[MOC] Domek w lesie

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Caco

[MOC] Domek w lesie

#1 Post autor: Caco »

Witam
Już dawno nic nie publikowałem, co było spowodowane przeróżnymi sytuacjami, ale nie bójcie się, o klockach nie zapomniałem i nie zamierzam ;)

Przedstawiam Wam moją najnowszą budowlę - DOMEK . Jak to zwykle u mnie stylistyka castleowa :D

Obrazek
Domek zamieszkany jest przez rycerza, który nie lubi się nudzić. Wiele podróżował, przywiózł min. do swego domostwa katanę z wojażu do Japonii ;) . Często wychodzi on ze swym giermkiem na polowania.
Obrazek
Obrazek
Gdy jednak włość jego seniora jest zagrożona, wyruszają ze swym giermkiem na pomoc:
Obrazek
Obrazek

Mam nadzieję, że moc się Wam podoba :)

Pozdrawiam
Tomek
Ostatnio zmieniony 2008-08-08, 22:19 przez Caco, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pepin Krootki
Posty: 218
Rejestracja: 2006-06-22, 12:05
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: PepinKrootki

 

#2 Post autor: Pepin Krootki »

Przyjemny domek w sielskiej atmosferze ( aczkolwiek mam parę zastrzeżeń ). Zupełnie nie podoba mi się pień dużego drzewa. Dziury strasznie rażą i jeśli nie brakuje Ci brązowych bricków to zrób z nich pień. Może będzie bardziej kwadratowy ale będzie go można zbudować bardziej nieregularnym ( i te dziurki nie będą tak raziły :) ). Ścieżka wystająca ponad poziom trawy też nie wygląda zbyt pięknie dobrze by było gdybyś "podniósł" trawę troszkę do góry. Następna sprawa to szare bricki na dachu ( a konkretniej te dwa najwyższe ) - można by je zamienić na slope`y.
Fajny pomysł z wejściem do piwnicy ( jest tam jakieś wnętrze czy drzwi pełnią rolę ozdobną? ). Wnętrze domku trochę małe ale i tak udało Ci się dobrze go umeblować ( nie za dużo, nie za mało ). A gdzie jest łóżko dla wiernego giermka ( no, chyba, że śpi w piwnicy... albo z rycerzem :P )?
Twój MOC przypadł mi do gust ale można by go jeszcze trochę poprawić:)
tu byłem - Pepin

Caco

#3 Post autor: Caco »

Dzięki za komentarz :) Niestety nic z drzewem i trawą zrobić nie mogę, bo nie mam już ani zielonych, ani brązowych klocków... Mam zamiar teraz kupić parę zestawów z klockami w tych kolorach. Możecie coś doradzić?

A co do giermka, to ma on swój domek gdzieś w pobliżu :P

PS
Piwnica to pic na wodę, foto-moto ;) Same drzwi tam są.
Ostatnio zmieniony 2008-08-08, 22:34 przez Caco, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 422
Rejestracja: 2007-06-01, 16:51
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Iskra

 

#4 Post autor: Iskra »

Caco pisze:Możecie coś doradzić?


http://bricklink.com

Te złote dziwactwa przy mostku kompletnie nie pasują do całości. Sam mostek fajny. Ciekawy pomysł z zejsciem do piwnicy, ale mozna by bylo zrobić je trochę lepiej - chociażby mniejsze drzwi.

Awatar użytkownika
Pepin Krootki
Posty: 218
Rejestracja: 2006-06-22, 12:05
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: PepinKrootki

 

#5 Post autor: Pepin Krootki »

Caco pisze:Mam zamiar teraz kupić parę zestawów z klockami w tych kolorach. Możecie coś doradzić?
W takim razie najlepiej kupić klocki luzem na allegro, bricklinku albo legomaniaku.
tu byłem - Pepin

ODPOWIEDZ