Indiana Jones Building Contest

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Hippotam

Indiana Jones Building Contest

#1 Post autor: Hippotam »

Zapraszamy do wziecia udziału w nowym konkursie organizowanym przez Klocki. Obrazek linkiem jest.
Obrazek

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#2 Post autor: ImpreSariO »

Mam trochę pytań.
Limit rozmiaru: 16×16 studów
To znaczy że ma być maksimum czy minimum? Czy też może tylko taki wymiar? Wiem że to głupie pytanie ale wole mieć pewność.
Zbuduj dioramę pokazującą przygodę Indiany Jonesa która naprawdę się wydarzyła, ale Spielberg zapomniał nakręcić o niej film.
Znaczy się że to ma być coś z książek czy coś w guście brakującej sceny w filmie?
Zbuduj model UCS jednego z pojazdów przedstawionych w filmach Indiana Jones
UCS? Skala ma być większa od minifigów? Czy można zgłosić pojazd który ma swój odpowiednik w firmowych zestawach (np. ciężarówka) ale oczywiście w nowej wersji.

Czy można budować rzeczy z najnowszego filmu?

Hippotam

#3 Post autor: Hippotam »

ImpreSariO pisze:To znaczy że ma być maksimum czy minimum? Czy też może tylko taki wymiar? Wiem że to głupie pytanie ale wole mieć pewność.
Maksimum.
ImpreSariO pisze:Znaczy się że to ma być coś z książek czy coś w guście brakującej sceny w filmie?
Nie, to ma być zupełnie nowa, wymyślona przygoda.
ImpreSariO pisze:UCS?
UCS=Ultimate Collectiors Series
ImpreSariO pisze:Skala ma być większa od minifigów?
Zależy od modelu. Jak będziesz budował np. U-boota z "Poszukiwaczy" albo Zeppelina z "Ostatniej Krucjaty" to chyba nie dasz rady w wiekszej skali. Pomyl o tym tak - jak wyglądąłby dany zestaw w serii Indiana Jones a jak ten sam model w serii UCS. I zbuduj ten drugi...
ImpreSariO pisze:Czy można zgłosić pojazd który ma swój odpowiednik w firmowych zestawach (np. ciężarówka) ale oczywiście w nowej wersji.
Tak
ImpreSariO pisze:Czy można budować rzeczy z najnowszego filmu?
Tak. Jury się wybiera do kina :-)

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 741
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#4 Post autor: Kirysowaty »

To Misterzumbi dla TLC projektuje!? O_o
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

Hippotam

#5 Post autor: Hippotam »

Ostatni dzwonek! Za tydzień kończymy przyjmować prace!
Niektóre kategorie są bardzo słabo obsadzone, więc szansa na wygraną jest spora...

Hippotam

#6 Post autor: Hippotam »

Jest już "lista startowa". Do oglądnięcia tutaj: http://www.e-klocki.com/2008/06/19/indi ... st-update/

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#7 Post autor: ImpreSariO »

Przepraszam za odświeżanie tematu ale czy konkurs jest dalej aktualny? Już raz przesunęliście termin. Wczoraj miały być listy finalistów. Nie chce nikogo ponaglać bo wiem że część z was ma teraz nie mały zawrót głowy ale chociaż jakaś krótka informacji co dzieje się konkursem by się przydała. Część osób właśnie rozjeżdża się na wakacje i głosowanie może ich ominąć.

Hippotam

#8 Post autor: Hippotam »

Konkurs jest aktualny oczywiście. Listy finalistów będą ogłoszone w przyszły weekend - 19 lipca (pierwotnie 28 czerwca, opoznienie wynosii 3 tygodnie). Przepraszam raz jeszcze za opóznienie.

crises

#9 Post autor: crises »

Hippotam pisze:Listy finalistów będą ogłoszone w przyszły weekend - 19 lipca (pierwotnie 28 czerwca, opoznienie wynosii 3 tygodnie).
To co? Idziemy na rekord? Dobijamy już do czterech tygodni. Czy coś się stało, a może to wakacyjna przerwa w nadawaniu?

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1476
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#10 Post autor: Misterzumbi »

Moze po prostu urlop? Na klockach tez od tygodni nic sie nie dzieje...
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Hippotam

#11 Post autor: Hippotam »

Już kończymy. Wszyscy jurorzy przesłali swoje typy. Ja byłem ostatni - przyczyna - wakacje plus pozniejszy wyjazd "pracowy" za granicę.

crises

#12 Post autor: crises »

Hippotam pisze:Już kończymy.
Hippo, zlituj się. Kiedy? Nabiłem (i nie tylko ja) chyba z milion odsłon na blogu, a tu nic. Ciekawość mnie zeżre do cna.

Hippotam

#13 Post autor: Hippotam »

Jestem w połowie pisania notki. Przed wyjazdem do Kielc opublikuje.

Uwaga - to nie sa wyniki! To finalisci, teraz będzie głosowanie!

crises

#14 Post autor: crises »

Hippotam pisze:Uwaga - to nie sa wyniki! To finalisci, teraz będzie głosowanie!
Wiem, wiem :-D
Czy głosowanie będzie tylko przez weekend? Uczestnicy wypadu do Kielc pewnie będą mieli utrudniony dostęp do sieci, a myślę, że też chcą zagłosować.

Hippotam

#15 Post autor: Hippotam »

Przez tydzien. Wszyscy zdązymy,

ODPOWIEDZ