[MOC] "Stacja koncowa prosimy o opuszczenie pociagu&quo

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
kosci
Posty: 136
Rejestracja: 2007-10-05, 11:11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: kosci

 

[MOC] "Stacja koncowa prosimy o opuszczenie pociagu&quo

#1 Post autor: kosci »

No i kolejna scenka z archeologiem w roli głównej i znowu z najnowszego filmu. Tym razem jednak przycięta do właściwych, konkursowych rozmiarów. (żaden klocek nie ucierpiał podczas cięcia, przynajmniej za bardzo).


Obrazek

BrickShelf

PS. ma ktoś pomysł jak zrobić świstaki ?

crises

#2 Post autor: crises »

Napiszę tak: scenka zgodna z oryginałem, dla znających film jest rozpoznawalna od razu, maszyneria całkiem dobrze odwzorowana, ale brakuje mi akcji. Ta sekwencja była bardzo dynamiczna i nawet hamowanie można by ciekawiej pokazać. Choćby piach rozsypujący się wokół. No i Indy tak prosto się na nogach nie trzymał.

Patrzę na prawy listek na drugim zdjęciu. Jeśli wystaje poza obręb miniaturki (w prawą stronę), to Ci jury nie uzna. Ma być 16x16 bez wystawania czegokolwiek.

PS. Czy ktoś mi może wytłumaczyć po kiego diabła były te świastaki? Czy to jakieś nawiązanie do czegoś z innych filmów, albo ulubione zwierzę reżysera/aktora/scenarzysty/kogokolwiek. Wyglądają jak dodane na siłę, w stylu: "Wiesz Steven, chcemy sobie zarobić trochę kasy, zrobimy ci świstaki, a ty je gdzieś tam wepchniesz".

kosci
Posty: 136
Rejestracja: 2007-10-05, 11:11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: kosci

 

#3 Post autor: kosci »

dzięki za komentarz
listek jest na styk z krawędzią (ta dłuższa), jednak to co wystaje to zaczepy torów i ich raczej nie spiłuje :( ciekawe czy moze tak byc.
Zieleninka wystaje po bokach ale na krótszej krawędzi wiec chyba ok.
Co do dynamiki masz rację, spróbuję coś pokombinować jeszcze, ale brak pomysłów, może jakieś przyjdą w weekend

ODPOWIEDZ