[MOC] Brickout

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Havoc

[MOC] Brickout

#1 Post autor: Havoc »

Witam. Chciałbym zaprezentować małą scenkę. Przedstawia ona 'kawałek' futurystycznego wyścigu i była wzorowana na grze Wipeout. Stąd tytuł Brickout - Wipeout w wersji brickowej ;)
Pojazdy oraz ich nazwy są mojego autorstwa aczkolwiek można dostrzec pewne podobieństwa do oryginałów. To samo tyczy się np. wyświetlacza nad torem. 'Dziewczynka' mówiąca GO jest już żywcem wzięta z gry.
Jest to MOCyk relaksacyjny, nic specjalnego, od tak chciałem zobaczyć jak to wyjdzie. Moje prace są zwykle surowe jeśli chodzi o kolorystykę dlatego mam nadzieję, że w tym wypadku nie przesłodziłem.

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Link do niestety niewielkiej GALERII
Ostatnio zmieniony 2011-04-05, 17:55 przez Havoc, łącznie zmieniany 2 razy.

crises

#2 Post autor: crises »

Jaaa, ale fajne. Super wygląda, szczególnie druga fotka. Dziewczynka ekstra. Bardzo ładne budynki. Najbardziej mi się podoba pierwszy statek, jest chyba najbardziej Wipeoutowy.
W grze tor był chyba bardziej po bokach zaokrąglony i miał takie poprzeczne pasy, ale głowy nie daję. Gdybyś pokusił się jeszcze o wyprofilowany zakręt...

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#3 Post autor: ImpreSariO »

I to jest dobry MOC! Świetna diorama. W klimacie futuro-japońskim. Genialna tablica z znakiem, szkoda że to nie japoński krzaczek. Wyłożyłbym ją jednak przezroczystymi round plateami 1x1. Budynki i pojazdy jak dla mnie zupełna rewelka. Rozkliniam nad czymś podobnym tylko że w skali minifig. Ogólnie jestem pod wrażeniem.
Ostatnio zmieniony 2008-07-10, 21:57 przez ImpreSariO, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Pietruch
Posty: 1379
Rejestracja: 2004-12-25, 17:06
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Pietruch-15

 

#4 Post autor: Pietruch »

Świetna scenka, robi ogromne wrażenie. Najpiękniejsze są budynki, a zwłaszcza ich nowoczesny wygląd. Ciekawy tor i tablica nad nim. Bardzo fajne pojazdy. Kolejny wspaniały MOC w Twoim wykonaniu. Brawo.
Pozdrawiam,
Maciej

Awatar użytkownika
Bobofrutx
Posty: 1014
Rejestracja: 2007-08-21, 21:26
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Bobofrut

 

#5 Post autor: Bobofrutx »

Niby moc-yk relaksacyjny ale świetny ;D Piekna scenka i dopracowana. Fajnie wyglądają budynki, tak realistycznie ;) Najlepiej moim zdaniem wyglada ten niebieski pojazd, ale reszta też daje rade.
Dzień bez LEGO to stracony dzień ;P
DeszczyK
Sariel pisze:Na potęgę posępnego Longera, mocy przybywaj...

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2771
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#6 Post autor: Ciamek »

Samocholociki w sumie nie w moim klimacie, ale całość dioramy prezentuje się pięknie : o)
Zdrufko, Ciamek

Havoc

#7 Post autor: Havoc »

Zacznę od tego, że miała to być na początku miniaturka...i znowu mnie kurde poniosło.
crises pisze:Gdybyś pokusił się jeszcze o wyprofilowany zakręt...
Zakręt miał być, to był zresztą mój pierwszy pomysł, ale wtedy nie mógłbym dać tablicy 'GO', na której umieszczeniu bardzo mi zależało (tworzy klimacik :)), bo żaden z tamtych wyścigów nie zaczynał się na zakręcie.
ImpreSariO pisze:Wyłożyłbym ją jednak przezroczystymi round plateami 1x1
Wtedy dziewczynka stałaby się mało widoczna, a w grze ekran ten był zupełnie czarny. Dlatego uznałem, że funkcję nieaktywnych żarówek lepiej spełnią czarne study.

Dzięki za opinie, cieszę się, że przypadł Wam do gustu.

kris kelvin

#8 Post autor: kris kelvin »

No, no, no...
Ktoś się tutaj na nowe podwórko wpycha i to całkiem udanie. Chciałbym się tam móc zrelaksować, ale jak coś już zacznę to wychodzi jakaś kobyła :)
No ale dropship ! ! ! DROPSHIP ! ! !

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#9 Post autor: zgrredek »

Cacuszko.
Havoc pisze:Jest to MOCyk relaksacyjny
No to ciekaw jestem jak będą wyglądać twoje "nierelaksacyjne" MOCe.

Havoc

#10 Post autor: Havoc »

kris kelvin pisze:No, no, no...
Ktoś się tutaj na nowe podwórko wpycha
Ależ skąd, to tak dla urozmaicenia ;)
kris kelvin pisze:No ale dropship ! ! ! DROPSHIP ! ! !
No już dobra dobra, przesunę premierę o 1 MOC do przodu, ale i tak trza będzie trochę poczekać. Serię Aliens traktuję zbyt poważnie, wiec nie ma mowy o budowie na szybko.

kris kelvin

#11 Post autor: kris kelvin »

Havoc pisze: No już dobra dobra, przesunę premierę o 1 MOC do przodu, ale i tak trza będzie trochę poczekać. Serię Aliens traktuję zbyt poważnie, wiec nie ma mowy o budowie na szybko.
Uchowaj Boże, żebyś robił coś na odwal się. To ma być wymuskany i wypieszczony dropship :)

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#12 Post autor: grevious27 »

Świetna scenka, piękne budynki i dopracowane pojazdy :)
Why so serious?

Awatar użytkownika
Robson
Posty: 709
Rejestracja: 2006-08-31, 21:57
Lokalizacja: Łódź-Bałuty
brickshelf: robson1903
Kontakt:

 

#13 Post autor: Robson »

Miała być ciezarowka :(
buu
ale dioramka fajna :P
Cb1100RR

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#14 Post autor: spacelord »

Bardzo fajne :) Drugie zdjęcie rzeczywiście ekstra się prezentuje, w sumie jak prawdziwe (z jakiegoś anime, czy właśnie gry)... ostatni pojazd najlepszy - bo ma najciekawszy kształt, i na dodatek kolory mu bardzo pasują...

Awatar użytkownika
Benny
Posty: 230
Rejestracja: 2008-03-22, 11:24
Lokalizacja: Będzin
brickshelf: Benny888

 

#15 Post autor: Benny »

W Wipeout nie grałem, ale od razu przypomniał mi się SW Racer :)

Budyneczki i cyfrowa tablica są, że tak powiem ciudne.

ODPOWIEDZ