[MOC] Endymion Starship

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
spacelord
Posty: 960
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#16 Post autor: spacelord »

Jerac nieźle się postarałeś z tym komentarzem :D
Sariel swoje MOCe z technic w podobny sposób komentuje... czy jest do tego jakieś specjalne narzędzie? - bo to jest ciekawy sposób komentowania ;)

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#17 Post autor: Jerac »

Jasne, w moim przypadku paint ;p

spacelord
Posty: 960
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#18 Post autor: spacelord »

Jerac pisze:Jasne, w moim przypadku paint ;p
Eh - a już myślałem że coś jest (skoro dwie osoby takie coś zrobiły, w tym jedna często)... ;) chociaż faktycznie, nie jest to dużo pracy - nawet w paintcie ;)

kris kelvin

#19 Post autor: kris kelvin »

No kawał statku Ci wyszedł. I długi i ciężki :D
No tak na poważnie to bardzo mi się podoba. Nie jestem jakimś specem od statków, ale takie giganty z lego zawsze mi się podobały. Mam takie samo odczucie jak Jerac. Sam przód wygląda na najmniej dopracowany. Jakoś tak po prostu odstaje od reszty. Silniki też ciut za małe, no i te działa (?) po bokach za długie.
No ale generalnie jak na chyba pierwszą (?) tej skali konstrukcję to rewelacja :)

Havoc

#20 Post autor: Havoc »

ok, wrzucony na CS
kris kelvin pisze:jak na chyba pierwszą (?) tej skali konstrukcję
Tak, w dziale space to pierwsza moja konstrukcja tej wielkości :)
Ostatnio zmieniony 2008-06-02, 13:58 przez Havoc, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Benny
Posty: 230
Rejestracja: 2008-03-22, 11:24
Lokalizacja: Będzin
brickshelf: Benny888

 

#21 Post autor: Benny »

Heh, a tak ostatnio znów odwiedziłem stronę Dana Jessima i tak sobie myślałem kiedy w końcu jakiś Polak skonstruuje naprawdę "bigass" spaceship :)

Ogółem cóż, model naprawdę robi wrażenie. Nie potrafię wskazać tak dokładnie jak Jerac przekłamań skali, generalnie większość detali mi się bardzo podoba, świetny mostek i sekcja środkowa. Gorzej jest jedynie od tyłu, coś mi jakoś te zębatki w dyszach nie pasują. Ja osobiście pokombinowałbym z jakimiś przezroczystymi dishami. Generalnie jednak to kropla dziegciu w morzu miodu, jestem pod wrażeniem dopracowania i wkładu pracy ^^

ODPOWIEDZ