Radzieccy komandosi w Afganistanie

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Nygusek

Radzieccy komandosi w Afganistanie

#1 Post autor: Nygusek »

Partyzanci kontra Specnaz
Obrazek
Rambo i jego dzielna drużyna złożona z Talibów próbuje przebić się przez pierścień radzieckich oddziałów Specnazu, broniących dostępu do górskiej twierdzy, w której więzieni są partyzanci.
Całość dzieje się w latach 80.
Link do galerii:http://gardenium.org/gallery/v/oddech/afganistan/
Uprzedzam uwagi odnośnie sensu publikowania starych MOC-y: według mnie, warto czasem podzielić się z innymi userami starym MOC-em, nawet jezeli teraz budujemy lepiej.
Chcę, żeby wszystkie moje MOc-e opublikowane w internecie ujrzały światło dzienne także na LugPolu.

kris kelvin

Re: Radzieccy komandosi w Afganistanie

#2 Post autor: kris kelvin »

Nygusek pisze: Chcę, żeby wszystkie moje MOc-e opublikowane w internecie ujrzały światło dzienne także na LugPolu.
Szykują się ciężkie czasy :D
Ostatnio zmieniony 2008-07-10, 09:13 przez kris kelvin, łącznie zmieniany 1 raz.

Nygusek

#3 Post autor: Nygusek »

Szykują się ciężkie czasy :D
Znowu chcecie zrobić z mojego MOc-a show? Proszę o komentarze.

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#4 Post autor: Sariel »

Komentarz: osiem średnio pasujących minifigów (piraci? motocykliści w kaskach? gość z muszkietem obok gościa z bazooką? nawet nie widać, który to ma być Rambo), na oko jakieś 20 klocków tworzących krajobraz który niezupełnie ogarniam (płonące krzaki? to jakaś scena biblijna?), podstawa z brudnej płytki (myyyyydło wszystko umyje, nawet uszy i szyję), a w tle fajne spodnie. Jedyne co mogę to skomplementować to lampa zapewniająca minimum oświetlenia i stabilnie ustawiony aparat. No i pomniejszona fotka, co dla niektórych forumowiczów wciąż jest ogromnym wyzwaniem.
Ostatnio zmieniony 2008-07-10, 09:51 przez Sariel, łącznie zmieniany 1 raz.

kris kelvin

#5 Post autor: kris kelvin »

No ja Cię przepraszam jak Cię uraziłem, ale tutaj można żywcem przenieść komentarz Misterzumbiego z Twojego poprzedniego MOCa. Naprawdę nie za wiele się tu da skomentować.
Postaw się w sytuacji kogoś kto ogląda taką scenkę. Czy ktoś mógłby skojarzyć to w ogóle z walkami w Afganistanie ? Podstawą musi być czytelność - jak ktoś buduje dom i podpisuje to "dom", żeby inni załapali, że to jednak dom, to znaczy, że coś jest nie tak.

Nygusek

#6 Post autor: Nygusek »

Dobrze, przyznaję się do błędu. Kto ich zresztą nie popełnia? Na przyszłość postaram się nie prezentować niewypałów.

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#7 Post autor: Mikolaj »

Po pierwsze: skoro to się dzieje w Afganistanie to co to za zielone kamuflaże? Kaski motocyklistów też do niczego. Mogłeś sie bardziej postarać z bronią, zamiast tych karabinów mogłeś porobić jakieś AK47. O ile pomysł na arafatki całkiem dobry, to nasza partyzanta (chyba raczej opozycja - partyzantka walczy w lasach) również wygląda badziewnie (strzelby z piratów?)
Do kitu jest też podstawka.
Zamiast wojny twoja praca bardziej mi przypomina coś na kształt "Lawrence z Arabii" z Shariffem i Guinessem....
Nygusek pisze:według mnie, warto czasem podzielić się z innymi userami starym MOC-em, nawet jezeli teraz budujemy lepiej.
A budujemy?
Ostatnio zmieniony 2008-07-10, 12:32 przez Mikolaj, łącznie zmieniany 1 raz.
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

Awatar użytkownika
smyk
VIP
Posty: 2142
Rejestracja: 2006-03-14, 23:13
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
brickshelf: smyk

 

#8 Post autor: smyk »

A temu przy skale ratownikowi ze słonecznego patrolu, to się ręka urwała, bo się potknął?

Trochę to przypomina wojnę secesyjną, stoją 20 m od siebie dwa odziały i prowadzą ostrzał z karabinów skałkowych.

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#9 Post autor: grevious27 »

To się postarałeś z ukryciem partyzantki, ten z bazuką stoi sobie i czeka na zastrzelenie, drugi chowa się za beczką (pewnie z prochem), a trzeci próbuje zaczaić się od boku.
A ci ze słonecznego patrolu w kaskach motocyklowych pewnie niewidomi skoro jeszcze ich nie zabili.
Why so serious?

meitner99

#10 Post autor: meitner99 »

Tak scenka bardzo wymagająca inwencji budującego, zwłaszcza te nierówności terenu, te skały w tle, te gęstwiny itd itp.
A tak na seria scenka bardzo słaba na tle innych użytkowników. No ale powinno się podchodzić do każdego z osobna. Więc kapoki ratunkowe raczej Specnazu przed kulami partyzantów nie uchronią. Partyzanci natomiast mogli by się lepiej schować niż za krzakiem do tego płonącym. Po za tym gdzie jest głowa 4-tego partyzanta?

Cała scenka wygląda mi na takie coś: kupiłem sobie podstawkę więc coś do niej na szybko dobuduję i wystawię na Lugpolu.

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2200
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#11 Post autor: Kubrick »

Jesli ci partyzanci podeszli tak blisko, to to nie sa komandosi, tylko jakies przedszkolaki z pistolecikami z odpustu.
Poza tym, partyzanci walcza z ukrycia, podstepem. Unikaja ujawniania sie, raczej zastawiaja zasadzki.
Oprocz tego, wielkie, nudne przestrzenie, praca zbudowana na kolanie w 5 minut. Szkoda mi czasu i nerwow na zatrzymywanie sie nad czyms takim. Jesli chcesz, zeby Twoja praca byla dobrze przyjeta, musisz nad nia siasc troche dluzej.
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#12 Post autor: ImpreSariO »

Popieram Kubricka. Praca mierna oraz słabe foty. Nieostre i zła kompozycja. O tło mogłeś się postarać. Ogólnie słabizna.

ODPOWIEDZ