[MOC] Dodge Challenger SRT8

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

[MOC] Dodge Challenger SRT8

#1 Post autor: ImpreSariO »

Zawsze chciałem zbudować jakiegoś muscle cara. Myślałem nad zrobieniem Shelby Mustanga ale nie wiem póki co jak go zrobić. Dodge'a Challengera chciałem zbudować tuż po tym jak obejrzałem "Death Proof" Tarantino. Miałem zbudować jednocześnie model z 69 i 70 roku ale postanowiłem pójść z duchem czasu i powstała najnowsza wersja.

Obrazek

GALERIA z nowymi fotkami po opublikowaniu.
Ostatnio zmieniony 2008-06-14, 14:59 przez ImpreSariO, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#2 Post autor: Mikolaj »

ImpreSariO pisze:Myślałem nad zrobieniem Shelby Mustanga
też niedawno myślałem nad wersją z Bullitta...

Model ładny choć bardziej przypomina mi nową wersję. Podoba mi sie kolor karoserii - choć szkoda że nie jest biały jak w "znikającym punkcie"

EDIT: Sorry nie doczytałem... TO jest ta najnowsza wersja a nie ta z 70 roku:D
tak więc praca bardzo ładna:D
Ostatnio zmieniony 2008-05-31, 20:31 przez Mikolaj, łącznie zmieniany 2 razy.
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#3 Post autor: Misterzumbi »

Bullit Jezdzil normalnym Mustangiem. Nie Shelby...
Popieram, mogl by byc bialy... Ale odstaje od twoich innych aut. Do Poloneza brakuje mu kilometrow swietlnych... Przypomina cos co moglo by wyjsc w Serii Creator. Z drugiej strony niemam pojecia co by zmienic zeby bylo jak sie nalezy...
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
smyk
VIP
Posty: 2137
Rejestracja: 2006-03-14, 23:13
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
brickshelf: smyk

 

#4 Post autor: smyk »

Adam narzeka! Model bardzo estetyczny i jeśli coś bym miał udoskonalać, to najwyżej jakieś muskularniejsze nadkola bym dał.

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#5 Post autor: Misterzumbi »

Narzekam bo zostalem juz przyzwyczajony do niejakiego poziomu tego pana...
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#6 Post autor: Mikolaj »

Misterzumbi pisze:Bullit Jezdzil normalnym Mustangiem. Nie Shelby...
Wiem, zwykły ciemnozielony mustang z 67 roku. Przecież napisałem że chiałem zbudowac WERSJĘ mustanga. Nie shelby gt 500 czy 350. I jeszcze Chargera do kompletu:D
Ostatnio zmieniony 2008-06-02, 13:12 przez Mikolaj, łącznie zmieniany 1 raz.
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#7 Post autor: ImpreSariO »

Misterzumbi pisze:Narzekam bo zostalem juz przyzwyczajony do niejakiego poziomu tego pana...
Przyznam że mi się głupio zrobiło i nie wiem jak mam się usprawiedliwić. Ostatnio mam problem z sklejeniem czegoś sensownego. Praca, mało snu i kasy dają mi się mocno w znaki. Budując tego Dodge'a postanowiłem go zrobić mniej więcej podobnymi technikami jak BMW. Sam nie jestem z niego do końca zadowolony ale postanowiłem sobie że co miesiąc będę coś zgłaszał na MOC miesiąca. Problem w tym że powoli nie nadążam i 30 dni nie wystarcza na zrobienie konkretnego cacka.

Postaram się zrobić lepsze zdjęcia z różnych perspektyw to może prezencja Challengera nieco wzrośnie. Póki co proszę o niekomentowanie samego pojazdu bo zgłosiłem go na MOC miesiąca. Nikt chyba nie chce być posądzony o lobbowanie. Dziękuje za komentarze.

EDIT:W pierwszy poście zamieściłem jedną nową fotkę oraz link do galerii z pozostałymi.
Ostatnio zmieniony 2008-06-14, 14:32 przez ImpreSariO, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ