[MOC] Park

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2554
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

[MOC] Park

#1 Post autor: V1 »

Jeszcze raz dzisiaj :)

Oto park. Uznałem kilka dni temu, że jest skończony. Do Kielc zapewne zmodyfikuję jeszcze parę rzeczy, ale raczej będą one dotyczyć roślinności, ew. ludzików, ogólna 'konstrukcja' nie ulegnie zmianie.

Parę pierwszych zdjęć tutaj, reszta w galerii, bo już jest aktywna:
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

i rzut z lotu ptaszora:

Obrazek

[ Galeria ]
[ Galeria - zdjęcia szczegółowe]

(plakat reklamowy jest obustronny, jest to legalny element Lego - karty, które były dołożone do zestawu 'elektryczny tygrys' :), czyli zdaje się 'Tygurah' :)

Być może zamienię miejscami Krematorium i park, bo w parku zrobiłem 2 wejścia na sąsiednich ścianach, więc byłby kłopot ze zrobieniem dojścia od strony Dworku Dzuliana. Chyba że wykombinujemy tam ścieżkę między ogrodzeniami, wystarczy że się odsunę o 4 study na zachód. Tylko czy nie wejdę wtedy na tory? Zobaczy się na miejscu.

A teraz idę się napić PIWA. Które jest napojem, którego nie wolno reklamować, szczególnie w miejscu, gdzie mogą to czytać dzieci. Idę się napić zimnego P I W A nie zważając na protesty. Ani na abstynentów. Z lodówki. A potem będę kończył Krematorium. Nie ma tolerancji dla niepijących.
Ostatnio zmieniony 2008-07-19, 20:33 przez V1, łącznie zmieniany 3 razy.
\/1 ______________

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#2 Post autor: KUKUS »

Ja też chciałbym zbudować coś podobnego !! Bardzo ładny park, świetnie wykonane drzewa, most... aż chciałoby się być minifigiem :) ... i te lampy... poprostu wszystko dopracowałeś do perfekcji w najwyższym tego słowa znaczeniu :)

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#3 Post autor: grevious27 »

Fajny park, trochę jak ogród botaniczny (chyba widzę palmę:P). Oryginalny pomysł z mostem po środku parku, nic tylko zabrać wędkę i na ryby :) Widzę że zatroszczyłem się o dzieci, tylko co z nastolatkami.
Why so serious?

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2554
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#4 Post autor: V1 »

Nastolatki nie będą się nudziły, znajdą rozrywkę za parkiem, kilkadziesiąt studów na zachód.
\/1 ______________

kris kelvin

#5 Post autor: kris kelvin »

V1 pisze:Nastolatki nie będą się nudziły, znajdą rozrywkę za parkiem, kilkadziesiąt studów na zachód.
W krematorium ! ! ! :D
Co do parku to jak już pisałem najfajniejsza jest piaskownica. Zresztą co tu dużo gadać całość jest wspaniała jak zwykle.

Awatar użytkownika
mienso123
Posty: 319
Rejestracja: 2007-02-15, 14:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
brickshelf: mienso123

 

#6 Post autor: mienso123 »

kris kelvin pisze:Nastolatki nie będą się nudziły, znajdą rozrywkę za parkiem, kilkadziesiąt studów na zachód.

W krematorium ! ! ! :D
Po co krematorium, lepiej jakąś meline zrobić :>...

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2771
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#7 Post autor: Ciamek »

Piękny... nawet sam płot jest piękny : o)
Co to za rowerek trójkołowy koło piaskownicy, był już publikowany?
Fajny pomysł z plakatem reklamowym Orient Expedition.
Denerwują mnie tylko wypucowane kubły przy wejściach : oP
Zdrufko, Ciamek

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#8 Post autor: Sariel »

Piękne, piękne, a teraz, fakin hell, dopij piwo i zębatki do ręki. Czy już resztę życia zamierzasz spędzić na rozstawianiu minifigów? :P

Awatar użytkownika
Qworg
Posty: 627
Rejestracja: 2008-03-20, 09:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

#9 Post autor: Qworg »

kris kelvin pisze: Co do parku to jak już pisałem najfajniejsza jest piaskownica.
A w piaskownicy taka mała żółta wywrotka.. po prostu świetna.
Ostatnio zmieniony 2008-07-19, 22:59 przez Qworg, łącznie zmieniany 1 raz.
[you] nakarm DZIECIAKA klikając w brzuch pajaca.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 422
Rejestracja: 2007-06-01, 16:51
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Iskra

 

#10 Post autor: Iskra »

Niieźle to wygląda na rzucie z góry - dobrze rozplanowane. Piaskownica z przyległościami, rowerek (znamy go już) i ogrodzenie z tablicą informacyjną - bardzo fajne. Reszta taka sobie, bez fajerwerków jakoś. Brakuje mi porzadnego placu zabaw! Hustawek, karuzeli... :)

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2554
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#11 Post autor: V1 »

Nie ma miejsca! Jak próbowałem poskładać z czego się da podstawkę 64x64 to wydawało mi się że to ogromna przestrzeń. Ale jak się zaczęło zagęszczać to się okazało, że cztery wspaniałe litery, jedno włazi na drugie. Dzieci weszły wszystkie, jakie miały wejść, ale już ludzie nie. Ekshibicjonisty nie mam już gdzie wstawić. (może to i dobrze) Ani kogoś kto stawia klocka w krzakach. Mam jeszcze drabinkę, i ew. karuzelę. Zjeżdżalnia mi się absolutnie nie udała. Ale i tak nie ma gdzie tego wstawić. Chyba żeby cały park przerobić na plac zabaw, albo zasypać bajoro.
I tak ze wszystkim. Mam zmontowanych 18 motocykli dla miniludków, 2 następne w drodze, a jak przymierzyłem, to wejdzie jakieś 10, chyba że wzdłuż ulicy. Ale wtedy wyjdzie tłok. Ew. jedenasty, policyjny, postawię gdzieś przy drodze w krzakach, a dwunasty będzie ofiarą. Radar miał rowerkiem przyjechać do Brody do Krematorium, żeby Broda mu coś dokręcił, ale każda taka sytuacyjka zajmuje min. 10x10.
Ech jakie to życie ciężkie......
\/1 ______________

Awatar użytkownika
Benny
Posty: 230
Rejestracja: 2008-03-22, 11:24
Lokalizacja: Będzin
brickshelf: Benny888

 

#12 Post autor: Benny »

Bilboard...piaskownica...mostek... znane już, ale dalej zajefajne lampy.

Nie mam słów po prostu. Szóstka w skali szkolnej ;)

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#13 Post autor: M_longer »

Podoba mi się w Twoich pracach to że używasz czasem części na które inni ludzie nie zwracają uwagi (akcesoria z Belville, teraz karty z Orient Expedition, itd...)

Jak zwykle doskonała robota :)

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#14 Post autor: zgrredek »

Świetne.
Fajny jest ten szczekający biały w czarne łatki piesek nad stawem. To drzewo nad stawem to zapewne wierzba płacząca. Jest pełno świetnych detali. Przydałoby się może trochę więcej drzew. Mogłyby być przy ogrodzeniu, tak, żeby liście wystawały poza.
Nie podoba mi się mina kolesia przy piaskownicy. Nie wygląda mi na troskliwego opiekuna któregoś z dzieci.

Awatar użytkownika
szarikm
Adminus Emeritus
Posty: 1312
Rejestracja: 2005-11-03, 16:43
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: szarikm

 

#15 Post autor: szarikm »

V1, widać że nie lubisz TrTr. Wysyłasz chłopaków do piaskownicy :P

Konstrukcja pierwsza klasa
Ostatnio zmieniony 2008-07-21, 10:33 przez szarikm, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ