[MOC] Wieża

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
tobiasz
Posty: 161
Rejestracja: 2006-08-29, 10:34
Lokalizacja: Mrągowo
brickshelf: tobiasz-gallery

 

#16 Post autor: tobiasz »

Naprawdę bardzo fajnie wygląda ta wieża i przypomina budowle z władcy pierścieni, mógłbyś zrobić jedną taką wieżę trochę wyższą z takim zwieńczeniem z kulą, no i trochę mi tu nie pasują rycerze i tarcze z Royal knights lepiej by wyglądało moim zdaniem np. z nacją rycerzy smoka lub nietoperza, ale i tak jest dobrze - budowla jest ciekawa i ma swój klimat

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#17 Post autor: grevious27 »

Fajna wieża z tolkienowskim klimatem :)
Why so serious?

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#18 Post autor: KUKUS »

Cieszę się, że wieża wam się podoba ;) swoją drogą nigdy nie miałem aż tylu odpowiedzi :P ... mojemu koledze wieża też kojarzy się z wieżą Saurona z Władcy Pierścieni, a mi osobiście kojarzy się trochę z wieżą elfów z Warcraft III: Reign of Chaos (albo taką z poziomu 1, która po dodatkowej modernizacji będzie jeszcze wyższa); z założenia miała to być wieża "dobrych", więc Fright Knights odpadali (chociaż kolega chciał, żeby to była wieża "złych", ale nie miał już nic do gadania, bo jako główny inżynier wykonałem sam z jakieś 80% i miałem tkz."pakiet kontrolny" :P ). Mogę pomyśleć nad zwiększeniem wieży, ale nie wiem, czy starczy materiałów, dopracuję jeszcze scenerię (domyślam się, że chodzi wam o ciekawe ukształtowanie terenu). Poza tym jest jeszcze inngy problem- wyższa wieża może się nie zmieścić w gablotce :P ....
Hasky128 pisze:Wygląda trochę jak łysy aniołek (aniołek bo ma skrzydełka) próbujący wbić sztylet w ofiarę na ołtarzu. Wy też to widzicie?
... muszę przyznać, że tak na to nie patrzyłem :D
Zgredek pisze:Fajny pomysł, ale ta czerwona kulka ma niewątpliwie zastosowanie magiczne, więc zamiast króla bardziej pasowałby jakiś czarodziej.
... pomyślimy :)
M_longer pisze:Ale wieże strażnicze też powinny być mocniejsze. Załóżmy że komuś uda dostać w pobliże wieży.
I co? Zniszczy po jednym wątłym słupku podtrzymującym każdą z wież i bum, nie ma strażników ;)
...teoretycznie tak, nie zapominaj jednak, że strażnicy nie stoją i nic nie robią- wręcz przeciwnie, biorą aktywny udział w walkach. Poza tym wieża jest chroniona magią, więc jej raczej nic nie powinno zagrozić....
Ostatnio zmieniony 2008-07-17, 18:43 przez KUKUS, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Majek
Posty: 143
Rejestracja: 2008-01-13, 15:30
Lokalizacja: Krosno
brickshelf: Rescator
Kontakt:

 

#19 Post autor: Majek »

Hej KUKUS ;)
Bardzo ładna wieża. Tylko prosiłbym trochę więcej zielska dookoła.
Ostatnio zmieniony 2008-07-17, 15:43 przez Majek, łącznie zmieniany 1 raz.
Steel isn't strong, boy, flesh is stronger!

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

Re: Wieża

#20 Post autor: lugomina »

Wieza z kula prezentuje sie bardzo ciekawie!

Daj nam deep linki, bo galeria jeszcze niepubliczna :)
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#21 Post autor: KUKUS »

Wziąłem sobie wasze uwagi do serca i postanowiłem zrobić kilka niewielkich poprawek - mam nadzieję, że zmieni to na lepsze wieżę :)

Obrazek
..wystarczy kliknąć na zdjęcie...

Awatar użytkownika
Qworg
Posty: 627
Rejestracja: 2008-03-20, 09:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

#22 Post autor: Qworg »

Wygląda lepiej, ale cały czas strasznie delikatnie. Moim zdaniem jest ona za smukła.
[you] nakarm DZIECIAKA klikając w brzuch pajaca.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#23 Post autor: zgrredek »

Poprawki zdecydowanie na plus.
Biały czarodziej kojarzy mi się bardziej z kapłanem. A jeśli kapłan to budowla powinna być świątynią. Ale jaką? Jedyne co mi się nasuwa na myśl to świątynia kultu fallicznego.
Cóż... Są ludzie, którym wszystko z jednym się kojarzy.

ODPOWIEDZ