[MOC] Ostatni atak

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
bot

[MOC] Ostatni atak

#1 Post autor: bot »

Witam

Jestem nowy na forum to mój pierwszy moc na LUGPolu i zarazem największy.....


Obrazek


Zamek Rodryka Byka II jest aktualnie w stanie oblężenia...
Król mową dopingującą próbuje zagrzewać do walki (garstkę) swoich ludzi...
...sytuację komplikuje posiadanie przez agresora przewagi liczebnej oraz nowinek technologicznych takich jak miotacz ognia, maszyna parowa itp....


Upubliczniona galeryjka

FallenTidus

#2 Post autor: FallenTidus »

Ogólnie pomysł ciekawy :D Aczkolwiek nie do końca mój klimat niemniej jednak tego jeszcze nie było. Podoba mi nie pomysł na Morningstara :D Natomiast niepodoba troche zbyt zróznicowana kolorystyka :D Pozdrawiam :D

Ps. To twój Pierwszy MOC tutaj takze jak na pierwszy raz Podziwiam :D

lordofdragonss

#3 Post autor: lordofdragonss »

Wątpię by odparli ten atak ^^"
Ognioczołg napędzany parą mi się podoba!
Zamek ładny tylko trochę dziurawy. chyba że to już mury runą ^^
Ostatnio zmieniony 2008-08-12, 21:19 przez lordofdragonss, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bobofrutx
Posty: 1014
Rejestracja: 2007-08-21, 21:26
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Bobofrut

 

#4 Post autor: Bobofrutx »

Całkiem fajne :D Podobają mi się dwie chatki znajdujace sie za murami i ten miotacz ognia też jest fajny, tylko dym z komina troche zbyt kańciasty ;P
Ostatnio zmieniony 2008-08-12, 19:02 przez Bobofrutx, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#5 Post autor: grevious27 »

Fajny pomysł. Podoba mi się ten miotacz ognia.
Why so serious?

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#6 Post autor: KUKUS »

Fajna scenka- i jaka duża ;) Wprawdzie widzę tu kilka bioniclowatych części, ale nie wyszło to w sumie źle. Ciekawy pomysł na miotacz ognia ;)

pkowalcz

#7 Post autor: pkowalcz »

Co ja widzę, AT-ST w stylu retro! :D
A ten gość w kasku z ciemną szybką to co tam robi? Przecież to castle ;)
No i co oni tachają w tej skrzyni, gaśnice?

Dobra, a teraz na poważnie:
Bardzo podoba mi się wysunięcie kawałka muru z bramą przed resztę, dzięki temu zamek ma ciekawą, niejednolitą bryłę. Most i schody za bramą również wyglądają bardzo fajnie. No i sympatyczny żurawik ze szkieletem ;).
Nie podobają mi się natomiast jasnobrązowe kawałki "framugi" dookoła bramy - lepiej by wyglądało, gdyby zamiast nich dać normalny mur. Poza tym maszyny bojowe są trochę zbyt... futurystyczne. O ile pojazd kołowy byłby w porządku po usunięciu spychacza (Spychacz! Co robi spychacz w temacie Castle?!), o tyle AT-ST 0.1b powinien moim zdaniem stąd wyjechać i wrócić dopiero po wymontowaniu "dłoni", railguna i bioniclowych nóg - to Castle, nie SW!

Ale ogólnie, jak na pierwszy raz jest nieźle - praca ma potencjał, trzeba go tylko wykorzystać.

Awatar użytkownika
Maciej Drwięga
Posty: 1109
Rejestracja: 2004-08-08, 13:00
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: maciejd

 

#8 Post autor: Maciej Drwięga »

No to zaszalałeś. To jest kompletnie nie moja tematyka i jeśli się w tym dziale wypowiadam, to czysto organizacyjnie... jednak:
- dynamika sceny - coś się dzieje i od razu widać, że coś się dzieje;
- zróżnicowanie terenu - fosa jest niżej tak jak ma być (jedyne co może drażnić, to że teren za murem jest niżej niż fosa, ale powiedzmy, że tego nie widziałem) ;) - może lepiej całość było zbudować niżej o 1 klocek, wtedy wystarczyło by budulca na podniesienie terenu za murem...;
- poprawnie wykonane, zmniejszone i względnie czytelne zdjęcia (powyżej średniej zdecydowanie).

Gratuluję debiutu na forum - bo to chciałem powiedzieć przede wszystkim :)
Ostatnio zmieniony 2008-08-13, 09:24 przez Maciej Drwięga, łącznie zmieniany 2 razy.
Maciej
-----
Na warsztacie kolejowo, ale jeszcze nie wiem co... pewnie kawałek bocznicy kolejowej, na ten cały bałagan.

crises

#9 Post autor: crises »

Bardzo mi się podoba to wymieszanie konwencji. Na pierwszy rzut oka może wydawać się niestrawne, ale ma jednak swój urok. Koleś w brązowym hełmie (nurka?) z czarną szybką jest moim faworytem. Wyobrażam sobie miny obrońców zamku, gdy zobaczyli mecha na horyzoncie. Takie połączenie tematów pozwala na zastosowanie wielu absurdalnie humorystycznych patentów, a nowe pomysły zawsze są mile widziane.
Budowla ciekawa, szczególnie mury i domki na dziedzińcu. Ładne drzewko. Dobrze rozplanowałeś całą scenkę.
Dym z komina jest według mnie za duży i za kanciasty, ale to detal. Niektóre zdjęcia wyszły Ci rozmazane, spróbuj na czymś oprzeć aparat.
Ogólnie bardzo fajna praca.

bizek

#10 Post autor: bizek »

ciekawa scenka i dobry debiut

Awatar użytkownika
pitrek02
Posty: 880
Rejestracja: 2006-10-05, 19:27
Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
brickshelf: pitrek02

 

#11 Post autor: pitrek02 »

Widzę, że na forum pojawił się nowy, młody talent!
Bardzo fajna scenka! Jak już ktoś wcześniej wspomniał, czuć akcję!
Oczywiście, najlepszym elementem tej konstrukcji jest brama, lecz to w cale nie oznacza że pozostałe elementy są kiepskie!
Tylko tak dalej!

Pozdrawiam!

bot

#12 Post autor: bot »

Dziękuje za komentarze i ciepłe przyjęcie na forum :)
Maciej Drwięga pisze:fosa jest niżej tak jak ma być (jedyne co może drażnić, to że teren za murem jest niżej niż fosa, ale powiedzmy, że tego nie widziałem) ;)
Faktycznie dopiero teraz zauważyłem ... cenna uwaga, nie dość że ich atakują to jeszcze w każdej chwili może ich zatopić ;)

Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki!

Awatar użytkownika
Ramzes
Posty: 398
Rejestracja: 2008-04-10, 17:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Kraków
brickshelf: Ramzes
Kontakt:

 

#13 Post autor: Ramzes »

Całkiem dobry Moc jak na debiut. Takie szczegóły jak "ruch" na prawdę dodająrealizmu, co zreszta Tobie się udało.
Mam jedynei zastrzeżenia do różnicy w technologiach. Ja wiem ,że to może pierdoła aleto tak jakby w dzisiejszych czasach kawalerie na czołgi posyłac (z całym szacunkiem do naszej kawalerii walczącej w II wojnie światowej)
pozdrawiam

ODPOWIEDZ