[MOC] Rozbity/Załatany Bęben

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
meitner99

#31 Post autor: meitner99 »

Bardzo ładna tawerna, klimatycznie dobrane kolory.
Czyżbyś posiadał castelowy kalendarz adwentowy[?]

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2557
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#32 Post autor: V1 »

Gratuluję ukończenia. Nabrzeże rzeki bardzo dużo daje.
\/1 ______________

Nexus 7

#33 Post autor: Nexus 7 »

Moze jeszcze warto popracowac nad zewnetrznymi schodami? Teraz sa dosc ubogie i raczej "betonowe" niz "kamienne". Poza tym calosc godna podziwu, nabrzeze jest bardzo atrakcyjnym elementem.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 422
Rejestracja: 2007-06-01, 16:51
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Iskra

 

#34 Post autor: Iskra »

Mam wrażenie, że straciłeś sporo z efektu końcowego, pokazując pracę od dłuższego czasu w kolejnych etapach budowy, a nawet wziales niedokonczona do Kielc - niepotrzebnie, bo to bardzo fajny budynek. Nabrzeże rzeczywiście dodało całości życia.
Z detali najbardziej sposobało mi się gniazdo w kole. :)
A schody do niczego, co już kilkakrotnie Ci mówiłam.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#35 Post autor: zgrredek »

Widzę, że poprawiłeś sporo błędów i efekt jest bardzo dobry. Ładne ptaszki i rzeczka. Schody faktycznie są kiepskie. Dużo lepsze byłyby drewniane i z poręczą.

kris kelvin

#36 Post autor: kris kelvin »

Nexus 7 pisze:Moze jeszcze warto popracowac nad zewnetrznymi schodami? Teraz
O to to to. Schody naprawdę dużo psują, bo całość jest świetna - teraz wyglądają właśnie jak jakieś niedokończone współczesne betonowe schody. Najlepiej jakieś drewniane, bo kamienia tam już jest dosyć. A brązowe drewniane schody ożywiałyby trochę, a tak dodają efektu monotonii szarością.
Nabrzeże bardzo dobre, ale ten brązowy pasek ziemi mi nie pasuje. Woda powinna raczej dochodzić do samego nabrzeża - przynajmniej ja bym tak zrobił. I tą całkiem białą ścianę też bym zrobił murem pruskim (tudorem jak kto woli).
Fajny "żyrandol" (?) w środku, ale podłogę bym wykaflował jednak (pewnie brak klocków). Łózka proste, ale przez to fajne.
Generalnie bardzo dobra rzecz, ale kilka poprawek by się przydało, żeby była genialna. Przede wszystkim schody.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#37 Post autor: zgrredek »

kris kelvin pisze:ale ten brązowy pasek ziemi mi nie pasuje
A mi się podoba. Rzeka niesie ze sobą dużo różnych śmieci i osadów, a osady jak to osady, osadzają się w różnych miejscach. Po za tym może to jest rzeka przy niskim stanie wody i odsłaniają się fragmenty, których zazwyczaj nie widać.

Caco

#38 Post autor: Caco »

A ja widzę Króla Verence'a jeszcze jako błazna ;) , Śmierć, kochaną straż, ale Detrytusa jakoś dojrzeć nie mogę :/ - na którym jest zdjęciu? Tawerna wygląda świetnie, tylko nie podoba mi się sama Ankh - nie powinna być niebieska, poza tym fajnie jakbyś zrobił śledczego robiącego wyrys zabitego człowieka na jej skorupie ;)

Awatar użytkownika
liwnik
VIP
Posty: 1232
Rejestracja: 2005-08-17, 08:51
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Liwnik
Kontakt:

 

#39 Post autor: liwnik »

Cieszę się, że tawerna się podoba. Schodów już nie przebuduję bo wczoraj rozebrałem tawernę.
Faktycznie przed tawerną stoi Dibbler, jest też straż.
Błazen to nie Verence (został królem zanim Marchewa wstąpił do straży).
Detrytusa nie ma bo się nie mieścił w środku, a na zewnątrz głupio wyglądał.
Pozdrawiam, Liwnik

MasterBlaster

#40 Post autor: MasterBlaster »

Piękne!
Z braku czasu, narzazie przeczytałem 4 książki z Świata Dysku (Eryk, Czarodzicielstwo, Kolor Magii i Blask Fantastyczny) ale strasznie mi się podobały, i niedługo przeczytam resztę!
Strasznie mie isę podoba praca, jest... Super ;P
Teraz czekam na inne prace z Świata dysku!

Caco

#41 Post autor: Caco »

liwnik pisze:.
Błazen to nie Verence (został królem zanim Marchewa wstąpił do straży).
Czytam właśnie "Straż! Straż!" i jest tam moment, gdy 'rodzice' Marchewy chcą wysłać list do Patrycjusza, aby ich 'syn' został przyjęty do straży. Do sprawdzenia dają go CZAROWNICY MARGAT GARLICK, czyli nie była jeszcze żoną Verence'a, z czego można wnioskować, iż był on ciągle błaznem, gdy Marchewa wstąpił do straży. Może się mylę, bo jestem dopiero na 40 stronie, ale wiesz ;)

ODPOWIEDZ