używać BBCode, a znacznik [size] nie działa:/ Czy to może być problem z moją przeglądarką (Firefox)?
Ostatnio zmieniony przez Hazar 2008-04-16, 23:24, w całości zmieniany 3 razy  

Maciej Drwięga 

Wpisy: 1075
Wysłany: 2008-04-17, 14:44   

Hazar napisał/a:
yyy? jak tworzę posta to wyświetla się, że mogę używać BBCode, a znacznik [size] nie działa:/ Czy to może być problem z moją przeglądarką (Firefox)?

Nie ma możliwości używania wielkości czcionki inna niż domyślna. Wyłączone celowo.

ImpreSariO 

Wpisy: 578
Wysłany: 2008-04-17, 19:00   

Pomost wygląda znacznie lepiej. Można by rzec że nawet się więcej dzieje. Jednak dalej brakuje dramatyzmu. Nie jest to czytelne. Jeśli ktoś nie oglądał Zemsty Sith może nie zrozumieć przekazu. Nie wiadomo czy ci klony ida za Mundim czy do niego strzelają. Mimo to jest lepiej niż było.

Kirysowaty 
Książę Elfów

Wpisy: 609
Wysłany: 2008-04-18, 17:35   

Co racja, to racja. Mikołaj, spróbuj może zamienić blastery klonów na stare loudhailerowe, ale z doczepioną antenką, która stworzy "promień lasera":

Mikolaj 

Wpisy: 1044
Wysłany: 2008-04-18, 19:35   

Kirysowaty napisał/a:
próbuj może zamienić blastery klonów na stare loudhailerowe, ale z doczepioną antenką, która stworzy "promień lasera":

Sprawdziłem - naprawdę ładny efekt - jednak w tej scence już nic nie zmienię bo ją rozebrałem, ale wykorzystam ten koncept do następnej scenki XD

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu