[MOC] Archeologia wg LEGO

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

[MOC] Archeologia wg LEGO

#1 Post autor: glaz_pimpur »

Witam po raz pierwszy. Chciałem przedstawić publicznie po raz pierwszy swojego MOCka. Nie wiedziałem czy zaliczyć go do town czy castle.
Archeologowie LEGO kopiąc pod szarym zamkiem z lat 90 odkryli ruiny jeszcze starszego zamku datowanego na koniec lat 70. Wykopano m.in. zwłoki wartownika z kompletną zbroją, czyli pancerzem, hełmem, tarczą i halabardą. Na zdjęcia młody, dowcipny archeolog razem z wartownikiem

link do galerii: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=334939


Nie wiem czemu na przeglądarce wyszły zdjęcia szare. Wysyłałem kolorowe. czy mógłby mi ktoś pomóc? Co trzeba zrobić aby zaistnieć na pierwszej stronie 00453005_0000002a?
Załączniki
IMG_4748 small.JPG
IMG_4745 small.JPG
IMG_4754 small.JPG
Ostatnio zmieniony 2008-08-08, 07:10 przez glaz_pimpur, łącznie zmieniany 1 raz.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#2 Post autor: Mikolaj »

Jak na pierwszy MOC bardzo fajny pomysł, wykonanie porządne... Ale idea z odkryciem zamku datowanego na koniec lat 70 mnie najbardziej rozśmieszyła:) Domyslam się, że chodzi o 375:)

PS. 375 czyli - http://www.peeron.com/inv/sets/375-2 :P
Ostatnio zmieniony 2008-08-07, 12:10 przez Mikolaj, łącznie zmieniany 1 raz.
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#3 Post autor: KUKUS »

glaz_pimpur pisze:Nie wiem czemu na przeglądarce wyszły zdjęcia szare. Wysyłałem kolorowe. czy mógłby mi ktoś pomóc?
... bo zdjęcia dałeś bezpośrednio na forum; jeśli chcesz pokazać lepsze, proponuję użyć "Obrazek" (rzecz jasna bez cudzysłowów). Oto przykład użycia tego kodu: Obrazek

... wracając do samego MOC-a: całość ma zachowane proporcje, kolory nie kontrastują ze sobą (nie są we wszystkich kolorach tęczy), użyłeś dość ciekawego patentu na górę budynku; rośliny i wojownik dodają uroku całości...

... szkoda, że nie wszystkie klocki są czyste- przydałoby się je umyć. Kolor skóry ludzika jakoś mi tutaj nie pasuje- chyba za bardzo jestem przyzwyczajony do żółtego koloru :P...

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#4 Post autor: spacelord »

Pomysł OK, wykonanie w starym stylu, ale wg mnie mogłoby być lepsze... brakuje tej scence klimatu, przez co raczej słabo wypada :/

Witamy nowego Forumowicza i czekamy na następne moce :)

aha, w regulaminie forum na końcu jest kilka linków jak zdjęcia dodawać ładnie ;)
Ostatnio zmieniony 2008-08-08, 19:31 przez spacelord, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#5 Post autor: grevious27 »

Jako pierwszy MOC ok:) Witam na forum
Why so serious?

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#6 Post autor: glaz_pimpur »

KUKUS pisze:. szkoda, że nie wszystkie klocki są czyste- przydałoby się je umyć.
Klocki są czyste ale mają swoje lata (zwłaszcza żółte) i niestety czas ich nie oszczędził. Część też (szare) została kupiona na kilogramy na allegro. Na nich niestety widać ślady niezmywalnego flamastra:)
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Arcturus

#7 Post autor: Arcturus »

żółte klocki możesz wyczyścić wodą utlenioną
moc jest 4/6

ODPOWIEDZ