[MOC] Myśliwiec w starym stylu

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2200
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#16 Post autor: Kubrick »

spacelord pisze:Nie samym truck-trialem i technikiem człowiek żyje ;) Trzeba się pokazywać czasami w innych działach ;) - a najlepiej to zbuduj coś ze space :D
Buduje czasem cos w minifig przeciez, ale w czasach wspolczesnych sie trzymam ;] (dobra, jak chcialem odpoczac od trialowek, to zmotalem w skali minifig... trialowke xD ).
Mikolaj pisze:A tu proszę wchodzę a mój najsurowszy chyba komentator na Lugpolu pisze że mu się podoba:D
Od kiedy jestem surowy? :| Co prawda, 2 odcienie szarosci troche dziwnie wygladaja, ale jakos tak tu sie ladnie wszystko komponuje calkiem przyjemnie w calosc (i zebatki double bevel jeszcze, a ja je wprost ubostwiam ostatnio ;])
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#17 Post autor: Mikolaj »

Kubrick pisze:Od kiedy jestem surowy? :|
Złego słowa użyłem:D Ale ostatnio gdy budowałem VW oceniłeś go surowo(słusznie zresztą - warto wiedzieć co sie źle zrobiło:D)
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

Awatar użytkownika
Emilus
Adminus Emeritus
Posty: 1460
Rejestracja: 2007-08-26, 19:58
Lokalizacja: Polska
brickshelf: Emilus
Kontakt:

 

#18 Post autor: Emilus »

Mikołaj pisze:Złego słowa użyłem:D Ale ostatnio gdy budowałem VW oceniłeś go surowo(słusznie zresztą - warto wiedzieć co sie źle zrobiło:D)
Spokojnie stary, nie możesz być taki uległy, bo będziesz zakrzyczany. Jak Kubrick Ci napisze, że coś jest źle, to możesz MU odpisać np. "A u Ciebie w Magirusie jest niski prześwit". Zobaczysz, szybko zmieni temat:)

PS. A model fajny, konstruktorzy tacy jak Ty powodują u mnie rosnącą chęć generowania takich MOCy (aby jeszcze mieć systemowe klocki:))
Ostatnio zmieniony 2008-05-15, 07:19 przez Emilus, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2200
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#19 Post autor: Kubrick »

Emilus pisze:ak Kubrick Ci napisze, że coś jest źle, to możesz MU odpisać np. "A u Ciebie w Magirusie jest niski prześwit".
Dlatego montuje druga trialowke xD Poza tym, tu nie mam sie do czego przyczepic, bo to nie jest przeciez VW wygladajacy jak jakas toyota ;) Po prostu Cadilacowate skrzydla mi sie podobaja.
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#20 Post autor: Mikolaj »

Chyba go zgłoszę na MOC miesiąca... Co wy na to?
Kubrick pisze:Poza tym, tu nie mam sie do czego przyczepic, bo to nie jest przeciez VW wygladajacy jak jakas toyota ;)
I właśnie dlatego od jakiegoś już czasu przymierzam się do wybudowania trialówki(ale póki co mam tylko koła:( )
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

Havoc

#21 Post autor: Havoc »

Ciekawy model, zwłaszcza jego kształt. Z profilu przypomina mi trochę łódź podwodną :) , a z przodu nie wiem dlaczego samochód z początku lat 40-tych.
Chyba go zgłoszę na MOC miesiąca... Co wy na to?
Jakby to powiedział Kuba Wojewódzki w Idolu - jestem na tak ;)

Awatar użytkownika
martinbb
Posty: 673
Rejestracja: 2007-03-10, 14:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: martinbb

 

#22 Post autor: martinbb »

Faktycznie, połączenie samochodu, łodzi podwodnej. Proporcje troszkę skopane - ale tym razem wybaczam ;) A tak na poważnie to za bardzo nie wiem co myśleć o tej maszynce :D
Inspired by NavySEALs

ODPOWIEDZ