[MOC] Mała Twierdza samurajska

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Ither
Posty: 676
Rejestracja: 2008-08-20, 16:04
Lokalizacja: Grudziądz
brickshelf: Ither

 

[MOC] Mała Twierdza samurajska

#1 Post autor: Ither »

jest to jedna z moich pierwszych samodzielnych konstrukcji na nieco większą skalę, sam podchodzę do niej bardzo krytycznie, natomiast jest to dla mnie początek bardziej profesjonalnej budowy i od czasu jej skonstruowania ciągle staram się szlifować umiejętności konstruktorskie.
sam widzę wiele niedociągnięć i niedociśniętych klocków, natomiast płotkom i głównej bramie nie mam nic do zrzucenia :D podobają mi się, cholerka ;d
budowla pochodzi sprzed półtora roku i przedstawia zamach ninja na Szoguna w jego siedzibie na wyspie.

Obrazek

Galeria

ps. czekam na baty ;d
Ostatnio zmieniony 2008-08-23, 12:01 przez Ither, łącznie zmieniany 1 raz.

Pawlo

#2 Post autor: Pawlo »

Dla mnie nie ma nic gorszego niż brak komentarzy przy mocu - człowiek mimo iż postarał się i opublikował prace (choć z różnym efektem, ale to inna historia) to nadal nie wie co można poprawić, zrobić lepiej.

Muszę przyznać, że płotki podobają się. główny budynek prezentuje się ciekawie choć nie przepadam za płytami bazowymi. Fajnie wyszły skałki za tymże budynkiem.
Co do tego białego "czegoś" dalej – nie bardzo znam przeznaczenie - i imo powinno być utrzymane w tym klimacie - albo szare albo brązowe (ewentualnie połączenie).

Co do jakości zdięć można nad nimi popracować...
Ostatnio zmieniony 2008-08-24, 11:21 przez Pawlo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
tomey
Posty: 528
Rejestracja: 2007-03-26, 22:04
Lokalizacja: Nysa / Wrocław
brickshelf: tomey

 

#3 Post autor: tomey »

Ot taka ninjowata konstrukcja. Zamiast tych 2 średnich budynków wolałbym zobaczyć jeden bardziej dopracowany. Podoba mi się zajście i sam mini-pomost - szkoda, że nie ma żadnej łódki
37236809 nowe gadu:)

hubertsumo

#4 Post autor: hubertsumo »

tomey pisze: szkoda, że nie ma żadnej łódki
Przecież jest tam łódka. A co do budynków to mi się podobają, choć nigdy nie przepadałem za serią z ninjami.

Ither
Posty: 676
Rejestracja: 2008-08-20, 16:04
Lokalizacja: Grudziądz
brickshelf: Ither

 

#5 Post autor: Ither »

zdjęcia były robione w słabej jakości, bo nie umiałem obsługiwać jeszcze swojego aparatu wtedy ;D jak będę coś nowego wrzucał, to będą w niebo lepszej, obiecuję :P

ODPOWIEDZ