[MOC] Zamieszki w mieście

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
crises

[MOC] Zamieszki w mieście

#1 Post autor: crises »

Jednonogi Grigorij dowiedział się co stało się z jego ludźmi w Sklepanej masce. Grigorij się wkurzył i nie był miły. Zapałał zemstą na Don Alfredzie. "Spalcie mi tą [...] budę. Na dobry początek."
Obrazek
"Potem zabierzcie się za ten sklepik z telewizorami. To kolejna dziupla Don Alfreda, w której handluje kradzionym sprzętem RTV."

No i tak się zaczęło. W mieście od dawna nie działo się nalepiej, a teraz, gdy gangi zaczęły walczyć, mieszkańcom puściły hamulce. Zaczęły się podpalenia, grabieże, nawet najmłodsi dopuszczali się chuligańskich wybryków.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Orły Temidy zostały wyposażone w dodatkowy sprzęt, choć akurat Informatykowi, który siedział na posterunku, zbierał zgłoszenia i komunikował się z Kapitanem, hełm był najmniej potrzebny.
Obrazek
Właśnie cała brygada pędziła Czarnym Orłem do kolejnego zgłoszenia o podpaleniu i rabunku, a Kierowca dawał z siebie wszystko żeby zdążyć na czas, Czarny Orzeł napotkał niespodziewaną przeszkodę. "Nie chcemy tu policji" - zdawała się mówić ta barykada.
Obrazek Obrazek
Jednak służba, to służba. Orłom Temidy kilka gratów nie przeszkodzi w pełnieniu obowiązków. Z radością Saper mógł się wykazać swoimi umiejętnościami. Ładunek tu, ładunek tam. Jedno bum, drugie bum i można jechać dalej.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Gdy dojechali na miejsce kilku złodziejaszków zwiewało z łupem, a i część telewizorów już była na chodniku.
Obrazek
Pierwsza do akcji ruszyła Olga - Sanjper i rozbiła koktajl Mołotowa jednemu z bandytów. Trochę się chłopak podpalił, no ale cóż. Jest wojna, są straty.
Obrazek Obrazek
Potem do akcji ruszył psiak, chwytem za portki unieruchomił złodzieja (zwierzakowi wydawało się, że to najlepszy sposób na stłumienie zamieszek - w końcu jest przecież Funkcjonariuszem prewencji). Jego akcja pozwoliła Komandosowi na odcięcie drogi szabrownikom i odbiór łupów.
Obrazek Obrazek
Kapitan użył swoich umiejętności Psychologa i wytłumaczył małemu łobuzowi, że kopanie automatu z gumą do żucia nie jest najlepszym pomysłem. Kapitan próbował też negocjować z włamywaczami ze sklepu rtv, jednak dopiero pomoc Komandosa przekonała ich, że źle czynią.
Obrazek Obrazek
I gdy Orły Temidy myślały, że udało się stłumić rozróbę, zaczęło się robić gorąco. Bardzo gorąco. Zarówno "zawodowi" przestępcy, jak i zdziczeli mieszkańcy zgodnie zwrócili się przeciwko Policji.
Obrazek Obrazek
Skończyło by się to jatką, ale Kapitan zachował zimną krew i wezwał posiłki. Nowy, sprawny patrol Funkcjonariuszy prewencji przybył z odsieczą. Pałki i polewanie pianą odniosły skutek. Szczęście sprzyjało dziś wymiarowi sprawiedliwości, a zło zostało pokonane.
Obrazek Obrazek Obrazek

Koniec. Uff. Co za konkurs.

Śmietniki w barykadzie zapożyczone. Widzę, że V1 ma takie, ale nie wiem, czy to u niego je widziałem po raz pierwszy.
Tutaj będzie galeria i kilka innych ujęć.

Dziękuję, pozdrawiam, padam na twarzoczaszkę.
Ostatnio zmieniony 2008-05-10, 22:18 przez crises, łącznie zmieniany 1 raz.

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#2 Post autor: spacelord »

Podoba mi się przedstawiony chaos (i ogień) ;) - chociaż w scence w której wszyscy zwracają się przeciw policji tego brakuje trochę :/
crises pisze:Koniec. Uff. Co za konkurs.
Ciekawe podsumowanie ;) Teraz będą pewnie (jak wcześniej zwróciłeś uwagę) rozmowy pokonkursowe o konkursie...

Awatar użytkownika
Benny
Posty: 230
Rejestracja: 2008-03-22, 11:24
Lokalizacja: Będzin
brickshelf: Benny888

 

#3 Post autor: Benny »

Najlepszy jest młody przy automacie z gumami :)

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#4 Post autor: Mikolaj »

I co mam napisać, skoro u Ciebie scenki jak zwykle świetne i pomysłowe?:D
crises pisze:Koniec. Uff. Co za konkurs.
Mam nadzieję że będzie druga edycja:D
crises pisze:Dziękuję, pozdrawiam, padam na twarzoczaszkę.
hehe....
crises pisze:Najlepszy jest młody przy automacie z gumami :)
Mi się bardzo podobają hydranty.
Ostatnio zmieniony 2008-05-11, 11:35 przez Mikolaj, łącznie zmieniany 1 raz.
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

kosci
Posty: 136
Rejestracja: 2007-10-05, 11:11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: kosci

 

#5 Post autor: kosci »

Scenka ładna mam tylko 1 ale, pani Olga z takiej odleglosci to by narozrabiala wiecej niz tylko przestrzelenie koktajlu molotowa (chyba ze przygrzmocila lufa w niego) :)
I biedni dresiarze :p

crises

#6 Post autor: crises »

Wykorzystane profesje:
1. Informatyk - odbieranie zgłoszeń o przestępstwach i przekazywanie Kapitanowi
2. Kierowca - sprawne prowadzenie Czarnego Orła
3. Saper - neutralizacja barykady
4. Snajper - nuetralizacja koktajlu Mołotowa
5. Funkcjonariusz prewencji typu pies - interwencja przy kradzieży
6. Komandos - zatrzymanie złodziei
7. Kapitan - koordynacja działań, wzywanie posiłków
8. Psycholog - rozmowa z nieletnim
9,10,11,12 - Funkcjonariusze prewencji (nowi) - uratowanie tyłka pozostałym członkom drużyny

ODPOWIEDZ